Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przerażony świadek opowiada o UFO w północnej Arizonie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Coś bardzo dziwnego pojawiło się na niebie, ponad Północną Arizoną. Poniżej przedstawiamy zeznanie świadka:

To dość nietypowe, ale nie mam pojęcia, co to było.

Mnie i mojej żony nie było w domu parę dni, gdy wróciliśmy, po ok. 20 minutach usłyszeliśmy bardzo głośny hasał, dochodzący z podwórka.

Pierwsza myśl - samochód, albo pociąg, wstałem i szybko wybiegłem z domu. Słychać było dźwięk, przypominający lecący szybko i nisko samolot. Ale to co zobaczyłem, spowodowało, że upuściłem szklankę z mrożoną herbatą...
Dwie grupy czerwonych orbów, krążących w okół siebie w doskonałym kole... nagle przestały latać jedno w koło drugiego, dwa odleciały w kierunku północno-zachodnim, a pozostałe dwa na północy wschód. Dźwięk szybko ustał. Orby, które poleciały w kierunku północno-zachodnim po pewnym czasie zatrzymały się i zaczęły wznosić, aż wyglądały jak zwykłe gwiazdy.

Jeszcze przez chwilę oglądałem okolice, gdy nagle najwspanialsza gwiazda, jaką kiedykolwiek widziałem, przestrzeliła niebo!
Wciąż patrzyłem w kierunku, w którym leciała, gdy nagle zauważyłem 10-15 samolotów, lecących w szyku. Moja żona może to potwierdzić. Wyglądało to tak, jakby wiedzieli o Orbach.

Nie mam pojęcia co wtedy zaszło. W okolicy, w której mieszkam, samoloty nie latają w tak dużych grupach (i czym u diabła były te orby?!).

Nie wiem, co o tym myśleć - jestem inteligentną, trzeźwo myślącą osobą. Nigdzie w tv nie znalazłem wzmianki o tym zdarzeniu. Szukałem logicznego wytłumaczenia w internecie (deszcz meteorów, homeland security, próbowałem chyba wszystkiego).

Jeśli ktokolwiek widział w mojej okolicy to samo co ja, albo jeśli ktoś czytał coś o podobnym zdarzeniu - jestem otwarty na propozycje.

Główne źródło:
MUFON


AlienGrey
Dla: www.paranormalne.pl
Na podstawie: ufosightings.ca
  • 0



#2

Vivere Parvo.
  • Postów: 238
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe na ile w tym prawdy.. ciężko wytłumaczyć to zdarzenie, jeśli jest prawdziwe z tymi samolotami to wyjaśnia ile jeszcze przeciętny obywatel nie wie o tych rządowych sprawkach..
  • 0

#3

cyberdog.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No, nie wiem czy wierzyć czy nie. UFO?
  • 0

#4

zaks.
  • Postów: 137
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zadne UFO!!! To byly spadajace gwiazdy... A te pare samolotow poprostu je gonilo bo pasazerowie, nie zdazyli w czasie wypowiedziec zyczenia... :wow:
  • 0

#5

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

mnie najbardziej dziwi te 15 samolotow :)
norma to para dyzurna ale zeby bylo ich az 15 i dodatkowo w szyku to byly raczej jakies pokazy lotnicze :)

moze kolo zobaczyl samoloty a potem sobie dodal pare rzeczy :)
  • 0

#6

Kaszub.
  • Postów: 34
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie zastanawia jedynie dokładność, z jaką obserwator operuje kierunkami geograficznymi. Nie sądzicie, że ciężko jest na zawołanie wyznaczyć kierunki świata? Zwłaszcza w sytuacji, kiedy widzi się tak niesamowite zjawisko...
  • 0

#7

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No i tu się z Tobą nie zgodzę
Na przykładnie własnym wiem, że wcale nie jest tak trudno określić kierunek geograficzny, wiadomo, że bez kompasu nie będzie to precyzyjne, ale jednak będzie ;)

Ale dobra - nie zaczynajmy offtopu ;)
  • 0



#8

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie zastanawia jedynie dokładność, z jaką obserwator operuje kierunkami geograficznymi. Nie sądzicie, że ciężko jest na zawołanie wyznaczyć kierunki świata? Zwłaszcza w sytuacji, kiedy widzi się tak niesamowite zjawisko...

To już kwestia doświadczenia i obrycia. Ja byłem w stanie wyrescytowac położenie każdego państwa na świecie, gdzie kowiek, o jakiej kolwiek godzinie, bo musiałem wykuć :mrgreen:
  • 0

#9

Adam9011.
  • Postów: 35
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może te samoloty goniły orby :sux: Chociaż nasza technologia pewnie ma się nijak do technologii obcych... Ale żeby było aż 15 samolotów? Z takim czymś się jeszcze nie spotkałem...
  • 0

#10

Hellboy.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

My się możemy tylko domyślać wszytstkiego. Bo tajemnic rządowych nigdy nie poznamy :(
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych