Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zobaczyć własną dusze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1

Karasiu00.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, jakiś czas temu kumpel opowiedział mi pewną historię która podobno wydarzyła się naprawdę ... a więc dwaj kolesie, dowiedzieli się z pewnego źródła jak można zobaczyć swoją duszę, zrobili to. Sposób ten polega na tym iż:
-Nalezy (najlepieij)usiąść naprzeciw lustra, przed lustrem powiesić sobie jakiś przedmiot, i z maxymalnym skupieniem wpartywać sie w ten przedmiot i tylko o nim mysleć,w tym czasie nie poruszając sie ciałem...podobno po pewnym czasie
w skupieniu kątem oka można zobaczyć jak własna dusza zaczyna "uwalniać" sie od naszego ciała(jednak nie w pełni), jednak nie mozna oderwać wzroku od przedmiotu i spojrzeć sie na nią, gdyż podobno był taki przypadek że koleś spojrzał sie, i tak sie wystraszyl że odskoczył po czym zmarl ponieważ oddzielił cakowicie ciało od duszy ... dusza ta ma podobno wygląd naszej postaci i jest lekko przejrzysta ... jednak nie wychodzi ona z ciala w pełni (w nogach zostaje w naszym ciele) ponieważ totalne oddzielenie ciala od duszy równa sie śmierci...


~~ Co myślicie? moze ktoś slyszał podobne sposoby ... ??czekam na odpowiedzi :)
  • 0

#2

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hmm, oceniam na bullshit..
Wpatrywanie sie w jedno miejsce.. jakos tak znajomo z aura mi sie kojarzy..
KOlego, dusza nie moze 'wypaśc' z ciała :D
  • 0

#3

Shapiro.
  • Postów: 83
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mi też to się z aurą kojarzy,może ten koleś porostu zobaczył biała,szarą aure swojej głowy lub tego przedmiotu i pomyślał sobie że to jest dusza.
  • 0

#4

Wolfenstein211.
  • Postów: 65
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe. Kiedys slyszalem o podobnym sposobie na osiagniecie OoBE albo przyzywanie duchow, moze po prostu ci dwaj kolesie wywolali "ducha"?
  • 0

#5

mojo.
  • Postów: 355
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hmm, oceniam na bullshit..
Wpatrywanie sie w jedno miejsce.. jakos tak znajomo z aura mi sie kojarzy..
KOlego, dusza nie moze 'wypaśc' z ciała


Skrzypu ma racje, ja też pomyślałem o aurze bo to jest tutaj najbardziej prawdopodobne. Poza tym nie słyszałem nigdy wcześniej o sposobie zobaczenia własnej duszy dzieki lustrze.
  • 0

#6

SmyX.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie to żadna dusza poprostu to OOBE i moze jakimś cudownym trafem ktoś zauważył jak wychodzi z ciała? :hmm:
  • 0

#7

Galakar.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy moi szanowni rozmówcy słyszeli kiedyś o złudzeniach? W normalnych warunkach, wzrok ludzki nie skupia się długo na jednym przedmiocie, gdyż jest to dla niego niewygodne i męczące. Jednak załóżmy, że postanowiliśmy skupić się i zrobić eksperyment opisany przez Sz. P. Karasia.
Ustawiamy lustro, przed nim jakiś przedmiot, i siadamy na przeciwko. Mamy zaobserwować kątem oka naszą duszę, ulatniającą się z ciała. A więc zadam pierwsze pytanie. Do czego potrzebne jest nam te lustro? Tak samo możemy postawić przed ścianą. Gdyby to naprawdę była dusza, która przybiera kształt naszego ciała, czy nie powinniśmy zauważyć jej w lustrze (osobiście, twierdzę iż nie). W takim wypadku obaliliśmy już połowę całego eksperymentu. Dalej, z doświadczenia wiem, że wpatrując się w jeden przedmiot dość długo, widzę jakby białą otoczkę wokół niego oraz jakby lekkie przeskoki energii "elektrycznej" (póki co, nie potrafię tego wytłumaczyć, ale to nie ważne).
Podczas gdy ty męczysz swój wzrok wpatrywaniem się w jeden punkt, wzrok w sposób naturalny stara się uciec gdzieś w bok. W ten sposób następuje efekt złudzenia, sam koncentrujesz się tylko na jednym przedmiocie, jednak twój mózg za każdą cenę stara się rozproszyć wzrok i dać mu odpocząć. Jako, że jest niemożliwe aby w każdej sekundzie kontrolować swój wzrok, pojawia się jakby efekt rozmycia czegoś z boku, a dalej to już tylko ludzka wyobraźnia nadaje temu kształt :)
  • 0

#8

metody11.
  • Postów: 317
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niby macie rację i nie. To, co widzimy i nazywamy duchem, jest biało-mleczne. Tak chyba rozumiecie duszę. Ale ja widzę duszę człowieka żywego i wygląda tak jak w rzeczywistości, ponieważ jest żywa, tylko, że energetyczna. Więc można ją zobaczyć bez wątpienia, niektórzy nazywają ją ciałem astralnym. Na nim widać czy człowiek jest zdrowy, aura energia emanująca kolorami odzwierciedla stan zdrowia.
  • 0

#9

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Galakar miło słyszeć że są na tej planecie jeszcze istoty które nie uważają że każdy wybryk natury ma swoje wyjaśnienie w duchach, duszach itp. :P zwykłe złudzenie optyczne i tyle... jeżeli za to chciałbyś zobaczyć swoje ciało to polecam OOBE :)
  • 0

#10

angelo.
  • Postów: 386
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

metody 11

Aurę człowieka można zobaczyć na specjalnie zrobionej fotografi, np. w BioFon.Jak ona wygląda pokazane jest na str:

http://www.biofon.ks...jecia_aury.html
  • 0

#11

mmaakkss.
  • Postów: 26
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pan Galakar ma absolutna rację :)

Własna dusza w lustrze :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:
  • 0

#12

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dokładnie, jest to jedna z popularnych metod na osiągnięcie projekcji astralnej, czyli OOBE. Ciało astralne wychodzi wtedy z fizycznego i być może dlatego niektórzy określają je mianem duszy, co jest oczywiście jest nieprawdą. Jest to mylenie pojęć.
  • 0



#13

lightjedi.
  • Postów: 27
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Człowiek się męczy od skupiania wzroku na jednym przedmiocie i potem widzi niewyraźnie, i taka z tego dusza.
  • 0

#14

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie to żadna dusza poprostu to OOBE i moze jakimś cudownym trafem ktoś zauważył jak wychodzi z ciała?

Kolega zna oobe tylko z książek i to niemrawego autorstwa..
Jak siedzac w pozycji A, możesz osignac oobe i znalezc sie w pozycji B, i z pozycji A zobaczyc siebie w pozycji B ?
pozycja- położenie obserwatora
  • 0

#15

Taco.
  • Postów: 159
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dokładnie, jest to jedna z popularnych metod na osiągnięcie projekcji astralnej, czyli OOBE. Ciało astralne wychodzi wtedy z fizycznego i być może dlatego niektórzy określają je mianem duszy, co jest oczywiście jest nieprawdą. Jest to mylenie pojęć.


Ciemność ma racje, choć nie koniecznie ktoś musiał osiągnąć OOBE, wypatrując aury, kątem oka (tzw. widzeniem bocznym) mozemy zobaczyć Opiekuna, Przypadkowy Byt Bądź coś innego, odwracamy się i tego nie ma. Zwykle widzimy to w przypadkowych momentach, a czasem wypatrując aury.
Jednak nie przecze, że można osiągnąć tym OOBE.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych