Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wielki wkręt i dziwne zjawisko...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1

J.T Yorke.
  • Postów: 160
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dwa lata temu...
Z moim przyjacielem Karolem... Chcieliśmy zrobić wkręt na parę okolicznych podwórek...
Mieliśmy wkręcić ludziom że nad naszym podwórkiem bardzo często przelatują Niezidentyfikowane Obiekty Latające...
Za pomocą fotografii i filmików robionych za pomocą komórki...

Zaczęło się od fotografii z kapeluszem rzuconym spodem do góry nad szkołą... Wyglądało to bardzo przekonująco... Ale tylko jedna fotografia nie przekonała całego podwórka...

Następnym razem spróbowaliśmy z moją czapką... Jeśli się dobrze nią rzuciło w górę można było zrobić fotografię trójkątnego obiektu... Wyglądało to niesamowicie... Coraz więcej ludzi nam uwierzyło...

Nie wiedzieliśmy jak zrobić filmik... Lecz ja wpadłem na pomysł z potłuczoną szybą... Wszystko polegało na tym że z pod śmietnika wzięliśmy kawałek szyby, dokładnie go wyczyściliśmy i by zrobić czarną kropkę użyliśmy zapalniczki gdyż jak sie ogień skierowało na szybkę ona zaczęła sie brudzić, wystarczyło część brudu wytrzeć szmatką i zostawić mały punkcik...

Zaczęło się nagrywanie... Szybę przykładaliśmy do komórki i ruszaliśmy żeby wszystko wyglądało jak poruszający się spodek... Filmy były dosyć wiarygodne... Całe podwórko sie nabrało...

Ale najciekawsze w tym było że na jednym z filmów, oprócz naszego "obiektu" pojawił się jeszcze jeden który poruszał się strasznie szybko i w połowie filmiku odleciał...

Po około 3 dniach powiedzieliśmy ludziom że to wszystko było wkrętem oprócz tego jednego nieznanego obiektu...

Wszyscy byli zaskoczeni że w tym wkręcie było te "ziarnko prawdy"...

Od tamtego czasu nie jestem sceptykiem... I dowiedziałem się że przy tematach o których ludzie nic nie wiedzą są łatwo wierni... Np. moi znajomi z podwórka...

...A teraz jedna sytuacja która nie była wkrętem...

Także dwa lata temu...
Nad jeziorem zauważyłem z dwoma kolegami 3 dziwne obiekty...
Latały bez ładu i składy pozostawiając po sobie długie czarne smugi...
Leciały strasznie wolno ale po około kwadransie zniknęły za horyzontem...

Może mi ktoś to wytłumaczyć ?
Była wtedy godzina 16 jak dobrze pamiętam...
  • 0

#2

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A mógłbyś gdzieś zamieścić tamten filmik, gdzie pojawił się nie-wkręt?
  • 0

#3

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

O to samo miałem poprosić :] Swoją drogą tak to czasem jest, że takiemu sceptykowi w końcu spadnie na głowę "takie wielkie pudło" i wreszcie się otwiera na świat :)
Edit: Fox też sobie o tym pomyślałem :D
  • 0

#4

Fox Mulder.
  • Postów: 67
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ty nas czasem nie wkręcasz? :D Bo to może taki mega wkręt jest? :) Pół Polski chcecie nabrać :)
  • 0

#5

koszalin123.
  • Postów: 105
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A może kolega przez przypadek drugą szybką machał i zapomniał. Przecież na niebie jest bardzo duży ruch. Nie wszystko Ufo co się świeci (a może złoto :D ). Pewnie uchwyciliście jakiś samolot. U mnie nad domem lata sporo takich samolotów i dla laika to rzeczywiście może przypominać UFO. Pokaż film bo z samej słownej relacji nie możemy stwierdzić czy nie kłamiesz.
  • 0

#6

Danki.
  • Postów: 360
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

a moze to odbicie światła od tej szybki?
  • 0

#7

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Heh niezly chwyt, takie opowiesci sa najbardziej przekonujace, czyli emerytowany sceptyk, ktory robil sobie jaja z ludzi, bawil sie w ufo a tu naprawde ufo nadlecialo (swoja droga co za zbieg okolicznosci, jak na jakims horrorze :P ) i od tej pory byly sceptyk juz nie jest sceptykiem. I jak tu nie wierzyc takiej opowiesci? przeciez on byl kiedys sceptykiem ! :P
  • 0

#8

Dzideks.
  • Postów: 48
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chyba wkret jak od 3 dni nie zaglada na forum... Moze bys nam odpisal ??
  • 0

#9

J.T Yorke.
  • Postów: 160
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie zaglądałem na forum bo nie zauważyłem że przy tym temacie były jakieś odpowiedzi.... Przykro mi te filmiki są już usunięte od roku... A wielka szkoda bo chciał bym pokazać taki dowodzik... Bo bez dowodów to trochę nie niewiarygodne swoją drogą... :(
  • 0

#10

Wiśnia88.
  • Postów: 54
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Życzę sobie aby więcej osób drwiących z tego zjawiska przeżyło taką właśnie historie jak ty.
  • 0

#11

Martin.
  • Postów: 31
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Także dwa lata temu...
Nad jeziorem zauważyłem z dwoma kolegami 3 dziwne obiekty...
Latały bez ładu i składy pozostawiając po sobie długie czarne smugi...
Leciały strasznie wolno ale po około kwadransie zniknęły za horyzontem...

Może mi ktoś to wytłumaczyć ?



Ktoś was wkręca :P .
PS: Piliście coś? :)
  • 0

#12

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Życzę sobie aby więcej osób drwiących z tego zjawiska przeżyło taką właśnie historie jak ty.

A Ty przezyles ?
  • 0

#13

Wiśnia88.
  • Postów: 54
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak przeżyłem, ale zawsze wierzyłem w to zjawisko od samego początku gdy zaczynałem się tym interesować.
Kilka wydarzeń w moim życiu, które przeżyłem umocniły mnie jeszcze bardziej w wierze. Od tamtego czasu dużo czytam książek ufologicznych i staram się na poważnie zajmować się tym zjawiskiem. I wiem że wiele osób wyśmiewa się z ludzi takich jak ja.
  • 0

#14

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No to Wiśnia przyznaj się co tam zobaczyłeś ;)

dj_cinex : Tak... ale w odpowiednim temacie...
  • 0

#15

koszalin123.
  • Postów: 105
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przykro mi te filmiki są już usunięte od roku... A wielka szkoda bo chciał bym pokazać taki dowodzik


Usunąłeś taki film – ja bym go zaraz nagrał na jakiś nośnik i powielił. Widać człowieku, że starasz nas się wkręcić. Było już kilku przed tobą, którzy też chcieli nas oszukać. Obejrzyj program „Urzekła mnie twoja historia”.

:hammer: :hammer:
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych