Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trójkątne UFO w Neilburg


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dwie osoby widziały UFO w Wschodnim Neilburg w Saskatchewan.

"19 czerwca 2006 roku wracałem z Edmonton wraz z moim przyjacielem, widzieliśmy wtedy niezidentyfikowany obiekt latający. Jechaliśmy na zachód autostradą nr 40, obiekt widzieliśmy ok kilometr na zachód od Neilburg"

"W załączniku podaje film, w którym nakręciliśmy ten dziwny obiekt."

Dołączona grafika

Dołączona grafika


"Bardzo interesują nas opinie innych osób, odnośnie tego, co widzieliśmy. Interesuje nas też zdanie na temat filmu, który nakręciliśmy."

"Obiekt, na krawędziach miał białe światła, a po środku bardzo jasne światło, które zmieniało barwę z pomarańczowego na czerwone i z powrotem. Bardzo przypominał obiekt, który ktoś inny widział tydzień wcześniej ponad jeziorem, niedaleko miejsca naszej obserwacji."

Dziękuje,
William Bartlett
North Battleford

Film do pobrania stąd (27 MB, AVI)

Dyskusję na temat filmu podjęli użytkownicy forum ze strony "Above Top Secret" [mniej więcej: Ściśle tajne]. Do dyskusji dołączył się również autor filmu William Bartlett. Całą rozmowę [po ANG niestety] można przeczytać Tu.


AlienGrey
Dla: www.paranormalne.pl
Na podstawie: ufosightings.ca
  • 0



#2

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

TR-3B moim zdaniem
  • 0

#3

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Widziałam dokładnie ten sam obiekt 2 lata temu nad małopolską! Trójkat, 4 bladoniebieskie światła: 3 mniejsze na rogach i jedno dużo większe na środku. Tylko ,że na filmiku jaki nakręcili środkowe światło wyglada jakby pulsowało - w obiekcie który ja widziałam nic nie pulsowało...chociaż, co ja moge wiedzieć... widziałam obiekt ledwie przez kilka sekund zanim wykonał gwałtowny skręt o 330 stopni (tak na oko) i zniknął mi z pola widzenia (sposób i szybkość poruszania przypominał spadający samolot, z początku nawet pomyślałam ,że to samolot spada i nieźle się przeraziłam, ale kiedy obiekt gwaltownie skręcił zmieniłam swoje zdanie na ten temat) . Aczkolwiek obiekt widziałam z bliska - był może z 30 metrów odemnie i był wielkości niewielkiego samolotu (a raczej helikoptera, bo samoloty są zwykle większe).
Co najlepsze..ja również widziałam go obok lampy :D (tak jak to widać na filmiku, tylko ,że w moim wypadku zarówno obiekt jak i lampa były dużo bliżej :D , a i obiekt był bliżej lampy)

Może te bladoniebieskie trójkątne ufo zwają lamp ulicznych jako stacji paliw? :D

Jedno mogę powiedzieć - zjawisko to jest całkowicie rzeczywiste -w końcu sama je przeżyłam, nie miałabym powodu żeby zmyślać- a obiekt jest obiektem materialnym pochodzenia ziemskiego - to moje odczucia na ten temat a w tych sprawach akurat intuicję mam dobrą.
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych