Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fundacja Nautilus


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
142 odpowiedzi w tym temacie

#31

Lerlitz.
  • Postów: 229
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

z nimi byly moje poczatki interesowania sie "patanormalnymi" :D
ale faktycznie czasem przesadzaja dajac jakis artykul ktory czasem wyglada na ctrl+c ctrl+v :)
albo zrobiony tak zeby fani sie odczepili :/
acz kolwiek maja takze wiele ciekawych artyk. :)

#32

koszalin123.
  • Postów: 105
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla mnie to NPN jest wartościową organizacją bo nie robią sensacji z byle czego. Nautilus spada na psy i nic nie zapowiada żeby coś to zmieniło. Bernatowicz robi karierę w TV Biznes i ma głęboko w d***e zjawiska paranormalne.
Sam pewnie skleił i rzucał w Zdanach miskami :D

Użytkownik koszalin123 edytował ten post 11.12.2007 - 01:39


#33

MarekZ.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla mnie to NPN jest wartościową organizacją bo nie robią sensacji z byle czego. Nautilus spada na psy i nic nie zapowiada żeby coś to zmieniło. Bernatowicz robi karierę w TV Biznes i ma głęboko w d***e zjawiska paranormalne.
Sam pewnie skleił i rzucał w Zdanach miskami :D

Czy zastanawiałeś się kiedyś co by było gdyby Bernatowicz nie robił kariery w TV Biznes?
FN jest organizacją non-profit, co znaczy że nie mają żadnych dochodów ze swojej działalności. Wszystko co FN ma zawdzięcza wyłącznie członkom i tym że z własnej kieszeni wykładają kasę na zakup i utrzymanie strony, sprzętu itd.
Przecież taki Naut-Mobile sam z nie ba nie przyleciał :P

#34

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To co mówisz to prawda, z czegoś muszą przecież to wszystko utrzymywać. Jak już wyżej ktoś wspomniał bardziej cenie sobie NPN.



#35

Tempter.
  • Postów: 413
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Strona z pewnością ciekawa dla wszystkich fanów zjawisk paranormalnych.Ale też można się doczepić do takich rzeczy jak jej wykonanie i płynne chodzenie,a także tego,że czasami "wiarygodne historie" to tak naprawdę tylko zlepek opowieści paru ludzi,bez żadnego materiału dowodowego-oczywiście to nie przeszkadza zwolennikom takich zjawisk,ale mnie jako sceptyka trochę to drażni.



#36

Artur Gutowski.
  • Postów: 308
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

4+



#37

daxx.
  • Postów: 558
  • Tematów: 116
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przestałem się interesował stroną fundacji jak przeczytałem jakiś email od czytelnika portalu, w którym przysłał on filmik, na którym gość jeździł na desce po schodach, poręczach itp. A w tle nieświadomy niczego miał być obserwowoany przez to coś. Zaokrąglony, metaliczny obiekt, wiszący swobodnie w powietrzu. UFO pierwsza klasa. Jak się dokładnie przyjrzymy, to z powodu słabej jakości wideo, kompresja mpeg usunęła cienki słup od lampy na tle niebieskiego nieba i został wiszący w powietrzu sam klosz. M A S A K R A. Jeżeli to ma być dowód na instnienie pozaziemskich cywilizacji, to ja dziękuję. Rewelacje o latających miskach pomijam. Fundacja=portal dla 13sto latków z kręconymi zębami.



#38 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Każdy może mieć potknięcia. Osobiście bardzo cenię sobie działalność Fundacji. Nie lubię tej polskiej cechy odrzucania kogoś za małe potknięcia. FN jest to największa marka tego typu w Polsce. NPN też cenię ale jakoś nie mają przebicia.

#39

koszalin123.
  • Postów: 105
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Małe potknięcia :rotfl: Zastanów się nad tym wszystkim i oceń czy one były takie małe. Prawdą jest, że kiedyś dzięki tej organizacji w Polsce zaczęto mówić o tematyce zjawisk paranormalnych. Sam z zapartym tchem słuchałem audycji jeszcze w Radio Zet. No ale każdy żyje przecież chwilą obecną, a jak wiadomo teraz Nautowi zbytnio się nie powodzi. Szukają sensacji, a w zjawiskach paranormalnych trzeba mieć to co się nazywa chłodnym osądem sytuacji. Może będę brutalny, ale dziś fundacja przypomina mi bandę sekciarzy, która zapatrzona jest w swojego guru RB.

#40

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szukają sensacji, a w zjawiskach paranormalnych trzeba mieć to co się nazywa chłodnym osądem sytuacji. Może będę brutalny, ale dziś fundacja przypomina mi bandę sekciarzy, która zapatrzona jest w swojego guru RB


Uważam ze dużo w tym racji, ale jest też wiele ciekawych rzeczy do poczytania :)

#41

2007.
  • Postów: 256
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

KAŻDY może sam założyć podobną organizację, zakupić samochody, inny sprzęt, skupić chętnych do pracy ludzi oczywiscie na zasadzie non-profit, występować w programach za darmo, narażać się na ataki etc.

Las rąk widzę :) jak zwykle wszyscy chętni a jak przychodzi co do czego a w szczególności o finanse to jak byśmy byli na pustyni albo w kosmosie, ani widu ani słychu nikogo.

Osobiście korzystam z ich serwisu, popieram działania FN ale nie wszystkie i nie zawsze w takiej formie w jakiej są przedstawiane.

Przyznaję 4+ jak na osobę (tylko użytkownika), który korzysta z pracy i działań FN.

#42

Lubię ciastka.
  • Postów: 101
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedyś chętnie czytałam Nautilusa, mieli często dobre artykuły. Jednak to, co się dzieje ostatnio - opisywanie takich pierdół, robienie sensacji z byle czego... W dodatku coś dziwnego dzieje się u nich z systemem komentowania. Tych wszystkich "JezDeM pierfszyyyy 11!!!!!" i "To Wenus" nie usuwają, a kiedy człowiek stara się wyrazić swoje zdanie na temat poziomu artykułu, jaki właśnie przeczytał, jego opinia nigdy się nie pojawia. To jest dopiero nadprzyrodzone!

#43

koszalin123.
  • Postów: 105
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A czego się spodziewałeś - pełna cenzura. Niewygodne dla Nauta opinie nie są pokazywane.

#44

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A tego to już nawet nie skomentuję:
http://www.nautilus.org.pl/?i=1419
Nooby z Nautilusa doszukują się jakichś symboli w zwykłej chmurce... (patrz fotki z komórki)



#45

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

E tam nie mają skilla.
W jednym temacie było na fotkach zboże, które po deszczu się położyło, a oni szukali w tym piktogramów (sic!) :lol




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych