Skocz do zawartości


Zdjęcie

Euro 2012 Polska-Ukraina... Sportowy Event czy rządowy spisek ???


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

#1

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Euro 2012 Polska-Ukraina... Sportowy Event czy rządowy spisek ???

Drodzy forumowicze.... ostatnio wiele rozmyślałem na temat Mistrzostw Europy 2012 w Polsce i Ukrainie... Zastanawiałem się nad tym dlaczego wybrali właśnie nas spośród innych państw europy na organizatorów ME skoro ani nie mamy stadionów, ani specjalnych walorów turystycznych ani nawet służb porządkowych odpowiednio wyszkolonych aby zapewnić bezpieczeństwo piłkarzom raz kibicom... głowiłem się nad tym bardzo dużo czasu aż w końcu doszedłem do bardzo zaskakujących wniosków.... Przeczytałem na tym forum kilka artykułów i tak.... Pierwszy artykuł który wpadł mi do głowy był o zmianach w roku 2012... (Źródło - paranormalne.pl) Według tych artykułów w 2012 mają na całym świecie wystąpić kataklizmy na niespotykana skalę... Potem na myśl wpadł mi artykuł (Projekt Cheops) w którym to była mowa o kraju w środkowej europie który ma doprowadzić do rozwiązania zagadki Cheopsa i tym samym pozyskać informacje które pomogą ocalić ludzkość... Załóżmy że tym krajem ma być Polska bądź Ukraina... Tzn że jeżeli Polacy odkryją ten sekret naturalną koleją rzeczy będzie to że jako pierwsza zostanie ocalona właśnie Polska... Dlatego też uważam że wybranie Polski na gospodarza ME miało tak na prawdę na celu zapewnienie bezpieczeństwa głowom państw Europy bez wywoływania paniki wśród mieszkańców tych że krajów. Kolejnym argumentem popierającym moją tezę jest to że zauważmy iż wszystkie kraje Europy do tej pory niechętnie nastawione na polskich imigrantów nagle zaczęły otwierać granicę swoich państw aby Polacy mogli masowo wyjechać za chlebem... Osobiście uważam że to też jest swojego rodzaju spisek ponieważ robia to specjalnie żeby zrobić w Polsce miejsce dla własnych rodaków...
Czekam na komentarze... PZDR i powodzenia w 2012..
  • 0

#2

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Przypominam, ze gdy Portugalie wybierano na gospodarza mistrzostw, to byla w gorszym stanie infrastrukturalnym niz my teraz. Co do reszty - sorry, ale no comment :D Powiem tylko, ze Twoja teoria wali sie chociazby z jednego powodu - mistrzostwa maja byc od czerwca do lipca :D a "koniec swiata" niby w grudniu :P I ostatnia sprawa, jakbys nie wiedzial to "glowy panstw" nie maja nic do gadania jesli chodzi o decyzje UEFA.
  • 0

#3

Gagatek.
  • Postów: 233
  • Tematów: 17
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niezłą teorie spiskową opracowałeś, ale to się wszystko kupy nie trzyma. Popieram kolege powyzej :)
  • 0

#4

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dobre. :lol Ale nie przesadzajmy. Raz Polsce się poszczęściło i dostała EURO a już pojawiają się jakieś teorie spiskowe... Zamiast się cieszyć (bo nie ma na co narzekać) to wymyślamy jakieś bzdury. Typowe dla Polaków.
  • 0

#5

takitam.
  • Postów: 271
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem, po części tu jest prawda, mianowicie jeżeli Polska zorganizuje EURO2012 to będzie koniec świata! :mrgreen:
  • 0

#6

amenva.
  • Postów: 45
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

boze, widzisz i nie grzmisz...
  • 0

#7

bini.
  • Postów: 163
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślę, że decyzja o organizowaniu mistrzostw w Polsce było z jednej strony chęcią przeprowadzenia tego typu imprezy w innym miejscu niż dotychczas a po drugie to dźwignięcie naszej zbolałej gospodarki. Wkońcu należymy do unii europejskiej a zniszczona infrastruktura raczej straszy niż przyciąga turystów :>
  • 0

#8

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Teoria rodem z tych najbardziej since-fiction.
Wiadome jest że przyznawanie takich imprez jest jak najbardziej zależne od polityki no ale nie wkrecajmy w to 2012.
Dobre tło do filmu wymysliłeś.
  • 0

#9

Korhil.
  • Postów: 106
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To juz wg mnie spora przesada. EURO 2012 rządowym spiskiem? Może jeszcze eurowizja też jest z góry zaplanowana? Ludzie zachowajcie umiar...
  • 0

#10

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Może jeszcze eurowizja też jest z góry zaplanowana?

Hehe co do konkursu Eurowizji to jest podobnie, państwa, które żyją ze soba dobrze, są sąsiadami daja sobie wzajemnie jak najwięcej pkt. To jest jesden z najbardziej politycznych konkursów na świecie.
  • 0

#11

coley.
  • Postów: 120
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

to "RZEŚ" wymyślił :rotfl:
troche te twoje wnioski za bardzo wybiegaja w kosmos
mysle ze głowy państwa jak ty to napisałes bardzo sceptycznie podchodzą to spraw typu
koniec świata, kataklizmy czy zagadki Cheopsa
Uefa IMO wybrała nas bo chce dac szanse rozwoju zacofanym(trzeba nazwac rzeczy po imieniu :D ) krajom
takim jak Polska czy Ukraina a nie po raz enty organizowac ME u Szkopów czy innych Anglików

pozdr

dj_cinex : Chyba każdy powiedział już to co miał do powiedzenia...
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych