Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bezsensowne warny


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Witam, dostałem właśnie warna od Iveliosa (czy jak sie tam wabi), za docinki do usera.
I tu moje pytanie:
Czy łaskawy pan great mod, obudził sie po 14 dniach i stwierdził że da mi warna?
Sądze, że jeżeli jest sprawiedliwość, to great mod Ivełoś powinnej przyjrzeć się sprawie szerzej i zauważyć że te 'docinki' nie są tylko jednostronne..

I chętnie się dowiem, jakie to 'duplikacje tematyczne'..

W sumie to rozumiem great moda Ivalosa, w 'realu' nie może to sobie na forum śmiga... a ja wierze że sie kiedyś spotkamy..

#2

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Drogi skrzypciu, jakbyś zauważył Iv dał ci warna 06 czerwca 2007, 01:59, za te docinki. Za duplikacje tematyczne dostałeś od dj_cinexa...



#3

L&M.
  • Postów: 195
  • Tematów: 20
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm wczoraj załozyłem temat Nowy pierwszy mój Temat...
i na dzieńdobry zamiast mi pomóc.. to--- Reputacja - "Za to że musialem poprawiać twój temat o Nostradamusie, bo nie dość że był w złym dziale to jeszcze wyglądał jak skan"


zamiast pomóc to zniechęcil na dzień dobry :wall:

#4

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Skrzypu jest już u nas jakiś czas (co wiążę się z tym, że zna forum - przynajmniej powinien...) i owy warn był ode mnie za duplikacje tematyczne. Gdyby to był nowy user skończyłoby się tylko na zamknięciu tematu. Przykro mi... ale jakieś formy naprawy trzeba stosować, bo potem każdy będzie trzaskał temat za tematem... a gdy przychodzi co do czego to takowy widnieje kilka linijek niżej. Wykonuje tylko swoje zadania... jeśli ktoś ma względem mnie i moich decyzji "jakieś ale" nic nie stoi na przeszkodzie aby zgłosić to do Admina... :)

Pozdrawiam...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych