Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przewidywanie przyszlosci


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1

kakulukia.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Juz dawno czytam to forum i napisalem kilka postow etc lecz nurtuje mnie pewna rzecz zwiazana dosc silnie ze mna minaowice zawsze jak cos sie ma zdarzyc "zlego" czuje to dosc dokladnie np:

1.Tego osobiscie nei pamietam bo bylem zbyt maly[mialem ok. 2.5 roku]. Mama opowiadala mi ze udawalem iz jezdze autem i sie przewracalem i bylem bardzo zly krzykliwy ,itp. Miesiac po tym zdarzeniu zginal moj ojciec w wypadku samochodowym .. dziwne?[pzoneij juz mi to ustralo]
2.jak mialem ok 5-6 lat to juz pamietam ze mowilem babci zeby nie jezdzial pewna drogą[pamietalem ja bo byl tam moj ulubiony sklep zabawkowy xD ] i nagle na tamtej drodze miala wypadek[ledwo co przezyla].. znowu dziwne?
3.mailem ok 10 lat mowilem pradziadkowi zeby sam nie nosil kwiatkow[sam nie wiem czemu] w dzien swoich urodzin znosil kwiatki i spadl ze schodow i zmarl na zawal...
4.mailem 11 lat gdy mowilem mamie zeby nie jechala dzis do Wiednia [pracowala tam i bylem przyzwyczajony ze wyjezdza] i pod samym Wiedniem miala wypadek naszczescie sie nic nie stalo....
5.Bylo to moze 3-4 miesiace temu czulem ze jak pojde do szkoly to cos sie stanie [mi] koniec 1 lekcji i spadlem ze schodow i noga w gips 1 miesiac ;) [a zadko mam 'stresy' zwiazane ze szkola]

Jest tego duzo wiecej to sa przyklady ktore przyszly mi teraz do glowy

wiec teraz mam pytanie czy da sie jakos to "poglebic" bo mogloby byc to pożyteczne jakbym umial nad tym jakos "panowac"

Pozdrawiam :)
  • 0

#2

Five Psion.
  • Postów: 117
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli to nie kłamstwo żeby poszpanować się wyobraźnią to może być wrodzony dar jasnowidzenia. Poszukaj w googlach jak rozwinąć tę zdolność.
  • 0

#3

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja powiem tyle. Medytacja. Jeśli dobrze poznasz swoje wnętrze i swą duszę, to powinno to u ciebie częściej występować. Mówię to na podstawie własnych doświadczeń, a nie na podstawie przeczytanych artykułów :P
  • 0



#4

kakulukia.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli to nie kłamstwo żeby poszpanować się wyobraźnią to może być wrodzony dar jasnowidzenia. Poszukaj w googlach jak rozwinąć tę zdolność.


Wiesz niezbyt mam czym szpanowac

Ja powiem tyle. Medytacja.

Póki co to próbuje medytacji trzeba bedzie popracowac ;)
  • 0

#5

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

kakulukia ja na twoim miejscu najpierw bym popracował nad ortografią i gramatyką, a potem zajął się jasnowidzeniem.
  • 0

#6

Five Psion.
  • Postów: 117
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Berith daj spokój nawet największemu kujonowi czasem nie chce się pisać :P
  • 0

#7

kakulukia.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jesli chodzi ci o 1 post to pisalem szybko,wiec nie zwracalem uwagi na zle sformułowane zdania i jak myslisz o interpunkcji to nie dbam o to "w internecie"
  • 0

#8

Galakar.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Panie jasnowidzu, proszę powiedz mi jakie będę miał pytania na dyżurze z Historii II RP?? :D
Nie pomyślałeś, że to może być połączenie pamięci subiektywnej z przypadkowym splotem zdarzeń? Czyli, teraz się tobie wydaje, że coś takiego mogłeś mówić, jednak w rzeczywistości nigdy nic takiego nie powiedziałeś. Coś w stylu reakcji osoby, gdy usłyszy odpowiedź na pytanie, na które wcześniej nie znała odpowiedzi bądź nie była pewna i nagle stwierdzi: ja to wiedziałem :)
Jak zwykle, może zanim przejdziemy do wyjaśnień paranormalnych, to skupmy się na racjonalnym wytłumaczeniu zdarzeń :) Jak to się na nic nie zda, wtedy szukajmy paranormalnych manifestacji :D
  • 0

#9

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To o czym pisze Galakar jest całkiem możliwe, ale nie pewne. Sam mam czasami tak, że wydaje mi się, że coś powiedziałem albo usłyszałem, chociaż tak nie było. Mam nadzieję, że to normalne. :)
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych