Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wszystko, co mi sie sni, snilo sie juz wczesniej :/


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Juz od bardzo dlugiego czasu (naprawde dlugiego, kilka lat) mam wrazenie, ze nie sni mi sie nic nowego a sen, jaki mialam danej nocy po przebudzeniu wydaje sie byc ,,starym" snem, ktory snil mi sie juz kiedystam wczesniej. Wiem, ze sny moga sie powtarzac, ale czy to mozliwe, aby wszystko, co mi sie sni to byly ,,stare" sny- czy mozliwe, aby nie snilo sie nic nowego? A moze to tylko takie wrazenie? Naprawde nie pamietam kiedy mialam jakis nowy sen i wydaje mi sie to dziwne. A moze to uczucie jest normalne, ale falszywe, moze te sny tylko wydaja mi sie znajome bo wlasnie mi sie przysnily? A jak macie wy? Jak odczuwacie swoje sny? Czy czesto sie wam one powtarzaja ?

#2

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mi sie sny w ogóle nie powtarzają, tylko czesto maja charakter bardzo psychologiczny, dzieki którym ucze się jak nie powinienem postepowac, i jak bym sie czuł gdybym zrobił to i to.
Zazwyczaj jest tak że jest jakas barwna akcja.. robie coś (nie ważne co) i jest mi bardzo dobrze, a nagle taka myśl 'KicHu (tak do mnie kumple mówią), jezu maria, co ty robisz?' budze się i zawsze mam poczucie winy..
Wiesz, ja ogólnie twierdze, że sny (nie wszytkie) maja podłoże emocjonalne, które w sposób symboliczny, ukazują problemy, czy rozterki które nas gnębią.. może spojrzysz pod tym kątem?

#3

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

e, nie rozumiem :P co twoja koncowa refleksja ma do tego, ze nie sni mi sie nic nowego tylko co noc odkopuja sie stare sny, sprzed roznych lat :)

#4

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To że problemy które miałas pare lat temu, dalej w Tobie są i domagają sie rozwiązania..

#5

vat.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmm u mnie podobnie jest tylko, ze sny jakby byly polaczone ze soba. Czesc z innych snow lacza sie z innymi. Dzis np snilo mi sie, ze policja mnie przesluchiwala w sprawie prob morderstwa, a te proby mi sie snily wczesniej. Dziwne troche moze pozniej bedzie mi sie snil proces sadowy ?? Pozniej mialem inny sen: siedzialem przed domem nagle zrobilo sie ciemno slonce zostalo szybko zasloniete przez chmury i nagle wybychla chyba bomba atomowa blisko zrobilo sie bardzo jasno, chcialem uciekac do budynku ale wszystko juz sie palilo, czylem jak mi sie plecy pala i w tym momencie sie obudzilem i bolaly mnie przez chwile plecy.

#6

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Vat, a to może być związane z inkarnacja.. (może ale nie musi)

#7

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Viatora, wydaje mi się, że może istnieć takie coś jak senne zjawisko deja vu. Poprostu to jest tylko wrażenie, że już dany sen Ci się śnił, chociaż tak nie było. Taka wersja wydaje mi się najbardziej prawdopodobna, chociaż mogę się naturalnie mylić.

#8

Drusilla.
  • Postów: 85
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi się często sny łączą tworząc tak jakby jeden wielki. I to nie tylko o wątki ,ale też o miejsca chodzi. Śni mi sie np. ze jestem na jakiejs ulicy i wiem, ze miałam kiedys jakis inny sen o innej ulicy, która jest za rogiem tej, o której śnię teraz ;) Myślałam nawet o tym, żeby sporządzic jakąs mape, ale jeszcze wiele miejsc nie jest ze sobą połączonych. Co do powtarzających sie snów...mam też i takie, ale one zazwyczaj różnią się szczegółami. Albo jest też i tak, ze pamiętając, ze miałam już taki sen specjalnie go zmieniam, żeby nie było nudno ;p

#9

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też tak ma mże mi sie snią sny kótre juz miałem badź śnią mi sie nowe ale w tym samym miejscu.

#10

KaśkaK.
  • Postów: 108
  • Tematów: 13
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

też miewam te same sny,choć zdarza sie to nie często,w tych snach wiem,że już je miałam,poprostu myśle sobie"ale przecież ten sen już był"tylko, że nie wiem co będzie dalej.Ponadto w snach widzę miejsca,które same sobie prawdopodobnie stwarzam i śnią mi się one co około pół,lub rok i albo w śnie wiem że już to miejsce widziałam,albo po przebudzeniu nagle dostaję olśnienia że już to widziałam :) :roll:

#11

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Możliwe ,że chwilę wcześniej śnił ci się taki sam sen którego jednak nie pamiętasz. Bywa ,że jednej nocy dany sen powtarza się dwukrotnie ,sama tak mam - i zwykle za drugim razem staram się coś zmienić o ile tylko pamiętam co się działo we śnie poprzednim (np. kogoś uratować albo nie zobaczyć jakiejś drastycnej sceny) a w efekcie odnajduję nowy wątek. (Przykladowo dzisiaj - śniło mi się ,że cała moja rodzina była na wycieczce i okazało się później ,że wujek z niej nie wrócił i wszyscy myśleli że umarł. Gdy sen się powtórzył zaczęłam śledzić wuja i dowiedziałam się ,że uciekł on z jakąś bandą której był przywódcą. W drugim ze snów zobaczyłam też liczby multilotka :P . Ciekawe czy pójdą :] ).





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych