Skocz do zawartości


Zdjęcie

CZY TO JEST OBCY?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

i jelonek rozkiem wyryl oczy i buske :)
  • 0

#17

Meledictum.
  • Postów: 222
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A może to po prostu tylko przypdkowe ustawienie gałęzic i krzaków? :P Przydałoby się jakies drugie zdjęcie tego samego miejsca... I czy nie wydaje się wam dziwne, że na takim dużym zdjęciu, udało się komus dostrzec taki mały obiekt? Może to fałszywka? przydałyby się wyniki analizy.
  • 0

#18

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No owszem przydałby się ... muhad wątpię by jelonek miał taki talent artystyczny :)
Co do przypadkowego ustawienia, to nie uważam że w tym przyp. tak nie jest, ale z drugiej str. jakby zwalać wszystko na przypadek to coś ich się mnoży ostatnio :)
  • 0

#19

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla mnie to przypadek, zwroccie uwage ze ten "obcy" ma dosc znacznie przesuniete nogi wzgledem tułowia
  • 0

#20

Artur Gutowski.
  • Postów: 308
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Istota nie z tego wymiaru...
  • 0



#21

snake131.
  • Postów: 162
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A może to poprostu duch kosmity :lol : :rotfl:
  • 0

#22

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli duch kosmity co kopnąłw kalendarz, to zastanawiające jest co robi na Ziemii akurat :)
  • 0

#23

machado.
  • Postów: 248
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może kopnął w kalendarz na Ziemi? :P Swoją drogą nie przemawia do mnie to zdjęcie...
  • 0

#24

Fanatyk.
  • Postów: 131
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi również nic specjalnego to nie przypomina.
  • 0

#25

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kosmita w krzakach - może być, kosmita zaglądający przez okno - może być, nawet przesłuchiwany kosmita - może być ale czarny półmaterjalny alien ujrzany nagle w bardzo ciemnym miejscu między krzakami... - mało realistyczne jak dla mnie...
jak autor zdjecia zauważył coś takiego w cieniu krzaków to ja musze obejrzeć po 1mm wszystkie moje zdjęcia... może znajde aliena..
  • 0

#26

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wygląda jak tekturowa makieta.
  • 0

#27

Kryczmen.
  • Postów: 144
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na tym zdjęciu dalej jest jezioro ?? (jeśli tak , to jak obcy może se stanąć na wodzie ?) A jeśli nie ma tam wody, to unosi sie w powietrzu ??
  • 0

#28

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tak to jest obcy, na 100% jestem pewien, razem z kolegą (grafikiem komputerowym) przeprowadziliśmy wnikliwe analizy wszystkiego czego się da, w niektórych filtrach wyraźnie widać aurę obcego typową dla obcych a nie typową dla ludzi
konsultowałem się również z jasnowidzem, człowiek czyta ze zdjęć, i go odrzuciło od tego zdjęcia, mówił że to nie jest "ziemskie zdjęcie"

tak więc jest to obcy na 100%
  • 0

#29

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Na tym zdjęciu jedyną obcą rzeczą całkowicie nie pasującą do otoczenia jest słup energetyczny lub lampa uliczna wyraźnie widoczna na pierwszym planie zdjęcia :)  Chyba że doprowadza prąd do tajnych baz w Szwecji za kołem podbiegunowym !
A wtedy zdjęcie mogłoby ukazywac zbiegłego kosmitę który od lat ukrywa się w lasach. Wyraźnie dawno nic nie jadł :mrgreen:  !
  • 0



#30

Eternal Moonshine.
  • Postów: 119
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ech... zawsze mnie wkurza, że nigdy niema fotki w oryginalnym rozmiarze (nie żebym obwiniał autora tego arta bo to nie jego wina).

Dołączona grafika

To ciągle nie jest full size i nie, to nie ja dorysowałem rameczkę ;) ale lepsze to niż nic. Po zabawie z tą fotką zrozumiałem, że powiększenie aliena zostało wykonane na fotografii w dużo większym rozmiarze co nie jest wcale odkrywcze ani dziwne :P
Może ktoś znalazł większy rozmiar niż ja :?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych