Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy macie czasem coś takiego?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
35 odpowiedzi w tym temacie

#1

dam91.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich ;) Otóż mam takie pytanie czy zdarza wam się że kiedy zasypiacie macie uczucie spadania z jakiejś wysokości a gdy uderzycie o ziemię budzicie się z wstrząsem?? :D Mi się to ostatnio zdarzyło wczoraj :D Jak w dzień sobie zasnąłem. Myślałem ze spadam a gdy uderzam o ziemie nagle tak mną wstrząsnęło o ze się obudziłem :D Czasem mam to po parę razy jednego wieczoru. Co to jest? Czy to jest początek paraliżu sennego?
  • 0

#2

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Poczytaj o OOBE.
  • 0

#3

Shadow.
  • Postów: 77
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie bój sie to tylko złudzenie i jak napisał Berith poczytaj o OOBE to sie dowiesz więcej na temat tego "spadania".
  • 0

#4

dam91.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To ma związek z OOBE?? :D Ale fajnie :D A mnie to zawsze denerwowało że mnie zawsze musiało tak wstrząsnąć i się zawsze budziłem :D
  • 0

#5

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Berith, Shadow żal mi was.. nie wszystko co się dzieje podczas snu, jest związane z oobe..

To uczucie spadnia, najczesciej szybkiego po którym się budzimy, jest wywołane, roźluźnieniem mięśni..
  • 0

#6

Reko.
  • Postów: 155
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podczas snu twoje ciało astralne lewituje nad ciałem.

Kiedy spadasz, twój "duch" opuszcza ciało, przez różne spięcia nie jest to możliwe i budzisz się z takim "wstrząśnięciem:.
  • 0

#7

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Reko, a skad Ty masz takie informacje? Oprócz astrala jest takie cos jak biologia..
Ciało jest zmeczone, ma ponapinane mięśnie.. idzie spać, omija faze NREM i wskakuje od razu w REM rozluźnia się i powstaje taki efekt..
Rozumiem że można wierzyć w ezoteryke (i wszytko potoczne), ale nie z takim fanatyzmem, żeby odrzucać to co jest autentyczne..
  • 0

#8

dam91.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ej no proszę się nie kłócić :P Dziękuje za próby wyjaśnienia tego :P
  • 0

#9

maksioremix.
  • Postów: 34
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Miałem bardzo podobny przypadek ostatnio co dam91. Mój sen od początku był dziwny iż biegłem do szkoły bo sie spóźnialem i żeby dojść do szkoly musialem przejść przez most bardzo nie równy z dziurami i gdy przechodziłem potknołem sie i spadłem, spadałem i jak upadłem leżałem na ziemi bez ruchu chociaż miałem siłe wstać jednak nie mogłem i po chwili sie obudzilem z krzykiem. Najgorsze w tym śnie było że gdy spadłem na ziemie byłem już prawie obudzony iż słyszałem głos rodziców.
  • 0

#10

Fox Mulder.
  • Postów: 67
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ej, no ludzie. Toż to nic dziwnego nie jest. Każdy normalny człowiek kiedyś miał coś takiego. Często jest uczucie spadania z drabiny. Na przykład jak się z kimś śpi to nagle ten ktoś ma taki wstrząs, się budzi i mówi że spadł z drabiny, czy coś w tym stylu. Sam miałem to wiele razy. Także kiedyś siedzę sobie na fotelu, obok mój ojciec śpi na kanapie i miał taki wstrząs, ale się nie obudził na przykład. To jest bardzo normalne.
  • 0

#11

Shadow.
  • Postów: 77
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tak czasami mam jak jestem mocno zmęczony i kładę się spać. Ale to sie dzieje albo przed zaśnięciem albo po pobudce rano jak nie jestem w pełni obudzony.
  • 0

#12

adders.
  • Postów: 88
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a co z tym fantem zrobić, siedze na krześle i grzebie w telefonie i nagle sni mi sie sen w którym rzucam ołówkami przez okno w kiełbasy które lewitują nad trawnikiem. potem sen sie kończy a ja przy stole z śrubokrętem w łapie. zadnego uczucia zmęczenia, kompletnie nic, tak jakby mi mózg "włączył" reklame
  • 1

#13

eros_14.
  • Postów: 86
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak ja mam takie cos.
Że usypiam i nagle czuje że lece i się tak jak by odbije i przebudze albo że ktoś mnie postrzeli i odskocze i czuje chwilowy ból.
To może byc przeżycie z dzieciństwa lub wchodzimy w jakiś sta być może OOBe.
  • 0

#14

Princess.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja to mam często i myślę, że nie ma w tym nic dziwnego ;)
  • 0

#15

Gaahl.
  • Postów: 30
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tez mi sie zdarza czasami coś takiego, tylko ze jak ja odczuwam to spadanie i już sie budzę po "wylądowaniu" to sie okazuje ze w tym momencie kiedy sie obudziłem to uderzyłem o podłogę bo spadłem z łóżka :D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych