Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ranking głupców


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#16

Leczysław Kerdgeniusz.
  • Postów: 95
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ściąganie absolutne. Kolega w trakcie pytania nauczycielki o twórców renesansu podał tych, których mu podpowiedział inny kolega. Mikołaj Rej, Mikołaj Kopernik, Santa Claus... Dobrze, że w tym przypadku nikt nie umarł.

Ale co do tych osób, to dobiła mnie głupota tych pilotów… Cóż mogę powiedzieć… LOL
I popieram stanowisko, ze mu też robimy głupie rzeczy, może nie na taką skalę, ale zawsze :)
  • 0

#17

Fredzik.
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do tego terrorysty - wszystko, ok, zapomniał nakleić znaczka, poczta zwróciła przesyłkę. Ale jakim trzeba być idiotą, żeby napisać swój adres jako nadawcy na paczce z bombą?
  • 0

#18

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gdzie jest chomik?

Teraz wiem, ze zapalenie zapałki było wielkim błędem. Próbowałem tylko wydobyć chomika - powiedział Dick Grayson zdumionym i rozbawionym lekarzom pogotowia ratunkowego. Grayson i jego partner Tony Maloney znaleźli się w szpitalu po osobliwej sesji erotycznej, która zakończyła się fatalnie.

- Wcisnąłem tekturowa rurę w jego odbyt i wpuściłem do niej Raggota, naszego chomika - wyjaśnia, Grayson. - Jak zwykle, Tony po chwili krzyknął "Armagedon", dając mi znać, ze już ma dosyć. Próbowałem wyciągnąć Raggota, ale on nie chciał wyjść. Zajrzałem do rury i zapaliłem zapałkę, bo myślałem, ze światło go przywabi.

Rzecznik szpitala wyjaśnił dziennikarzom, co się stało potem: - zapałka spowodowała zapłon gazów trawiennych. Płomień wystrzelił przez rurę, zapalając włosy pana Graysona i powodując poważne oparzenia twarzy. Zapaliły się również sierść i wąsy chomika, a wtedy wybuchło kolejne, większe skupisko gazów w głębi przewodu pokarmowego. Gryzoń wyleciał wówczas przez rurę niczym pocisk z armaty.

Grayson doznał oparzeń drugiego stopnia, a wylatujący chomik złamał mu nos. Maloney ma natomiast oparzenia odbytu pierwszego i drugiego stopnia oraz dolnej części przewodu pokarmowego. Los chomika jest nieznany...

www.narrator.up.pl
  • 0



#19

Scroll Lock.
  • Postów: 191
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

inaczej tego nie można opisać niż :rotfl:
to przebija wszystko :D
  • 0

#20

Normand.
  • Postów: 123
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Biologiczna wyrzutnia chomików :rotfl:

Biedny zwierzak...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych