Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwny wątek krzyku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

Leshni@K.
  • Postów: 29
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W wielu snach słyszę przeraźliwy, demoniczny, rozpruwający krzyk. Nie zwracałbym na niego większej uwagi, ale to co się dzieje przed nim jest charakterystyczne. I to nie jest jeden powtarzający się koszmar, tylko podobny wątek w wielu.

Otóż sen na początku przebiega "normalnie", wszystko jest ok, jak każdy sen, ale nagle znikają wszystkie postacie i zostaję sam. Tylko ja, otoczenie, jakaś rzecz i grobowa cisza. Wtedy tylko wyczekuję tego krzyku. Kiedy się znienacka pojawia, wszystko staje się czarne, a ja zawsze budzę się z "gęsią skórką".

Przykład: byłem z bratem w domu. Podeszłem zasłonić roletę. Kiedy zacząłem ją opuszczać brat zniknął, za oknem przeleciał kruk, nastała cisza i ten przeszywający krzyk.
Inny przykład: jestem u siebie. Ktoś zadzwonił do drzwi. Wyjrzałem przez szybkę od drzwi i widzę kolegę. Otwieram drzwi i znowu wszyscy znikają. Po koledze został tylko pasek od spodni. Grobowa cisza, spojrzałem w górę, zrobiło się czarno i znowu ten krzyk...

Dodam, że wszystko dzieje się o zmierzchu.

Ktoś wie, co to może znaczyć?

Jeśli będzie trzeba przytoczę więcej przykładów.

#2

Xoxo.
  • Postów: 30
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hej! Czy ten krzyk słyszysz w każdym śnie? Krzyk zwiastuje nieszczęście, Ciemność to jakieś problemy duchowne, które może naprawić osoba trzecia. Podsumowując dziwne te twoje sny, trochę wiary trochę neiszczęścia...Dziwne...

#3

Leshni@K.
  • Postów: 29
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie, nie w każdym. Nasila się w dniu jakiś stresujących przeżyć. Czasami kiedy eksperymentuje z OOBE lub LD. Ostatnio miałem go po egzaminie do bierzmowania.

No generalnie to wg moich znajomych całe moje "ja" jest dziwne, ja rozumiem bez problemu psychę innych ludzi, za to oni kompletnie nie rozumieją mojej. Jestem trochę inny :F

#4

Gside.
  • Postów: 168
  • Tematów: 7
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Może masz "nieświadome" LD? Sam napisałeś że za każdym razem WYCZEKUJESZ tego krzyku, a to mi się już z LD kojarzy .

#5

Leshni@K.
  • Postów: 29
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tylko kiedy to sobie uświadamiam to jest ten krzyk i się budzę :/

#6

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Eh... i jeszcze nikt nie 'odgadł' poprawnie. Te 'krzyki' to efekty wchodzenia do stanu świadomości w czasie gdy ciało fizyczne śpi. Paraliż senny - nic więcej ;p ja mam takie krzyki codziennie, no - miałem xD bo już ich nie miewam od paru miesięcy, jedynie sporadycznie.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych