Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Probe" - Tajemniczy Obiekt


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
229 odpowiedzi w tym temacie

#196

Asef.
  • Postów: 449
  • Tematów: 28
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

No i chyba to wszystko wjaśnia,proponuję zamknąc temat.
  • 0

#197

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Co wyjaśnia, zabawka z kamerką ? IMO taka policyjna sonda w Polsce nie wyjaśnia obiektów latających za granicą, w dodatku bez śmigieł :) .
  • 0

#198

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No i chyba to wszystko wjaśnia,proponuję zamknąc temat.

:lol moglbys zaczac szukac pracy w NASA or somethin :)
tak, tak to balon : )
  • 0

#199

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A to wy dalej entuzjastycznie wierzycie ze to ufoludki ? p.s. wydaje mi sie ze to byla ironia ze strony Asefa.
  • 0

#200

Grywoj.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przeglądając linki na youtube.com tutaj zamieszczone zobaczyłem sobie przy okazji ten filmik http://pl.youtube.co...&...C_UAAQ&NR=1 to raczej nie jest żadną animacją ;) a jest to ciekawy filmik, po jakości właśnie tego filmiku można przypuszczać, że ma on już swoje lata, więc jeśli NASA kiedyś tam (nie wiem kiedy dokładnie, może ktoś miałby informacje jakieś szersze dot. tego projektu? Dane jakieś, większa ilość filmików etc.[trochę przypomina lądowniki misji Apollo? Cy tylko mi ? :D] ) już prowadziła takie badania to dlaczego miałyby one nie poskutkować różnymi pojazdami .. i dlaczego Dołączona grafika musi być jakąś animacja (może rzeczywiście jest, nie znam się na tym zbytnio) skoro równie dobrze może być rozwiniętym projektem NASA ?

Pozdrawiam :)
  • 0

#201

Asef.
  • Postów: 449
  • Tematów: 28
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

ehm,wiem jakie będzie zdanie większosci userów,że to fake jak nic,przecież w dzisiejszych czasach się nie da rozpoznac prawdziwego filmiku od fałszywego,a szkoda :(
  • 0

#202

٢٠١٢.
  • Postów: 63
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Kolejny filmik z typ obiektem latającym . Bardziej mi to przypomina dzieło człowieka bocoś za często go filmują z bardzo bliska:
http://www.youtube.c...w...ted&search=
Albo to jest komputerowe dzieło co jest b.możliwe bo jeszcze znalazłem takie komputerowe dzieło:
http://www.youtube.c...A...ted&search=
Patrzcie co potrafi komputer:
http://www.youtube.c...E...ted&search=
  • 0

#203

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak widzę te wszystkie filmy na YouTube, to zaczynam odnosić wrażenie, że ktoś chce, żeby ludzie myśleli, że tamte zdjęcia są podróbkami...

...o ile nie są ;)
  • 0



#204

Hellboy.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szczerze mówiąc nie wydaje mi sie żeby to był statek ufo. Ponieważ ta konstrukcja jest bardzo prosta a te znaki wyglądają na to że to jest statek NASA. Może NASA ma kolejny super prom kosmiczny??A to był lot próbny ??
  • 0

#205

bini.
  • Postów: 163
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przeglądając linki na youtube.com tutaj zamieszczone zobaczyłem sobie przy okazji ten filmik http://pl.youtube.co...&...C_UAAQ&NR=1 to raczej nie jest żadną animacją ;) a jest to ciekawy filmik, po jakości właśnie tego filmiku można przypuszczać, że ma on już swoje lata, więc jeśli NASA kiedyś tam (nie wiem kiedy dokładnie, może ktoś miałby informacje jakieś szersze dot. tego projektu? Dane jakieś, większa ilość filmików etc.[trochę przypomina lądowniki misji Apollo? Cy tylko mi ? :D ] ) już prowadziła takie badania to dlaczego miałyby one nie poskutkować różnymi pojazdami .. i dlaczego


Kiedyś widziałem ten pojazd w filmie dokumentalnym w TV. To zwykły lądownik, który podobno nie odniósł sukcesu bo się nim ciężko sterowało. Sporo tego typu latawców rozbijało sie o ziemię.
  • 0

#206

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kto wie może takie coś jest ale sorry bardzo takie zdjęcia telfonem <żal> chłopa to jest jak z misją na księżyc
  • 0

#207

Leni.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@up

bo to metal(?) a swiatlo od metalu sie odbija??


hmmmm przyblizyjem i to cos widac wyrazniej niz drzewa etc.


zaraz jeszcze sie pobawie

mi to tam wyglada na bardzo dobry fake i ktos musial sie mocno nameczyc :)


przy jednym zdjeciu widac ze liscie zaslaniaja ta jego "krotka reke" a przy wypukleniu i innych filtrach widac ze to cos wystaje poza drzewa hmmm

Użytkownik Lenny edytował ten post 12.01.2008 - 16:14

  • 0

#208

davros.
  • Postów: 19
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hehe nei moglem sie powstrzymac przed swoja podróbka

Dołączona grafika

a może założymy wątek z naszymi fake'ami? haha

Użytkownik davros edytował ten post 13.03.2008 - 17:49

  • 0

#209

Sysek.
  • Postów: 15
  • Tematów: 2
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

moim zdaniem "NASA" ma jakiś za szyfr itp lub to serio jakieś ufo ;> na przykład kiedyś wydałem wysoki dzwięk z radia wysoki bardzo ton i po paru sekundach zaczoł padać deszcze (czemu ?) może mają jakieś specjalne elektroniczne nażędzia zakamuflowane w chmurach i mogłem je zaburzyć i coś zrobiły,wiem to nie ma sensu ale kto wie ? :D
  • 0

#210

Comet94.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludzie! Dziwię się co wy robicie: przekręcacie, pomniejszacie itp. Wystarczy mieć Opere (lub inną przeglądarkę ale nie jestem pewien)
Instrukcja:
Dajemy właściwości obrazka, a tam co?

Orientacja obrazka: 1
Data i czas modyfikacji pliku: 2007:05:06 17:18:22
Oprogramowanie: Adobe Photoshop Elements 2.0

(Żeby nie było -> sprawdzałem wszyskie zdjęcia i cały czas to samo)

A co do filmów to wyglądają strasznie wirtualnie... najbardziej ich obroty.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych