Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gry komputerowe kierowane umysłem.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#1

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Bez zbędnego pisania głupot zapraszam tutaj: http://relaksacja.pl...p/list/002.html gdzie można zakupić ową grę. Wszystko jest tam opisane i wyjaśnione. W skrócie:

W tej unikalnej serii gier, gracze ubierają 3 sensory które mierzą bicie serca oraz rezystancję skóry, aby nawigować po pięknym królestwie ucząc się używania siły myśli, uczuć, oddechu i świadomości aby:
* Zwiększyć relaks
* Zredukować stres
* Odzyskać równowagę ducha, pełną stabilność
* Zwiększyć swoje możliwości psychiczne,


Wydaje mi się, że to świetna sprawa. Zapewne bardzo dobry produkt do nauki pełnego kontrolowania swojego ciała poprzez medytacje i relaksacje. Szkoda, że takie to drogie :P
  • 0

#2

Globox.
  • Postów: 90
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Był podobny temat... O całym urządzeniu. Sam go założyłem... wystarczyło tam to dokleić...
  • 0

#3

Wyspa.
  • Postów: 103
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sam gralem w gry tego typu (Biofeedback) jedyne 40zl za sesje hehe :D Pewnie w twoim miescie cos takiego jest ;) to ma na celu poprawe pamięci, koncentracji itd itp ;)
  • 0

#4

Five Psion.
  • Postów: 117
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To po prostu cud! Cud technologii! Zbieram kasę na to!
  • 0

#5

Wyspa.
  • Postów: 103
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Five: te gry są dość mocne ograniczone (np 3 opcje ruchu). Są tez gry z bardzo ładną grafiką ale nie ma tam wiecej opcji niz 3 (w bok, w góre, do przodu -> taki przypład).

Chyba ze juz powstały jakies bardziej skomplikowane gry nie do cwiczenia koncentracji tylko poprostu do grania sobie :)
  • 0

#6

Five Psion.
  • Postów: 117
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oglądałem pokazówkę. Ta gra rządzi!
  • 0

#7

Wyspa.
  • Postów: 103
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mysle ze za kilka lat odejdziemy od gier wideo jakie sa teraz i all przerzucimy sie na walki umysłowe ze postacią bedzie sie nie myszką walczyc a umysłem! to dopiero bedzie zabawa! :D
  • 0

#8

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

mysle ze za kilka lat odejdziemy od gier wideo jakie sa teraz i all przerzucimy sie na walki umysłowe ze postacią bedzie sie nie myszką walczyc a umysłem! to dopiero bedzie zabawa! :D

grasz caly czas w ta gre i nawet o tym nie wiesz
  • 0



#9

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mi się podoba. Dzięki temu ludzie zaczną odczuwać swoje wnętrze. Trochę gorzej jednak będzie, jeśli pod to doda się FPS ;/
  • 0



#10

barteqx.
  • Postów: 46
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pozostało parę kroczków do Matriksa. Niedługo znikną monitory, klawiatury myszki, bo będzie można sobie podłączyć kabelek do głowy i gra się toczy...
  • 0

#11

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ta.. bede czul jakbym naprawde driftowal samochodem, tyle, ze jak sie rozwale to nie umre.. a moze realnosc zwyciezy i bedzie opcja smierci? lol
  • 0

#12

pui.
  • Postów: 236
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

fajna sprawa, taka gra sterowana umyslem, ja bym wlasnie bardzo chcial zagrac w jakas samochodowke taka albo fps np CoD albo ET- nie zla wczuta by byla:)
  • 0

#13

Wildens.
  • Postów: 321
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak, niezłe, po godzinie trafiłbyś do szpitala psychiatrycznego ze stwierdzonym autyzmem :cafe:

Pozdrawiam
Olek.
  • 0

#14

barteqx.
  • Postów: 46
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zawsze by była opcja "Exit"...

Filmy można by było takie robić, gdzie oglądający są w środku akcji i oglądają wszystko.

A jakie powodzenie miały by gierki XXX...
  • 0

#15

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Powstałaby wtedy jakaś gra, która zastępowałaby ludziom marne i ciemne życie. I proszę bardzo. Matrix murowany...
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych