Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pani od Chemi - coś dziwnego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#1

Josh vell Mr Nienormalny.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich otóż chciałbym przedstawić pewne dziwne sytuacje które mają miejsce na lekcjach Chemii.
Zacznijmy - kiedy na lekcjach Chemii kontaktujemy się z panią np:rozwiązywanie zadań przy tablicy lub odbieranie sprawdzianów(trzeba podejść do biurka) to każdego który się do niej zbliża zaczyna boleć głowa lub traci siły witalne.Aha i nie chodzi o to że nie lubimy Chemii , i się boimy chodzić ale po tych dziwnych zjwiskach naprawde się zaczynam bać ponieważ zawsze po Chemii mamy w-f i rzadko kto ma siłe żeby ćwiczyć. :aaa: .Jak ktoś chce się więcej dowiedzieć prosze pisać na pw chętnie odpowiem na pytania.Pozdrawiam <Josh>




@+Fenix
Czy to że ma podkrążone oczy się liczy ? To nie ściema nie podejmował bym się pisania nowego tematu tylko po to by narobić ambarasu na forum.
  • 0

#2

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Heh, albo prowokacja lub ściema, albo mamy do czynienia z jakąś formą psi-vampa. Jeśli to vamp to taki, o jakim nie słyszałem w mojej karierze.
  • 0

#3

Danki.
  • Postów: 360
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

a może to hapteny? albo jakieś związki chemiczne z którymi nauczycielka ma kontakt
o haptenach można posłuchać w tej audycji roberta bernatowicza http://www.paranorma...?showtopic=7008
  • 0

#4

Josh vell Mr Nienormalny.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Danki

Niestety nie będe mógł odsłuchać tej audycji ponieważ głosniki już dość dawno mi wysiadły.Ale jak pożycze od kolegi to napewno z chęcią obejrze.Pozdrawiam <Josh>. :(
  • 0

#5

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Hapteny to nie są. Bo nie dzialaloby to na wszystkich.
Jakiś wampir energetyczny- to mi przychodzi na myśl. Zla aura czy cuś..
  • 0



#6

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

trzeba wziasc kolek, czosnek - i ja zabic. innego wyjscia nie widze...

swoja droga widze, ze nauczycielki chemii sa "dziwne" : P
  • 0

#7

Vivere Parvo.
  • Postów: 238
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

swoja droga widze, ze nauczycielki chemii sa "dziwne" : P

:o Coś w tym chyba jest.
:D


Ciężko mi uwierzyć w to, co piszesz, ale poważnych ludzi raczej nabieranie innych nie jara więc.. może jakaś zła energia czy psi vampir? Spróbujcie Ją wybadać jakoś, może to być ciekawe.

I wkręć przyjaciela, któremu możesz zaufać. Nie działa się nigdy w pojedynkę. :haha:
  • 0

#8

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hehe czekam na podanie jakiś większych szczegółów, zmuście tą kobiete do czegos. Albo zobaczcie jak inni nauczyciele na nia reaguja. Wampir energetyczny.
  • 0

#9

Josh vell Mr Nienormalny.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak tylko do czego ją zmusić bo zabardzo nie mam pomysłu .Myślicie że mogła by nam coś zrobić gdybyśmy ją bardziej przycisnęli??Bo skora do rozmów to ona zabardzo nie jest.A nauczyciele, nigdy nie widziałem żeby ktoś się nią bardziej zainteresował raczej ona to taki samotny biały....... raczej czarny samotny żagiel.Leci z materiałem jak Adam małysz na Velkiance.
  • 0

#10

Piotrek.
  • Postów: 290
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hehe dobre to. Moja pani od chemii jest spoko ale nie umie tłumaczyć niczego i chyba ma depresje :/
  • 0

#11

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jak to ktoś ujął spróbujcie zaobserwować, jak inne osoby spoza twojej klasy reagują na nauczycielkę. Jednakże jeśli to wampir energetyczny, to jedyne co mogę doradzić to fakt, aby nauczyła się ona metod kontroli swoich zdolności. Ewentualnym ratuniek dla was jest również nauka podstawowej tarczy z elementami programowania.
  • 0

#12

Varg.
  • Postów: 92
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moja nauczycielka od chemii też jest dziwna... Ma takie baardzo podkrążone oczy, a wołają na nią wampir :mrgreen: Kto wie, może to rodzina?
  • 0

#13

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

I wkręć przyjaciela, któremu możesz zaufać. Nie działa się nigdy w pojedynkę.


Jeśli chcesz coś zrobić żeby miało rece i nogi.. zrób to sam..
Jedyna osoba która zaangazowałem w ezoteryke to moja dziewczyna..
  • 0

#14

Piotrek.
  • Postów: 290
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chciałbym by moj nauczyciel od anglika był takim wampirem energetycznym. Powiedziałbym dyrektorce, że jest opętany i wysysa siły z ludzi a ona by go zwolniła :D
  • 0

#15

Josh vell Mr Nienormalny.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tylko co by było gdybym poszedł do dyrektora i powiedział że pani od Chemii jest vampirem energetycznym. :o
Nie mam pojęcia co mam zrobić bo to się staje już nudne.Wiem , wiem doradzacie i w ogóle ale ktoś może bardziej opisać co to jest ta ezoteryka czy jakoś tak.Aha teraz przykład.
Powiedzmy że wracacie do domu i czeka na was mama która wysysa z was energię nie macie siły się uczyć , wychodzić z kumplami o.O np:pojezdzic na rowerze albo co innego. CO BYŚCIE ZROBILI ??
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych