Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zelazny Penis


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

#46

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli trenują to codziennie to po prostu skóra ma tą właściwość że robi się coraz bardziej wytrzymała.
  • 0

#47

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dla nich to po prostu albo rodzaj rozrywki albo dość ekscentryczny sposób dążenia do doskonałości. Co jak co ale trzeba to uszanować. Każdy ma swoje odchyły ;) .
  • 0



#48

Mienso.

    Disturbed Mind

  • Postów: 268
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Aż mnie w dołku skręciło jak zobaczyłem te 150kg unoszące się w powietrzu oO
  • 0



#49

Seboolek.
  • Postów: 239
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powiem tak... Ja Cwiczylem dlugo Shaolin Kung-Fu. Jestem dosc dobrze obznajmiony z tymi rzeczami :) Odrazu mowie... Kazdy mnich z Shaolin jest bezpłodny! Oni nie uprawiaja sexu ani z Kobieta ani z mezczyzna :P
A cwicza to bo... Wyobrazalibyscie sobie mnicha ktory umie walczyc najlepiej, Jest mistrzem i ma 10 stopien Kung-Fu... Przychodzi mu wlaczyc i ni w pięć ni w dziewieć dostaje kopa w krocze.... I po co ten jego trening skoro ma jeden bardzo czuly punkt? Dlatego cwiczą to miejsce by mnich nie miał ŻADNEGO czułego punktu.
Sami napewno wiecie co by sie stało z jądrami gdyby ktos ci po nich kopał cała siła... Oczywiscie jądra "Pękaja" jestes wtedy bezplodny. Taki wor ci wisi... x| Poza tym mnich traci odrazu płodnosc gdy cwiczy łamanie desek rękoma... Nie wiem dlaczego ale tak jest. Jesli chcesz sie uczyc łamac deski dłonią to godzisz sie z tym ze bedziesz bezplodny. Czytalem wiele ksiazek z tym i tez wypytywalem na obozach :D heh. Ale czlowiek wtedy jest wrecz niezniszczalny! :)
  • 0

#50

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

cóż za wybór... płodność czy niezniszczalność w każym razie szacunek dla tych gości ;p
  • 0

#51

London.
  • Postów: 225
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wiecie co by sie stało z jądrami gdyby ktos ci po nich kopał cała siła... Oczywiscie jądra "Pękaja" jestes wtedy bezplodny. Taki wor ci wisi...

Chodzę trochę na karate i tam również kopią po "jajach", ale nie sądzę by wszyscy mieli je "popękane". ;p

Poza tym mnich traci odrazu płodnosc gdy cwiczy łamanie desek rękoma... Nie wiem dlaczego ale tak jest. Jesli chcesz sie uczyc łamac deski dłonią to godzisz sie z tym ze bedziesz bezplodny.

Wybacz, ale trochę trudno mi w to uwierzyć. Co ma piernik do wiatraka? :P
Lecz nie martw się, mam kolegę, który potrafi z pewnością łamać deski, zapytam się go czy jest bezpłodny. :D
  • 0

#52

Seboolek.
  • Postów: 239
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wlasnie sam nie wiem o co chodzi z tym lamaniem desek i ze to powoduje bezplodnosc :P W kilku ksiazkach to znalazlem ze tak jest. Wiesz.. na Krav Madze tez sie po jajach kopie ale mamy ochraniacze na krocze :P raczej nikt bez ochraniacza nie cwiczy kopniec w strefe kroku. To zbyt wielki ból hehe x|
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych