Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dwa dziwne wydarzenia senne.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1

akita7.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zdazyly mi sie dwa przedziwne odczucia w nocy na pograniczu sny i jawy. Pierwszego z nich doswiadczylam jakies pol roku temu. Nadmienie, ze stracilam swego ukochanego kota kilka miesiecy przed tym zajsciem. Umarla w wieku 11 lat i tak bardzo to przezywalam, ze podswiadomie chcialam ja zmaterializowac i miec ja znow przy sobie...ale tej nocy o tym nie myslalam...przebudzilam sie w srodku nocy..ale nie wybudzilam calkowicie i poczulam ze "moj kot" a raczej cos co wydawalo mi sie moim kotem(ale byl oczywiscie nie widzialny tylko czulam jakby obecnosc jego), chodzil po lozku jak to zwykl robic zawsze gdy zyl, bo zwykle moja kotka spala ze mna- wiec czuje jak cos kroczy z lekkoscia mojego kota kolo moich stop i poklepalam miejsce pod koldra tuz przy mojej twarzy przywolujac tym mojego kota aby polozyl sie przy mnie i poczulam przyspieszony krok na lozku od moich nog ku twarzy(to bylo tak wyraznie odczuwalne, stapanie stop kota, lekko zaglebiajacych sie w miekkim materacu) i im bardziej sie zblizal tym przyspieszal i nagle jak byl juz na wysokosci mojego brzycha powialo takim zimnem i poczulam jakas taka niesamowicie przerazajaca wrogosc i zlo...zakbym zapraszala do siebie jakas nieczysta sile, ktora przybrala postac mojego kota i czekala tylko na zaproszenie wykorzystujac moja milosc do mojego kota i nieswiadomosc mojego uspionego umyslu. Tak mnie to przerazilo, ze obudzilam sie i zaczelam drzec z zimna i strachu...nie zasnelam juz do rana nie mogac sobie uzmyslowic czy to byl sen czy to zdazylo sie naprawde!

drugi taki przypadek zdazyl mi sie calkiem niedawno... znow przepudzilam sie nad ranem, bylo ciemno w pokoju i poczulam stojaca postac w nogach mojego lozka, byla to zlowroga postac, poprostu to czulam, ze cos jest w niej niebezpiecznego i zlego i nagle, bez zaproszenia, bez zadnego dzwieku podeszla do mnie bardzo szybko, jak to na horrorach czasem sie zdaza takie nagle przyspieszenie klatek,tak nienaturalnie i przerazajaco...i poczulam jak, doslownie, wsysa sie sie we mnie..jak dzin z bajek...postac zmienila sie w czarny dym i wplynela we mnie na wysokosci klatki piersiowej...az odbilo mnie od lozka i jak ludzie budzac sie z koszmaru usiadlam wielkim zrywem na lozku nie mogac zlapac powietrza i spocilam sie w przeciagu sekundy jakbym przechodzila ogromna goraczke...nie zasnelam juz do rana, przesiedzialam na lozku przy zapalonym swietle...co to moze byc?czy mam takie sugestywne sny czy cos sie w okol mnie dzieje?zaznacze ze to zdazylo sie zaraz w kilka nocy po wprowadzeniu sie do nowego, wynajmowanego mieszkania, ten z kotem w Anglii ten drugi juz tu w Polsce.
  • 0

#2

Children of bodom.
  • Postów: 9
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm... wiesz lepiej by sie to czytało gdybyś umiała lepiej tekst rozmieścić i stawiała KROPKI. Ale do rzeczy, to mogło być LD i nawet całkiem możliwe żę to LD bo czarne postacie (cienie) nieraz straszą swoją obecnością ludzi o takich zdolnościach. Co do 2 przypadku też taki miałem. Nie myśle żeby to miało związek z twoim kotem :]
  • 0

#3

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

a ja myślę, że to klasiko paraliżo senno ;p
  • 0



#4

Gside.
  • Postów: 168
  • Tematów: 7
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Jeżeli chodzi o pierwszy przypadek, to tak , wydaje mi się że to paraliż senny, ale jeżeli chodzi o drugi to to jest bardzo dziwne i w sumie nie wiem co to mogło być ...

PS. Children of bodom - a ty popracuj nad ortografią, a później upominaj innych! :P
  • 0

#5

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To jest ciekawe zjawisko - ludzie wpadają na forum, piszę pierwszy temat "zostałem opętany" albo "nawiedził mnie duch" albo "dziwne zjawisko w nocy", wcześniej może poczytają o paraliżu sennym, ale uznają, że to nie to tymbardziej napiszą temat. A jak ktoś im odpowie, że to paraliż senny to zignorują i dalej będą drążyć temat. Ale to tak w ramach offtopu :) .

Pierwszy raz słyszę o duchu kota... ciekawa sprawa, żeby koty już straszyły w nocy.
  • 0

#6

Gagatek.
  • Postów: 233
  • Tematów: 17
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jeśli chodzi o drugi przypadek, to pisało gdzieś na forum, ze po takim zajsciu babka, jak się później okazało, była w ciązy. Pamięta to ktoś?
  • 0

#7

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Lol, no sorry, ale jak ta cyfra przy nicku to wiek no to bez przesady znowu Beavis :) .
  • 0

#8

Gagatek.
  • Postów: 233
  • Tematów: 17
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też sie zastanawiam(ortografia za dobra jak na 7latke), ale to tylko hipoteza, hehe :P zobaczymy co nam na to powie akita7 ;)
  • 0

#9

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wydaje mi się, że oby dwa przypadki to paraliż senny. Zwłaszcza ten z czarną postacią.

Pierwszy raz słyszę o duchu kota... ciekawa sprawa, żeby koty już straszyły w nocy.

Nie ma co się dziwić, podobno w Londynie straszy kurczak... :D
  • 0

#10

Gagatek.
  • Postów: 233
  • Tematów: 17
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi to kompletnie nie podchodzi pod paraliż senny, nawet nie ma tu wzamianki o tym ze była bezwładna.
  • 0

#11

PHANTOM.
  • Postów: 92
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Już Nostradamus przewidział, że akite7 zacznie straszyć duch kota :mrgreen: . A tak na serio to bardzo ciekawy przypadek.
  • 0

#12

akita7.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie, nie jestem 7 latka a w ciazy tez nie jestem..choc zabrzmialo to dosyc wesolo. Przyznam sie szczerze, ze nie przejrzalam informacji na forum dotyczacych LD czy paralizu sennego. Nie sadze tez zeby wystepowal w tym snie-nie snie kot jako duch-bardziej moze chodzilo o jakas symbolike i sam pojawiajacy sie kot nie byl straszny tylko to, co mogl ten przekaz przenosic, a i paraliz senny wystapil u mnie...nie moc ruchu choc wewnetrznie chcialam sie bronic i uciekac-jak to zwykle podszeptuje psychika-chec samoobrony, pierwotny strach. Napisalam o tym wydarzeniu poniewaz szukalam pomocy czy wytlumaczenia tego co doswiadczylam, co mnie przerazilo i dalo do myslenia bo bylo to bardzo sygestywne. Chcac wiec podrazyc temat i dowiedziec sie czy ktos inny mial podobne wrazenia i czy mozna to zakwalifikowac do, powiedzmy, zwyczajnych-niezwyczajnych snow czy odczuc poprosilam was o pomoc.

ah i jeszcze jedno...to, ze nie posluguje sie jezykiem znawcow tematu i sformulowaniami specjalistycznymi...bo jak wspomnialam, jestem osoba nowa w tym temacie i na forum, nie znaczy, ze trzeba od razu mnie potraktowac z przymrozeniem oka lub szydzic sobie z mojej niewiedzy...bardzo dziekuje za wasze odpowiedzi i obiecuje poczytac forum aby dowiedziec sie wiecej na rozne zawarte tu tematy:)pozdrawiam wszystkich
  • 0

#13

Paranova.
  • Postów: 28
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hej, może i wykopuję ten temat sprzed miesiąca, ale wszyscy pisali, że pierwsze zdarzenie to paraliż senny. Przecież podczas paraliżu nie można się ruszyć, nie? A przecież ona pukała w poduszkę (czy cośtam :) ) i sprawdzała czy to jej kot, nie? :/
  • 0

#14

Ra3l.
  • Postów: 26
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

]Hmm... wiesz lepiej by sie to czytało gdybyś umiała lepiej tekst rozmieścić i stawiała KROPKI. Ale do żeczy, to mogło być LD i nawet całkiem możliwe żę to LD bo czarne postacie (cienie) nieraz straszą swoją obecnością ludzi o takich zdolnościach. Co do 2 przypadku też taki miałem. Nie myśle żeby to miało związek z twoim kotem sohappy.gif



A lepiej by się to czytało jak byś ty wiedział jak się pisze niektóre wyrazy zawierające ż, rz, u, ó , ch czy h.
Bo z tego co ja wiem pisze się rzeczy a nie rzeczy. :) zrozumiałbym jeszcze gdybyś napisał zeczy (zjadłeś r) ale żeczy ? hmmm r może i zjadłeś ale ta kropka mnie intryguje.
  • 0

#15

K.....
  • Postów: 60
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To pierwsze to hm...... może jakiś byt się zmaterializował i przyszedł do ciebie w postaci kota ^^ A to drugie może być paraliżem sennym ;]
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych