Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tykająca bomba 2012 roku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#16

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

w sumie tak...
fajnie jakby sie niewiele zdarzylo, albo jesli kosmici wkoncu sie ujawnili albo cos... cos pozytywnego by moglo sie zdarzyc
  • 0

#17

Bielak.
  • Postów: 287
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jest to możliwe amerykanie robią schron z wiedzą pisaną tj z ksiązkami a raczej setkami tysięcy książek o wszystkich dziedzinach wiedzy ciekawe po co im to odrazu by zapytał sie ignorant skoro można kupić dysk twardy za 100$ i wszystko sie zgra na niego ale podobno elektronika ma wtedy nie działać i dane uległyby prawdopodobnie zniszczeniu. Możliwe jest że przebiegunowywanie jest powodem wygiięcia dinozaurów a poza tym to było by to co reguluje populacje i liczbe gatunków. Dużo z nas nawet tych co wypowiadają sie na forum nie wierzy w to co piszą prosze mnie nie atakować za to ale podchodzą do tego nieufnie i nie beda przygotowane.


Prosze mi powiedzieć czy mam racje bo według mnie jak by ziemia zmieniła kieruki to polska by była w miejscu brazyli a naturalny dowód na przebiegunowywania ziemi istnieje a jest nim że na szerokości równikowej są wyspy na której żyją niedźwiedzie polarne nikt ich nie przywiózł tam a najchłodniej jest tam15 stopni na plusie.
  • 0

#18 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Prosze mi powiedzieć czy mam racje bo według mnie jak by ziemia zmieniła kieruki to polska by była w miejscu brazyli a naturalny dowód na przebiegunowywania ziemi istnieje a jest nim że na szerokości równikowej są wyspy na której żyją niedźwiedzie polarne nikt ich nie przywiózł tam a najchłodniej jest tam15 stopni na plusie.


Polska nie zmieni swojego polozenia...albo zle sie wyraziles albo nie wiesz o czym piszesz.
  • 0

#19

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

panowie chyba bedzie trza jakos zabezpieczyc te dowody
  • 0



#20

snake131.
  • Postów: 162
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prosze mi powiedzieć czy mam racje bo według mnie jak by ziemia zmieniła kieruki to polska by była w miejscu brazyli a naturalny dowód na przebiegunowywania ziemi istnieje a jest nim że na szerokości równikowej są wyspy na której żyją niedźwiedzie polarne nikt ich nie przywiózł tam a najchłodniej jest tam15 stopni na plusie.

:rotfl: :rotfl: :rotfl: a pingwiny też
  • 0

#21

Bielak.
  • Postów: 287
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie wiem ale chyba nie ale nidźwiedzie polarne wystepują na wyspach gdzie jest najniższa temp plus 15 stopni są to wyspy najczęściej małe i niezamieszkałe przez ludzi.

A czy w razie takiego przebiegunowywania zmiana prądów morskich nastąpi czy nie??
  • 0

#22 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

nie wiem ale chyba nie ale nidźwiedzie polarne wystepują na wyspach gdzie jest najniższa temp plus 15 stopni są to wyspy najczęściej małe i niezamieszkałe przez ludzi.

A czy w razie takiego przebiegunowywania zmiana prądów morskich nastąpi czy nie??


no raczej
  • 0

#23

Bielak.
  • Postów: 287
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Masz rację ale to może być dowód bo nie chodzi o to że ludzie tam nie mieszkają ale o to że niedźwiedzie polarne które nie dostały się tam prawdopodobnie drogą ewolucji tylko nie wiadomo jak się dostały bo nie mają na to ludzie jasnej przejrzystej koncepcji
  • 0

#24 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

dlugo to my sie nie dowiemy ;-)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych