Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fizyczne starcie z duchem?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1

avogard.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,
Dzisiaj opowiem wam historie, ktora przytrafila mi sie jakis rok temu.. Otoz wracalem od kolegi(gralismy w pewna gre MMORPG) byla godzina +/- 22:00. Zazwyczaj ide oswietlona ulica, ale tym razem poszedlem inaczej, na skroty. Skrot ten wygladal mniej wiecej tak:
Dołączona grafika

Po lewej stronie byly ploty mniej wiecej 150 cm, a po prawej tyly domow i wysoka siatka (+/- 190cm)
Z polnocy szla jakas postac, byla wyzsza ode mnie i wydaje mi sie, ze byla to kobieta, na glowie miala kaptur.
Rozmyslalem nad tym gdzie bede "expil" (nabijal punkty) w grze.. W pewnym momencie zauwazylem, ze ta postac kieruje sie na mnie... Kiedy to zauwazylem byla jakies 3 kroki ode mnie, nagle otarlem sie o nia i po przejsciu 2-3 krokow spojrzalem za siebie.. nikogo nie bylo...

Schemat poruszania sie postaci:
Dołączona grafika

Co to moglo byc? Kiedy sie o ta postac otarlem czulem cialo fizyczne(czulem zimno), mimo tego postac zniknela.. Czy duchy maja mozliwosc pojawienia sie w postaci dotykalnej, czy to moglo byc cos innego?
  • 0

#2

Mason.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to była twoja wyobraznia dzieciaku. STOP noekid. Coraz więcej jest małolatów na tym forum,,,
  • 0

#3

Shadow.
  • Postów: 77
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Mason
jak masz zamiar obrazać innych i wyskakiwać z takimi tekstami to sie zamknij

@topic
może ci sie wydawało ze kogoś widzisz a te zimno to mogła być fala chłodniejszego powietrza
  • 0

#4

ArieS.
  • Postów: 56
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a czy ta postac miala kose w reku, bo wydaje mi sie ze wtedy doslownie otarles sie o Smierc (;
  • 0

#5

_Seth_.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No tak każdy z nas szuka duchów na siłę :sux:.
Historia mnie rozbawiła.
  • 0

#6

Matthew.
  • Postów: 73
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co ta Tibia (zgadłem?) robi z człowiekiem..
  • 0

#7

Richardus.
  • Postów: 47
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie się też przytrafiło coś podobnego, tylko że to pies zaatakował coś czego żeśmy normalnie nie widzieli.Pisalem o tym tu na forum w jakimś temacie.Nie ma co generalizować i wyzywać wszystkich od dzieci neo, bo czasem dziwne rzeczy się przytrafiają ludziom. Inaczej by takie i podobne strony nie istniały .Dla mnie byłoby obraźliwe jak ktoś by tak o mnie mówił , mam internet od 2000 roku i jestem zapewne starszy niżeli większość osób z tego forum. Pozdrawiam iżycze większej wyrozumiałości w stosunku do innych uczestników. :)
  • 0

#8

_Seth_.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niech zgadnę ... Twój "duch" jeszcze był ubrany na czarno ? W końcu każde wasze "duchy" mają kaptur , są ubrane na czarno ;p eh... za dużo MMORPG kolego :) . Podaj nam jeszcze obwód tego bloku obok , w końcu tak wszystko dokładnie opisujesz ;p .
  • 0

#9

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Duch ubrany na czarno...obtarł się o młodego chłopaka.
Miałeś szczęscie stary - ksiądz pedofil(opis pasuje idealnie!) tylko się obtarł. Zapewne chciał czegoś więcej, ale sie przestraszył i skoczył w krzaki.

Nie na serio umysł płata figle...Ja skończyłem czytać temat o bazie dulce, mój pies leży obok na kanapie, jestem sam w domu i mam wrażenie, że zaraz zmaterializuje się tu obcy ;)
  • 0

#10

avogard.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie, to nie tibia...
Jezeli macie zamiar mnie obrazac, to sobie podarujcie..
  • 0

#11

bini.
  • Postów: 163
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@topic
może ci sie wydawało ze kogoś widzisz a te zimno to mogła być fala chłodniejszego powietrza


Zgadzam się z tobą. To najprawdopodobniej mógł być obszar chłodniejszego powietrza. Bardzo często takie pasy powietrza odczuwałem u siebie na działce pod wieczór. Rozkład mas powietrza mniej wiecej rozkładał się naprzemiennie - ciepłe powietrze/zimnie powietrze/ciepłe itd.
  • 0

#12 Gość_Queen Inga

Gość_Queen Inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Niektórzy użytkownicy Dołączona grafika czas zakonczyć...
  • 0

#13

Hunter.
  • Postów: 302
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Rzadko kiedy tutaj pisze ale musze z bólem przyznać że to forum schodzi na psy Najgorsze jest to że tak jak tutaj chłopak opisuje coś a wy z góry zakładacie że to Tibia mąci w głowie i inne tego typu wyzwiska w strone tego gościa no ludzie troszeczkę powagi i każdą sprawe trzeba przebadać i dopiero wtedy ją odtrącić lub przyjąć. I jeszcze jedno nieuważam sie tutaj za jakiegoś mędrca czy coś w tym stylu,poprostu pisze to co myśle. Dzięki i pozdro 4 all
  • 0

#14

Vivere Parvo.
  • Postów: 238
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przykro na niektórych z Was patrzeć ...
  • 0

#15

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a słyszeliście kiedyś o czymś/kimś takim jak "czarna postać" którą widziało dużo osób ( na przykład ja ale i wielu użytkowników na tym forum) i przeważnie ukazuje się pod postacią kobiety?? bo jeżeli nie to się nie odzywajcie bo sami zachowujecie się jak dzieci neo... jak dla mnie to mogłeś równie dobrze widzieć tą tajemniczą postać jak i cień przebiegającego kota ale wiem że istnieje coś takiego jak czarna zakapturzona postać
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych