Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ponownie WARNY cz.2


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1

tajemnyobcy.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chyba nadal nie dotarło, ehhh, chciałem ripostować, ale oczywiście blok:) Teraz pewno ban poleci, ale ...

Hmm, interesujące. Jakby moderatorzy i administator mieli spełniać te wymagania twej osoby, to forum to było by tak sztywne, jak atmosfera na czacie w momencie mojego pobytu tam



Bez urazy drogi kolego, moja uwaga w tej kwestii nie UOGÓLNIAŁA wszystkich zachowań moderacji wszystkich for dyskusyjnych, była to drobna ironia wycelowana w konkretnie moderacje tego forum. Pisząc "mam wrażenie" pisałem o wrażeniu, jakie miałem na tym konkretnym forum :) Cała reszta Twojej wypowiedzi jest oczywiście jak najbardziej trafna i też o to mi chodziło - o te zjawisko "sztywności", bo tak właśnie wyglądała reakcja nadania "warna". Skoro są ludzie omylni, to i znajdą się tacy, co tą "omylność" zauważą.

Twój post to typowa pyskówka, typowa zresztą dla tzw. Polactwa



Typowym dla "Polactwa" jest też dążenie do własnych racji w momencie, kiedy ktoś komuś typowej, polskiej "dumie" sypnie piachem po oczach :) Tu się obojętnie nie przejdzie, oj nie, to MY - POLACY :)


Błędne twe wrażenie zatem, jeśli kiedyś moderatorem na tym forum zostanie jakieś bóstwo na pewno Cię poinformujemy, abyś łaskawie wrócił w nasze progi


Moje wrażenie to jest tylko moje indywidualne odczucie i nie można traktować tego, jako błędne lub z racją. Nie wymagam od nikogo "bóstwa", jak to określiłeś (mocna przesada w argumentacji i również "PYSKÓWKA", o której pisałeś), nie robiąc większej analizy sytuacji wystarczy poczytać wypowiedź Foxa o "sztywności". Bóstwo, sztywniactwo ... a przerost formy nad treścią to diametralna różnica.


Owszem, ale to nie chlew i pewna netykieta jest niezbędna.



Zupełnie nie zrozmiałeś celu mojej wypowiedzi. Chlew nie tworzy się przez własne racje i poglądy (pomijam sytuację, w której wyraźnie robi się burdel poprzez brak kultury i wulgaryzm - ten właściwy i dobrze zrozumiany wulgaryzm). Tutaj w moim mniemaniu nie wystąpił żaden wielki wulgaryzm, ale to moje zdanie i moja opinia, a po Twoich wypowiedziach wygląda to tak, że nikt do niego prawa nie ma i musi "podpinać" się pod Twój system wartości.


Taka drobna sugestia - reputację przyznają forumowicze, a nie ja we własnej osobie



Zgadza się, wybacz - zauważyłem, dzięki jednak za sprostowanie :) ... ale kto wprowadził taką możliwość? Tym bardziej, piszesz - forumowicze przyznają - okey, tylko teraz delikatnie niszczysz lub naginasz pojęcie "reputacji", bo jak nazwać osobę, której taki punkt przyznaje inna osoba o niskim poziomie intelektualnym, przypadkowo, wedle uznania, "bo go lubie", bo w moim świetle ta osoba na to zasługuje i z nią się zgadzam ??? Zaznaczam, że nie traktuje tutaj jako ogół wszystkich użytkowników, żeby się zaraz ktoś nie obraził. To nie jest żaden wyznacznik tego, co dana osoba sobą reprezentuje - nic mi ona nie mówi i sam jestem w stanie stwierdzić, czy taki użytkownik jest godzien mojej uwagi, rozumiesz? Wydaje mi się, a nawet jestem tego pewny, że człowiek inteligentny jest w stanie sam wyczuć, kto sobą coś reprezentuje. Nie wylewaj żółci tylko dlatego, że ktoś nie zgadza się z takim pomysłem, od tego jest forum i służy też do tego, żeby krytykować - nie każdy myśli identycznie, jak Ty :)


"Wybaczcie, iż powielam w tej chwili topic, który to został zamkniety"

Rejestrując się na forum zaakceptowałeś jego regulamin. W tym momencie złamałeś go po raz drugi


Też o tym mówię, złamałem regulamin, bo ktoś pozbawił mnie prawa "dopisania" własnej opinii! Z takim podejściem mam rozumieć, że łamaniem regulaminu jest wyrażenie mojego zdania w tym temacie? Nie złamałbym go (chociaż to dla mnie mocno przesadzone), gdybym miał możliwość wypowiedzi w temacie już założonym. Nie widzisz w tym absurdu? W takim razie polecam Tobie dokonać drobnego aneksu i dopisać ustęp w stylu "Użytkownik ma prawo własnego zdania w określonym temacie tylko do momentu, w którym ów temat nie zostanie przez admina zamknięty" czyt.: "zamknij pan japę, już o tym nie dyskutujemy". Tak to właśnie wygląda.


No brawo TV głosem sumienia



Dziwny dobór argumentu, TV głos sumienia hmmmm :) dziwne określenie. Nie jestem może maniakiem tego środka przekazu, ale pewne zjawiska potrafią w sposób idealny odzwierciedlić w dokumentach. Oczywiście są często spotykane programy, w których to trwoni się słowa, które można zkwitować głupotą i brakiem obeznania, ale bez przesady, nie wszyscy w miediach są głupcami. Widząc jednak reportarze i wywiady z maniakami Tibi, no cóż :)) Nie trzeba żadnego komentarza dziennikarzy, żeby zauważyć głupotę u pewnych osób.


Oj chyba jesteś na tym forum zdecydowanie za krótko, stąd te błędne opinie o zasadach działania tychże mechanizmów na Paranormalne.pl



Ja nie pisałem o tym, że nie mam pojęcia o "mechanizmach na paranormalnych", pisałem o różnicy, jakie w tych czasach zachodzą w porównaniu z latami, kiedy fora dyskusyjne w Polsce liczyło się na palcach jednej dłoni. Mój "staż" na tym forum nie ma tu nic do rzeczy.

Teraz popatrz na post zaraz po Twoim, niejaki Angelus sięgnął szczytu "intelektualnego" przypływu emocji, wrażeń i wysilił się na post w stylu "ale fajfus, takich tępić". Faktycznie - BAJER gość :) Tyle dobrego, że "reputacji brak", bo moja pyskatość pewno przybrałaby na sile w Waszych oczach, ale ... ale? Gdzie "warn"?, gdzie reakcja moderacji? No wybaczcie, może i troche ostro potraktowałem pewne osoby, ale nikogo TUTAJ nie nazwałem tępakiem czy też fajfusem. Gdzie tu w tym przybytku regulaminów i netykiety konsekwencja za takie słownictwo? Pisałem Ci już niekonsekwencji Twoich działań. W żadnym wypadku nie poczułem się tu urażony/obrażony taką ograniczoną ripostą, choćby koleś miał reputacji na max możliwych punktów. Ale czy nie zawiało tutaj Orwellem i Folwarkiem zwierzęcym?


CYtując tutaj Fat{ }Albert`a:

I tym cytatem pokazałeś że polska jest jeszcze w średniowieczu, mój kuzyn skoczył mat-fiz i gra w tibie i co jest gówniarzem ?



Twoim zdaniem ukończenie wyższej uczelni kończy automatycznie okres gówniarstwa u takiej osoby? To mój znajomy również ukończył wyższą szkołę, ma dwa tytuły, a jego zachowanie, poziom, predyspozycje życiowe i brak odpowiedzialności czyni go jak najbardziej gówniarzem - tu nie chodzi o wiek, czy wykształcenie! Zaskoczony? I to nie średniowiecze, to realia. Nie będę się tu wychwalał, czy robił z siebie wielcy wykształconego, powiem krótko, sam czuje się jeszcze gówniarzem i dzieckiem - co w tym złego? 30 lat na tym świecie nie czyni z nikogo dorosłego. Różnica polega na tym, że ja to widze, a niektórym wydaje się, że rozumy pozjadali. Gówniarz nie oznacza głupca, debila, pajaca, bezmózga. Pojęcie gówniarza potraktowaliście podobnie z pojęciem noba.


A poza tym takie granie to już jest sportem zobacz w Korei tam gracze są traktowani jak sportowcy i mają z tego tyle kasy co Ty i ja i większość ludzi z tego forum na oczy nie zobaczy.



A na jakiej Ty to podstawie stwierdziłes? skąd ty wiesz ile ja zarabiam? :) Rozumiesz teraz, skąd się Tobie wzięło te "polskie średniowiecze"? właśnie takim podejściem. Co do "sportu" w grach komputerowych, yhmmm :)) Bez komentarza, jeżeli jest to dla kogoś szczytem osiągnięć, jego sprawa. Jeszcze jedna rzecz, bo piszesz o uogólnianiu. Przeczytaj uważnie mój post. Pisałem, że "nie spotkałem jeszcze takiej osoby", co nie oznacza, iż neguję istnienie tych inteligentnych, a co mam poradzić, że nie miałem okazji poznać???

W moim otoczeniu jest całe mnóstwo "graczy" i to zapalonych, złego zdania na nich nie powiem i nie dlatego, że przemawia przeze mnie sentyment, ale są to ludzie, którzy mają poukładane w łepetynie. Znam też takich, których toleruje jak najbardziej, pajam sympatją, ale nie wróże im przyszłości.


Napisałem "Patrząc na te wszystkie absurdy kończe swoją "przygodę" z Paranormalnymi" Eurycide odpisałeś "Nie jesteś pierwszym, zapewne i nie ostatnim"

Opowiem Ci pewien epizod z życia wzięty, już nie z głosu sumienia :) Mam "przedsiębiorczego" kumpla, który postawił sobie za cel zrobić coś w życiu i otworzył w naszym mieście (mam na myśli Opole, gdzie jak admin obecnie, mieszkałem) firmę z pewnymi usługami. Cel szczytny, ambitny i dobrze się zapowiadał, zwłaszcza, że interes się całkiem dobrze kręcił. Skąd czas przeszły? Ano ... jak to bywa w usługach nie każdemu człowiekowi da się dogodzić, ale da się i mu "załagodzić", lub też, jak kto woli, pójść na kompromis. Klient nasz pan i powinno wyjść się mu na przeciw. Mój znajomy pomimo, że gość ma dryg do interesów, tego pojęcia za bardzo nie rozumiał i nie znał. W pewnym momencie przybytek walnął do głowy i wykres zdarzeń spadał do zera. On to określił jako "robota konkurencji", my, jako świadkowie, troche inne zdanie mamy. Swoich klientów, którzy mieli drobne uwagi do świadczonych usług, zaznaczam, że te uwagi były takie, iż dało się im sprostać i wystarczyło troche wysiłku, żeby coś poprawić - wilk syty i owca cała. Ale po co? Klientom, którzy delikatnie zwracali o coś uwagę mówił właśnie "nie ty pierwszy i ostatni". No coż :) Mój kolega obecnie roznosi ulotki na Ozimskiej w Opolu.

Zapytasz zapewne jaką to ma przekładnie na Twój serwis i od razu zaznaczam, że znikomą. Ale takie właśnie podejście do sprawy stawia Ciebie w negatywnym świetle i nie piszę tego, by ci "dosrać", czy też wyładować swoje fochy na ten potworny i szary świat :) Albo, że zdegustowała mnie postawa moderatorów. Nie! Chciałem Ci naświetlić sytuacje, jaka panuje w naszym polskim internecie. Ale przykłada się do tego zarówno masa pozbawionych intelektu ludzi, jak i nieudolne podejście administracji danego serwisu. Żadne "warny", reputacje, regulaminy tego nie zmienią - jeżeli ktoś nie potrafi pisać na poziomie, to co dopiero czytać ze zrozumieniem netykiete? Jednym, najlepszym i najbardziej sprawdzonym sposobem jest ignor dla takich wyrostków.

Pod koniec lat 90-tych grupka ludzi z mojego akademika prowadziła skromny serwis, troche odbiegający od tematyki paranormalnych, ale również tyczyła się podobnych. Było też forum, proste, bo proste, ale i wchodziło "bydło" robiąc burdel. Tam wypowiedź takiego delikwenta pozostawiało się bez komentarza i wywalało się bez żadnego tłumaczenia, bez ostrzeżeń. Niczym nie ujmowało to wartości serwisu. Ci ludzie, ktorzy wnosili coś mądrego w treść nawet nie komentowali takich sytuacji, a temat był rozwijany bez pauzy. Żałuje, że nie moge Wam tego pokazać, bo stronka już nie istnieje, autor się ożenił, porodziły mu się dzieci itd. :) i niestety nie miał już czasu, ani środków na to. Mój post zrodził się właśnie z tego kontrastu między tym, co było, a co jest teraz. Nie chciałem absolutnie nikogo urazić. Może to troche moja tęsknota za tymi czasami, gdzie liczyła się treść, a głupota była zwyczajnie zbywana prostymi środkami, jakimi jest obojętność na ludzką głupotę. No i oczywiście zwykły "delete", czy ban i koniec. Wystarczy trochę ogłady, dystansu, pokory. Stworzyłeś ciekawy serwis i dla mnie i dla mojego środowiska był przyciągający do momentu, gdy zobaczyłem te kategorie forum, do których nie zaglądałem, ba! nawet nie myślałem, że takie głupoty się tu odbywają.


Jesteś tutaj wizytówką, bacz na to, co robisz i piszesz. Po kolejnych blokach dyskusji można tylko jedną przykrą rzecz wywnioskować :/

Powstały trzy(?) takie same tematy i nie dlatego, że ktoś lubuje się w łamaniu regulaminów, ale dlatego, że ktoś nie potrafi przyjąć do świadomości słów krytyki, a to tylko świadczy o kulturze i poziomie. Wstyd.

#2

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

I tak znowu przyszło mieszać mi się do polityki. Czy mi się wydaje, czy użytkownik wspominał coś o braku zamiaru powracać na to jakże niedobre i źle moderowane forum.

Odnoszę wrażenie, że użytkownik najchętniej przejął by kontrolę bez znajomości mechanizmów rządzących współczesnym potężnym forum internetowym z tysiącami użytkowników. Tutaj nie da się stworzyć małej gromadki wzajemnej adoracji, do której nikt inny by nie wszedł, bo na wejściu byłby wywalany. Tutaj trzeba się postarać, aby dotychczasowi użytkownicy postowaliw pokoju i spokoju, a nowi użytkownicy szybko się akomodowali.

Użytkownikowi się widzi ograniczona moderacja, w której moderator zachowywałby się na równi z użytkownikami. Jednakże w pewnym sensie nie może tak być - moderator musi mieć dystans aby móc sprawnie moderować.

Bez tej moderacji co jest teraz to na tym forum byłby chlew, byłby burdel. Moderatorzy nie mają być mili dla użytkowników - oni mają trzmać porządek. A fakt, iż na tym forum są sami mili moderatorzy to tylko na plus :mrgreen: .

Chcesz wracać do epoki średnioniecza - wracaj tam sam, załóż własne forum, moderowane na zasadach opisywanych przez ciebie i spróbuj przetrwać dwa lata. Wysiądziesz po miesiącu ataków spamu, dzieci tibii i neostrady.

Wchodząc tu, rejestrując się na forum - zaakceptowałeś regulamin. W momencie napisania tego tematu złamałeś go po raz drugi. I co my mamy poczynić ? Poprzednie dwa tematy zostały zamknięte bo każda ze stron powiedziała, co miała powiedzieć. Ten temat nie wnosi nic nowego - tylko kolejne pretensje do fatalnej moderacji. Wiedz użytkowniku, że bez tej moderacji, bez tych regulaminów zostałbyś zwyzywany w tym momencie przez moderatora w mojej osobie. Ale jednak nie - są pewne zasady, których należy przestrzegać - dlatego też zastanawiam się tylko nad wykorzystaniem prawa do odjęcia 5 punktów reputacji za bezsensowne powtarzanie tematów nic nie wnoszących na forum.

I jeszcze raz na koniec powtórzę - mówiłeś, że już na forum nie wrócisz, że je opuszczasz - w sumie nie widzę sensu abyś pisał kolejne posty, skoro na forum się nie udzielasz, a jedyne co robisz to prezentujesz swoje pretensje do niedobrej moderacji, która to nie jest taka, jaką byś sobie życzył... Takie życie, trzeba dostosować się do świata, a nie zmuszać świat, aby ten dostosował się do nas.

Edit:
Po dłuższej chwili przemyśleń dodam jeszcze coś - użytkownik pisze o ignorowaniu negatywnych userów, o wspaniałomyślnym 'nie-warnowaniu' ich, o omijaniu ich tematów nic nie wnoszących do ogólnego tematu. Niestety, bajkowy świat dzieciństwa się skończył, to nie są już czasu, gdy w internecie panował honor i rycerskość. Teraz co chwila można się natknąć na spamerów, lamerów, flooderów, neokidów i tibiokidów - czy jak jeszcze określimy te pokemony. Dawne czasy minęły i już nie wrócą, tutaj można spotkać różnych ludzi i system rządów oraz moderacji jest dostosowany do ogółu - nie tylko do tych "ideałów". Prosta sprawa, "ideałom" nie sprawia to różnicy, a pokemony są trzymane na dystans.

Świat się zmienia i należy się do niego dostosować. Nie ma miejsca na dawne ideały.

#3

tajemnyobcy.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I tak znowu przyszło mieszać mi się do polityki. Czy mi się wydaje, czy użytkownik wspominał coś o braku zamiaru powracać na to jakże niedobre i źle moderowane forum.


Czy mi się wydaje, czy świat polityki w tym temacie został anulowany, widząc totalny brak zrozumienia pewnych aluzji? Ciesz się, raduj się - wróciłem. Wróciłem nie do "przygody z paranormalnymi" wyjaśnie drukowanymi D O P R Z Y G O D Y Z C Z Y T A N I E M A R T Y K U Ł Ó W, ale do riposty w zupełnie innej tematyce. Aż się dziwię, że różnicy w tym nie widzisz.

Odnoszę wrażenie, że użytkownik najchętniej przejął by kontrolę bez znajomości mechanizmów rządzących współczesnym potężnym forum internetowym z tysiącami użytkowników. Tutaj nie da się stworzyć małej gromadki wzajemnej adoracji, do której nikt inny by nie wszedł, bo na wejściu byłby wywalany. Tutaj trzeba się postarać, aby dotychczasowi użytkownicy postowaliw pokoju i spokoju, a nowi użytkownicy szybko się akomodowali.



Odnosisz wrażenia iście zaczerpnięte właśnie ze świata średniowiecza, polecam zapoznać się z tą epoką zanim napiszesz kolejną bzdurę. Jeżeli uważasz czyjąś uwagę za próbę przejęcia kontroli, to gratuluję, nie wiem - Twoja przypadłość? nie zazdroszczę :) Za dużo fantastyki kolego, za dużo iście przedblokowych bitew o tą, jak nazywasz, kontrolę :) Nie widzisz różnicy nad wyrazem "krytyka", "opinia", widzisz za to zmasowany atak na własną i podobną osobę. Absurd i totalny brak w możliwościach interpretacji, jaką uczy szkoła.

Użytkownikowi się widzi ograniczona moderacja, w której moderator zachowywałby się na równi z użytkownikami. Jednakże w pewnym sensie nie może tak być - moderator musi mieć dystans aby móc sprawnie moderować.


A cóż Ciebie czyni równiejszym? pisałem o folwarku zwierzęcym, widać braki w lekturze ... dystans, a sprawność ... no cóż, trudno nazwać Ciebie osobą zdystansowaną, skoro w swej "nierówności" uraczasz mnie swoimi argumentami, niczym wyższa klasa przemawiająca do pospulstwa. Już nawet uniże się przed Tobą, co byś właśnie ten dystans miał okazję odczuć, a nie tylko posiadać WRAŻENIA. Urzeczywistnie Ci to. To jest prawdziwe, to się Tobie nie śni. W czym "w pewnym sensie" się różni? że zamkniesz temat podpisując łamanie regulaminu? To już było, posil się na bardziej kompromisowe argumenty, a nie szczeniackie pojęcie ataku na Twoją osobę.

Bez tej moderacji co jest teraz to na tym forum byłby chlew, byłby burdel. Moderatorzy nie mają być mili dla użytkowników - oni mają trzmać porządek. A fakt, iż na tym forum są sami mili moderatorzy to tylko na plus :mrgreen: .



Jak tu się ma "trzymanie porządku" do "miłego" traktowania? Totalną głupotę popełniłeś. Od kiedy "porządkuje" się ludzi, którzy wyrażają własne zdanie? I Ty mówisz o polityce, zainteresuj się prasą, poczytaj, poanalizuj.

Chcesz wracać do epoki średnioniecza - wracaj tam sam, załóż własne forum, moderowane na zasadach opisywanych przez ciebie i spróbuj przetrwać dwa lata. Wysiądziesz po miesiącu ataków spamu, dzieci tibii i neostrady.


Czytałeś uważnie? uuu, nie. Chociaż niektóre pojęcia kopiowane z tej epoki są bardziej wymowne, od Twojej wyniosłości w kwestiach, które uraczasz bardzo powierzchownie, jakbyś czytał lekture szkolną z pismaków, które je uogólniają. Spróbuj, wysiądziesz, padniesz, zgnijesz ... masz, jak widze, spore doświadczenie w tej kwestii. Prorok? Dzieci neo, tibiaki, spam ... masa "bandyctwa", z którą intelektualiści nie potrafią sobie radzić, a wystarczy ignor - gdzie tam, trzeba dołożyć krajowej produkcji brutto i nie pozostawiając bez odzewu dołączyć warna i podkreślić minusową reputacją ich braku w edukacji. Co by reszta ogółu widziała kontrast między "mądrością", a czymś niechcianym. Gratuluje.

Wchodząc tu, rejestrując się na forum - zaakceptowałeś regulamin. W momencie napisania tego tematu złamałeś go po raz drugi. I co my mamy poczynić ?



Po raz drugi było już poprzednio, średniowiecza nie znasz, w matematyce braki ... inna rzecz, powariowaliście z tym regulaminem, siusiu też robisz regulaminowo? :/ Regulamin ma się nijak do WŁASNEGO ZDANIA, nie wiem, musisz to znaleźć się na łamach jakiegoś poważnego pisma, by ludzie, Twojego pokroju wyostrzyli działalność głównego układu nerwowego?


Poprzednie dwa tematy zostały zamknięte bo każda ze stron powiedziała, co miała powiedzieć.



No cóż, jak widać nie wszyscy powiedzieli wszystko. Nie Tobie oceniać, co kto chce powiedzieć. Zamykanie komuś ust jest dość mocno posuniętym brakiem w kulturze.


Ten temat nie wnosi nic nowego - tylko kolejne pretensje do fatalnej moderacji. Wiedz użytkowniku, że bez tej moderacji, bez tych regulaminów zostałbyś zwyzywany w tym momencie przez moderatora w mojej osobie. Ale jednak nie - są pewne zasady, których należy przestrzegać - dlatego też zastanawiam się tylko nad wykorzystaniem prawa do odjęcia 5 punktów reputacji za bezsensowne powtarzanie tematów nic nie wnoszących na forum.


Nie wnosi nic nowego, bo nikt nie pogłaskał Twojej zacnej mózgownicy i nie poparł Twojego światopoglądu. Tutaj jakiś chyba kompleks powstał, że wszystko kręci się wokół moderacji. Nie widzi się, że wymowa postów może tyczyć się innych sfer jak choćby wolności wypowiedzi, czy konsktruktywnej krytyki, o której nie masz bladego pojęcia. Możesz pociągnąć w swej skali pojmowania nawet setny minus tej reputacji, utwierdzisz mnie tylko w przekonaniu, jaką bzdurą jest ta punktacja, bo nic, ale to nic nie zmieni. Poczujesz się tylko dowartościowany wystawienia własnej śmiesznej opinii, ahhh - reputacji.

I jeszcze raz na koniec powtórzę - mówiłeś, że już na forum nie wrócisz, że je opuszczasz - w sumie nie widzę sensu abyś pisał kolejne posty, skoro na forum się nie udzielasz, a jedyne co robisz to prezentujesz swoje pretensje do niedobrej moderacji, która to nie jest taka, jaką byś sobie życzył... Takie życie, trzeba dostosować się do świata, a nie zmuszać świat, aby ten dostosował się do nas.


Kolejny raz się kłaniają Twoje braki w tej przepięknej umiejętności, jaką jest czytanie! Nie pisałem o opuszczaniu forum, zresztą pisałem już, czym "kończy się moja przygoda". Kolejny raz przedruk dużymi literami uważam za zbędny i mniemam, że grochem o ściane (średniowieczny cytat) raczej nie trafi do Ciebie, bo średniowiecze uważasz za zjawisko niczym nie wnoszące we współczesny świat. Piszesz "a nie zmuszać świat, aby ten dostosował się do nas" sprecyzuj, czy aby przypadkiem to właśnie forum nie próbuje zmuszać świat, jako reszte ogółu do stosowania się ku Twoim potrzebom? Tudzież pisania tylko tego, co Tobie dogodne? Zkwitowałeś te całe zamieszanie właśnie tym cytatem, którego do końca nie rozumiesz.

#4

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nudzi Ci sie ? zalezu Ci na tym forum ? jestes rycerzem walczacym o prawa na forach ? nosz kurka wodna, ja sie nioe podoba to mozna isc na dwor, bez kompleksow i delektowac sie sloncem.

#5

tajemnyobcy.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nudzi Ci sie ? zalezu Ci na tym forum ? jestes rycerzem walczacym o prawa na forach ? nosz kurka wodna, ja sie nioe podoba to mozna isc na dwor, bez kompleksow i delektowac sie sloncem.


Nie Diesel, zreasumuje:

Zwyczajnie chcę, aby niektórzy "ważyli" swoje podejścia i nie traktowali niektóre określenia, jak "noob" dosadnie waląc bezmyślne warny itp. Cała w tym filozofia, a do niektórych nie trafia.

#6 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Hmmm...bezmyślne warny... nie spotkałam się jeszcze, żeby któryś z modów dał komuś bezmyślnie warna.. nie zdziwiłabym się też gdyby takowego dali tobie...
Z tego co wiem, nie powinny nas raczej interesować losy miejsca, z którym nie chcemy mieć nic w spólnego... ty natomiast robisz zupełnie inaczej...Chcesz pokazać jaki z ciebie cwaniak??? Zrób takie wystąpienie na środku miasta, w którym mieszkasz- najlepiej pod ratuszem... zobaczymy czy będziesz takim chojrakiem... Jeśli po spałowaniu policji dalej będzie ci mało.. wymyśl inne bardziej radykalne sposoby, a przekonasz się, że do swoich poglądów nie jest wcale łatwo przekonać innych...
Idź gdzie twój dom i tam zaprowadzaj porządki- tu robisz tylko niepotrzebne zamieszanie, któro nie ma nic więcej na celu jak zwrócenie na siebie uwagi...

#7

Katon.
  • Postów: 256
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak ktoś chce zobaczyć bezmyślne warny, niech wejdzie na forum ogame.

Co do tego forum to nie ma sie do czego przyczepić.
Jako, że żaden inny użytkownik raczej nigdy nie narzekał, wniosek chyba jest jeden?

#8

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja się w ogóle dziwię, jak osoba, która ni ptaszka nie udziela się na forum, może krytykować kogokolwiek. Człowieku, jeśli coś ci się nie podoba, to po prostu to forum opuść. Zakładasz już któryś temat o warnach (na pewno było ich więcej niż tylko trzy), krytykujesz nas, pouczasz... po co? Każdy moderator działa na forum według swoich zasad.
Gdy któryś z nas uzna, że warn jest potrzebny - warnujemy, gdy uznamy że nie - nie warnujemy. Proste jak drut, szkoda tylko, że nie wszyscy potrafią to pojąć.
"Moderator powinien być taki a taki". A ty jakim byłbyś moderatorem?



#9

Uruk-Hai.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po prostu władza uderza do głowy tak samo było innym dużym forum co admin powyrzucał wszystkich i zostawił tylko swoich pół dupców. Na szczęście tu się to na razie nie zdarza.

#10

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Powstały trzy(?) takie same tematy[...]


I za to masz bana na wszystkie multikonta. Wracaj do piaskownicy zamiast bawić się w proxy. Żegnam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych