Skocz do zawartości


Zdjęcie

2007-2012 Wizje Szamana


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
268 odpowiedzi w tym temacie

#211

Kamilos.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

mam takie pytanie ma ktos zrodlo tych przepowiedni co to za szaman????


Też chciałbym się tego dowiedzieć :)
  • 0

#212 Gość_Rishro

Gość_Rishro.
  • Tematów: 0

Napisano

Żeby przepowiedzieć trzęsienia ziemi w Japonii trzeba być naprawdę geniuszem.
  • 0

#213

Inspring.
  • Postów: 169
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy to są przepowiednie tego szamana o którym mowa w temacie nie wiem , ale to co podał wczesniej Jarecki są z portalu http://www.przepowiednie.pl/


Żeby przepowiedzieć trzęsienia ziemi w Japonii trzeba być naprawdę geniuszem.



No dobra , nie trzeba . Ale że obiekt pochodzenia pozaziemskiego spadnie w okolicy włoch to nie takie oczywiste .
  • 0

#214 Gość_Rishro

Gość_Rishro.
  • Tematów: 0

Napisano

To racja :D .
  • 0

#215

Marina.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hm... niby śmierć to nie jest choroba, ale Aleksy II był przywódcą religijnym, a teraz się dowiadujemy, że zmarł(wprawdzie to miała być przepowiednia na listopad, ale to tylko kilka dni w sumie...)
Patriarcha Moskwy i Wszechrusi Aleksy II nie żyje
  • 0

#216

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W Polsce dotychczas nie był trzęsień ziemi które by były katastrofą na skale światową. Występują natomiast wstrząsy odczytywane przez sejsmografy. Były, są i będą bo to jest nieuniknione.
Wieszczenie katastrof jest o tyle bezpieczne że jeśli się nie przydarzą, to każdy odetchnie z ulgą.
Przeważnie jest to mówienie o apokalipsie podawanej zresztą niezbyt precyzyjnie.
I nikt przeważnie nie dochodzi u autora przepowiedni że nieszczęście się nie zdarzyło.
Np. ktoś przewidział że w tym roku zarobisz 1mil. Nie zarobiłeś tego miliona, masz niedosyt, bo jeśli ufałeś wróżbicie to już planowałeś wydatki, a teraz jesteś rozczarowany.
Lub wróżbita wróży że stracisz milion. Miliona nie tracisz, klęski żadnej nie było, z pretensjami do wróżbity również nie idziesz.
Wróżenie katastrof jest bardzo miłym medialnie i bezpiecznym przedsięwzięciem.
  • 0



#217

AndiDVB.
  • Postów: 118
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

- trzęsienia ziemi powyżej 5 stopni R. w Jordanii, Francji, Wielkiej Brytanii, USA (wschodnie wybrzeże), Tajlandii, Japonii, Polsce, Grecji, Wenezueli, Kolumbii, Meksyku, Chinach;

to to japonia juz byla dzis jest grecja
  • 0

#218

reesvin.
  • Postów: 115
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm, tyle przepowiedni na 2012r że aż strach się bać. Mam pytanie, czy ubezpieczy mnie ktoś na wypadek: wybuchu wojny atomowej, ataku kosmitów, końca świata i roku 2012r?
  • 0

#219

DworeQ.
  • Postów: 8
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak narazie to w Polsce tylko 3,5 Richtera... w okolicach Bytomia...
http://wiadomosci.on...ie_lokalne.html
  • 0

#220 Gość_Kukhuri Sirupate

Gość_Kukhuri Sirupate.
  • Tematów: 0

Napisano

"Szok nad ranem: łóżko drżało, dom się trząsł"
08:28


TRZĘSIENIE ZIEMI W SZWECJI, WSTRZĄSY W POLSCE

Dołączona grafika

Trzęsienie ziemi w Słupsku i Koszalinie! Woda w szklance bujała się, odczuwaliśmy ruchy mebli w pokoju - piszą na Kontakt TVN24 internauci z polskiego Wybrzeża. Alarmujące wieści napływają także ze Szwecji. To tam zatrzęsła się ziemia. Epicentrum wstrząsów o sile około 4,7 stopni w skali Richtera znajdowało się 60 kilometrów na wschód od nadmorskiego miasta Malmo.
Jak podał szwedzki dziennik Dagens Nyheter, Instytut Sejsmologiczny w Uppsali zarejestrował we wtorek o 6.20 wstrząsy o sile od 4,5 do 5 stopni w skali Richtera. Epicentrum trzęsienia znajdowało się około 60 km na wschód od Malmo i 10 na północny wschód od Ystad. Odczuwane było w niemal całej południowej Szwecji, a także Danii oraz na północy Polski. Trwało 10 sekund.



Na szczęście trzęsienie ziemi o takiej sile nie jest niebezpieczne dla ludzi. Nie powoduje też uszkodzeń budynków. Mimo to napędziło niezłego stracha naszym internautom mieszkającym nad Bałtykiem, którzy przez kilkanaście sekund czuli, jak trzęsie się ziemia.

- Mieszkam w Szwecji, w regionie Skane i u nas też około godziny 6.20 przeszło trzęsienie ziemi. Na początku nie wiedzieliśmy z mężem, co się dzieje, cały dom zaczął się trząść - pisze internautka.
Zobacz infografikę Sejsmografy zarejestrowały wstrząsy o sile 4,7 stopnia


Nietypowa pobudka

- Spałem w łóżku i o 6:22 zaczęło się trząść moje łóżko, telewizor i słuchawki spadły mi z półki - dodaje Andrzej z Darłowa. - Po raz pierwszy przeżyłam coś takiego! Zadzwonił budzik, jak zwykle czekałam na kolejną drzemkę, a tu co? Łóżko mi się trzęsie. Myślałam, że to jeszcze jakiś sen, ale słyszę, że nie - napisała Ganna z Kołobrzegu.


- Witam i potwierdzam w Darłowie o godzinie 6.25 elementy szklane w barku wydawały dźwięki – pisze Mirek z Darłowa.

- Mieszkam w Kopenhadze i właśnie wróciłem z pracy o 6.20 zaczęła mi "latać" wielka trzydrzwiowa szafa - relacjonuje Zbigniew.

W Polsce siła trzęsienia wyniosła 2,1 stopnia w skali Richtera.

Po raz pierwszy przeżyłam coś takiego! Zadzwonił budzik, jak zwykle czekałam na kolejną drzemkę, a tu co? Łóżko mi się trzęsie. Myślałam, że to jeszcze jakiś sen, ale słyszę, że nie.
Ganna z Kołobrzegu

Polska sejsmicznie aktywna

Jak powiedział Paweł Wiejacz z Instytutu Geofizyki PAN, takie trzęsienia już się w przeszłości w regionie wybrzeża zdarzały. Przypomniał poprzednie trzęsienie w Obwodzie Kaliningradzkim, z którego wstrząsy promieniowały właśnie na południowo-zachodnią Polskę, tak samo jak we wtorek.
Paweł Wiejacz z Instytutu Geofizyki PAN


To jednak nie wszystko. W nocy wstrząsy odczuli także mieszkańcy Śląska. Przyczyną jest naruszenie równowagi tektonicznej w tym obszarze, powstałe prawdopodobnie wskutek prac w kopalniach.

jk/iga

Źródło: http://www.tvn24.pl/-1,1577639,0,1,szok-nad-ranem-lozko-drzalo--dom-sie-trzasl,wiadomosc.html
  • 0

#221

AndiDVB.
  • Postów: 118
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czyli mamy kolejne potwierdzenie

- trzęsienia ziemi powyżej 5 stopni R. w Jordanii, Francji, Wielkiej Brytanii, USA (wschodnie wybrzeże), Tajlandii, Japonii, Polsce, Grecji, Wenezueli, Kolumbii, Meksyku, Chinach

bylo w juz we Francji, Japoni, Grecji, Polsce

czekamy dalej narazie niezle ciekawe jak bedzie z tymi objektymi kosmicznymi co maja blisko ziemi przeleciec
  • 0

#222

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie rozumiem waszego "podniecienia". Cofnełem się na pierwszą stron i przeczytałem przepowienie dotyczące 2007 roku. Zgadnijcie ile się sprawdziło ;)
  • 0

#223

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja tam w Kołobrzegu żadnych wstrząsów nie odczułem.
  • 0



#224

Śledziu.
  • Postów: 117
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Humorystycznie rzecz mówiąc to spełniła się tez przepowiednia na temat zamachu na premiera bądź prezydenta ;) Wczoraj Bush prawie z buta od dziennikarza Irackiego dostał hehe ;)
  • 0

#225

Kamilos.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

czyli mamy kolejne potwierdzenie

- trzęsienia ziemi powyżej 5 stopni R. w Jordanii, Francji, Wielkiej Brytanii, USA (wschodnie wybrzeże), Tajlandii, Japonii, Polsce, Grecji, Wenezueli, Kolumbii, Meksyku, Chinach

bylo w juz we Francji, Japoni, Grecji, Polsce

czekamy dalej narazie niezle ciekawe jak bedzie z tymi objektymi kosmicznymi co maja blisko ziemi przeleciec



Masz jakieś linki do informacji o trzęsieniach we Francji i Grecji? Jeżeli tak to proszę, podaj mi je ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych