Skocz do zawartości


Zdjęcie

Marcin2826


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

Marcin2826.
  • Postów: 6
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszech i wobec wszystkich na tym forum.....tematami paranormalnymi zainteresowałem sie od roku 2005 od śmierci babci....interesuje sie najczęściej tematami cywilizacji pozaziemskimi...planetami...kataklizmami....duchami....wszystkim przez co ma sie mały dreszcz na plecach. Forum sledze od pół roku....mam nadzieję ze zostaną mi udzielone odpowiedzi na moje pytania....

Tyle ode mnie mam nadzieje ze będzie nam sie dobrze współpracowało ...

#2 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Witam :)

#3

Vivere Parvo.
  • Postów: 238
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mogłabyś napisać coś więcej (coś innego.. :P ) niż "Witam :) " ;)
Albo podam Cię do raportu! : P (przed chwilą zauważyłem ten przycisk.. ; o)

Witam i życzę miłego paranormalizowania się.. chociaż Twoja nadzieja na udzielenie odpowiedzi wydaje się być nieco pretensjonalna, tak samo jak te wielokropki, ale to tylko moje wrażenie.

#4

Marcin2826.
  • Postów: 6
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hehe....kropki to sposob mojego pisania.....tak juz zostalo....pisze opowiadania oraz historie....i te wielokropki w nich dodaja im klimatu oraz fantastyki ....wyobraz sobie sytluacje...gdy jest jakas szybka akcja i te wielokropki nagle ....czytelnik moze sobie wyobrazic poruszyc swoja fantazja...co sie tam dzieje... :]

#5 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Vivere Parvo czy odnoszę tylko takie wrażenie czy albo ci się nudzi albo jesteś tak podekscytowany przyciskiem raport, że chcesz go zaraz przetestować... :P
Poza tym nie ma regulaminu co do sposobu witania się z nowymi użytkownikami, a akurat mnie krótki aczkolwiek treściwe "witam" wydało się odpowiednie... i proszę cię, nie prowokuj mnie do robienia offtopu, bo to też może posłużyć jako wymówka do zaraportowania :P

#6

grayzon.
  • Postów: 17
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witaj w domu...
Mało tu znajdziesz odpowiedzi na Twoje pytania, ale za to możesz potknąć sie o pytania, które proszą się o odpowiedzi..

Edit: Ale mi ckliwie wyszło... Myśl głęboka jak wysokość brodzika...

#7

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hmm... mnie.... te...wielokropki...wnerwiaja.... Marcin... te ksazki...leko...po...1200...stron...maja...
W każdym razie witam..



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych