Skocz do zawartości


Zdjęcie

9/11 Nagrania LIVE są fałszywe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
115 odpowiedzi w tym temacie

#91

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak do tej pory nie znaleźliśmy na naszym forum osoby kompetentnej która mogłaby się w temacie pilotażu samolotów pasażerskich wypowiedzieć zgodnie ze swoim doświadczeniem.


No nie obrażaj. Kompetencje moje i chociażby Arkadiusza się nie liczą? Wylatałem na VATSIM i FS-ie z 500h; poczytajcie, to nie takie chop siup - http://pl.wikipedia.org/wiki/VATSIM
http://pl-vacc.org
http://forum.vatsim.pl
http://vatsim.net

Każdego pilota obowiązuje zakres materiału ze strony niniejszej: http://aviation.home.pl
Łączny nakład pracy potrzebny do lotu od zera to jakieś 150-200h praktyki offline.

Mój stan obecny (tylko VATSIM):
Dołączona grafika
  • 0



#92

nwconlyamodel.
  • Postów: 82
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślę że to jak doszukiwanie się teorii konspiracyjnej w tym że Jan Paweł II został papieżem bo był to znak od Boga albo coś takiego . Po prostu powiedzmy sobie szczerze że to się wydarzyło , zginęło mnóstwo ludzi i nic nie możemy zrobić . Niestety niektóre rozmowy na tym forum zaczynają podążać w kierunku bardziej fiction niż science . Dajmy przykład innej teori konspiracyjnej : II wojna światowa się nie odbyła . Niby głupota ale wiele ludzi przez tygodnie poruszało tą sprawę . Tak samo jest z WTC .
  • 0

#93

SoulreaperS.
  • Postów: 29
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prawda, ale niektórzy we wszystkim doszukują się spisku. 9/11 fake, lot na księżyc fake, wiadomo że media nie mówią całej prawdy, ale nie przesadzajmy.
  • 0

#94

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dajmy przykład innej teori konspiracyjnej : II wojna światowa się nie odbyła . Niby głupota ale wiele ludzi przez tygodnie poruszało tą sprawę . Tak samo jest z WTC .


Teoria teorii nie równa.

Prawda, ale niektórzy we wszystkim doszukują się spisku. 9/11 fake, lot na księżyc fake, wiadomo że media nie mówią całej prawdy, ale nie przesadzajmy.


Problem nie w mediach, bo kanał zawsze można przełączyć - problem jest w ludziach. Zapomniałeś dodać, że globalne ocieplenie jest fake, o czym mówi sam współzałożyciel Greenpeace Patrick Moore.
  • 0



#95

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

oj tu fajnie pokazane warstwy jakich używali kreując grafikę komputerową jaką zaprezentowali nam 11 września 2001. Na jednej warstwie wieże, na innych tło, budynki itp.


link

Baaardzo ciekawy dokument - FOXED OUT.
link HQ
link HQ
  • -1

#96

rochu.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Poniższe zestawienie z zaznaczonymi liniami krawędzi dachu wież, dedykuję tym wszystkim, którzy mają problemy z korzystaniem z własnych rozumów i dają się mamić tanimi sztuczkami z cyklu: To ta sama perspektywa.

Dołączona grafika


Więcej szczegółów w kuluarach debaty o 9/11.

------------------------

P.S. Osobny temat o September Clues (i podobnych bzdurach) mam już gotowy. Jest to zestawienie analiz przedstawianych już w kuluarach debaty o 9/11. Kilka z nich postanowiłem nieco uzupełnić oraz dodałem kilka nowych. Teraz czekam tylko na Ironmacko, który niezależnie ode mnie też coś nt. SC szykował. Nie chcąc powielać tematów, postanowiliśmy połączyć efekty naszej pracy w postaci pojedynczego artykułu.


Witam forumowiczów. Uważam, że warto zapoznać się również z tymi odpowiedziami stąd

http://www.v-tao.eu/...6/limitstart,0/
  • 0

#97

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

vkali rządzi i dzieli. Zbanowali chłopaka, bo za ciężko im było polemizować z jego argumentami. Muhad wrócił, vkali też wróci. Mnie pewnie też niedługo zbanują, ale na razie jeszcze się po udzielam.
  • -1

#98

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Z tego co wiem, to już odbanowali Vkaliego. I dlaczego stosujesz manipulację:

Zbanowali chłopaka, bo za ciężko im było polemizować z jego argumentami.


Był ostrzegany, za obrażanie innych userów (a nie moderatorów), ale nie pomogło, więc gdzie tu niby te mocne argumenty Vkaliego ? Pomylił forum z rynsztokiem - dlatego został zbanowany. Nie manipuluj, bo nie wszyscy są zorientowani w sytuacji.
  • 0



#99

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

vkali rządzi i dzieli. Zbanowali chłopaka, bo za ciężko im było polemizować z jego argumentami.

vkalego zbanowano, bo nie umiał zachować kultury w swoich wypowiedziach.

A do czego jest on zdolny, pokazuje na swoim forum:

...dla skurwielonego zaprzedanego Globalnym Zbrodniarzom humanistycznego, he, he dupka o rozumku przedszkolaka,..fakt, że ktoś musiał sam opłacić swoją publikację w skurwielonych i równie zaprzedanych Zbrodniarzom mediach jak on sam,...jest argumentem, że nie była to zbrodnia Globalnych Morderców, którym się tanio zaprzedał oraz dla których gotów jest za pieniądze mordować niewinych jak jego brat


  • 0



#100

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

http://www.v-tao.eu/...d,1770/catid,2/

poczytaj a szybko zmienisz o nim zdanie. Vkali wykazał i udowodnił, że Aquila i mariush są manipulatorami wykorzystującymi CIAowskie materiały.
  • -1

#101

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Quintusie, cofnij się do postu nr 63 w tym temacie i pokaż, gdzie manipulowałem.

I daj już spokój z tym CIA, bo jesteś śmieszny...
  • -1



#102

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

http://www.v-tao.eu/...d,1770/catid,2/

poczytaj a szybko zmienisz o nim zdanie. Vkali wykazał i udowodnił, że Aquila i mariush są manipulatorami wykorzystującymi CIAowskie materiały.


Narazie się zniechęciłem, gdy doszedłem do fragmentu:

..sposób w jaki mnie zbanowano, ..po cichu bez podania podstaw oraz bez podania powodów, właściwie poza przyjętym regulaminem


Wychodzi na to, że Vkali nie rozumie, jakie wykroczenia popełnił i należy się spodziewać, że w najblizszym czasie, znowu kogoś zmiesza z błotem, gdy argumenty okażą się za mocne (bynajmniej nie Jego) :) Teraz to nie wiem, na jakiej podstawie udzielono Mu amnestii. Na innych forach odbywa to się, po rozmowie z userem, pełnej skruchy i postanowienia poprawy (czego u Vkaliego jak widać - nie widać :)), no ale nie będę uczył, jak należy administrować...

Jak się czyta stare tematy, to kiedyś tu musiało być fajnie. Teraz niektórym słoma wystaje z butów, aż za bardzo.

PS: w sumie to lekko przyspamiłem. Już znikam.
  • 0



#103

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

...dla skurwielonego zaprzedanego Globalnym Zbrodniarzom humanistycznego, he, he dupka o rozumku przedszkolaka,..fakt, że ktoś musiał sam opłacić swoją publikację w skurwielonych i równie zaprzedanych Zbrodniarzom mediach jak on sam,...jest argumentem, że nie była to zbrodnia Globalnych Morderców, którym się tanio zaprzedał oraz dla których gotów jest za pieniądze mordować niewinych jak jego brat


Oj, biedny vkali wyżywa się na swoim forum :) Aż się łezka w oku kręci gdy się człowiek dowie, że wywołuje u drogiego kolegi aż tak silne przeżycia emocjonalne :)


To chyba zamyka kwestię vkalego "once and for all". W sumie i tak jest ok - w USA Markowi Robertsowi nasi kochani trutherzy grozili w końcu śmiercią.

Do widzenia, vkali :) Powodzenia w tym swoim matrixie :D :papapa:
  • 0



#104

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

vkali prezentuje jedynie poziom wk....nia ludzi, którzy stracili 11 września bliskich, chcą poznać prawdę, a najczęściej na drodze tych poszukiwań znajdują ludzi takich jak Ty - manipulatorów, którzy są przekonani, że ludzie to masa kretynów, która łyknie wszystko byleby dobrze opakowane i zaserwowane. Moim skromnym zdaniem w obliczu tej tragedii i tego co wy i wam podobni robicie, słowa vkalego to i tak dyplomatyczne, delikatne stwierdzenia. Zasługujecie na jeszcze więcej.

Rodziny ofiar 911 nigdy nie pogodzą się z kłamstwami jakie im zaserwowano


Prawda w końcu wyjdzie na jaw, mordercy zostaną osądzeni, a tacy jak Ty zostaną wyśmiani i pogardzani.
  • 0

#105

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Powodzenia!

Jednak jeżeli już chcesz pisać coś do mnie, to prosiłbym aby było to w pierwszej kolejności odneisienie do podawanego przeze mnie tutaj wieloktrotnie filmiku demaskującego idiotyzm przypisywania tym "błyskom" znaczenia "wybuchów".

EDIT:

Właśnie z nudów poczytałem sobie co tam tez vkali powypisywał na swoim forum. Nie spodziewałem się, że można tak nisko upaść. Wycofał się na własną stronę i zieje tam nienawiścią na wszystko, co przeczy jego bzdurom. Tragiczne... Naprawdę nie spodziewałem się, że może tak nisko skończyć. Ale mimo wszystko można to skomantować z humorem. Na przykład tak:

Dołączona grafika


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych