Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zapomniane pradawne Bóstwo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#16

Toperz.
  • Postów: 112
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Angelo... naprawdę nie chciałbym Cię obrazić, ale to co napisałeś brzmi trochę jak teoria przedszkolaka z gorączką.

Jak pisał Terry Pratchett, Jan był sympatycznym staruszkiem, tylko za bardzo lubił grzybki. Nie wierzyłbym w to, co dawno temu naskrobał jakiś dziadunio nękany starością i samotnością. Nie będzie żadnego Antychrysta

...że kogo dusza? Atlantydów? O ludzie... Na tym forum faktycznie wierzy się w różne rzeczy i może nic w tym strasznego, ale żeby odrazu Atlantyda i 'zuo'?

Tak więc źli Atlantydzi postanowili się reinkarnować, wrócić na Ziemię i siać zło?
"Podobno ostatnio reinkarnuje się na Ziemi coraz więcej takich dusz" Wyczytałeś to w "Świerszczyku", czy w "Niedzieli"? Mógłbyś przybliżyć źródło tych rewelacji?
  • 0

#17

angelo.
  • Postów: 386
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ponczak

ja bym zapytal jak to jest z zyciem po smierci i czy jest jakas "nagroda" za uczciwe zycie tu ; )

Istnieje prawo karmy:"Co posiejesz,to żąć będziesz w tym lub następnym życiu."Po śmierci każdy otrzyma to,na co sobie zasłużył.
Toperz
Nie obraziłeś mnie.Jako ateista nie musisz w to wierzyć co my piszemy.Do Antychrystów można zaliczyć już Hitlera i Stalina.Może ktoś jeszcze kogoś doda.O Atlantydzie najwięcej mówił E.Cayce.Nie mogę sobie przypomnieć,gdzie czytałem,że się ich obecnie dużo inkarnuje.
  • 0

#18

Wysłannik Boga.
  • Postów: 188
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam !


aniele -myślałem jak dotąd że twoje spojrzenia na wiarę i wszystko związane z miłością do bratnich dusz jest oczywista !.Ale ! Po tych ostatnich twoich wypowiedziach trochę mnie zaskoczyłeś ;)

Sam piszesz o duszach i życiu w innym świecie ,a tu nagle piszesz jakby atlantydzki sobie zaplanowali
że w tym czasie, im pasuje zejść na ziemie i robić co im sie podoba :hmm: :/

Jak widzisz ,tak to ująłem ,bo jak można by inaczej .


Czyli atlantydzki są bogami ,którzy decydują co im pasuje -a pasuje Im trochę nabałaganić ,bo jest za czysto :wall: ;)


Co do Bóstwa jakiegoś ?-to następny jakiś wariat i jego teorie :wall: ;)

Oj ! ludzie już nie którym, to od tych nudów w głowie sie miesza :mlotek: :lol .

Nic dodać-Nic ująć ?!.

Pozdrawiam
  • 0

#19

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No tak Wysłanniku Boga... przecież ty posiadasz prawdę absolutną i wiesz jak to jest naprawdę, a że inni mają odmienne poglądy to od razu od wariatów i schizofreników...

Nic dodać, nic ująć...

Można się nie zgadzać, ale nie od razu wyśmiewać.
  • 0



#20

Wysłannik Boga.
  • Postów: 188
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cytat +Wiesio

Można się nie zgadzać, ale nie od razu wyśmiewać.



Jeżeli plecie sie takie bzdury-to jak można inaczej do tego podejść ?!.

Przecież jak każdy będzie pisał co komu przyjdzie do głowy ,to każdy to będzie "łykał" i myślał że tak ma być,
dlatego jestem przeciwny plecenia takich bzdur ,bo tworzy nam się nowe wyznanie ,a może i nowy nurt .

Wiadomo .że po to są fora żeby pisać co komu pasuje ,ale wszystko ma swoje granice , a i cierpliwość Ojca w niebiosach tym Bardziej .


Pozdrawiam ;)
  • 0

#21

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że ktoś inny to powiedział, że popiera to swoim autorytetem jakiś mędrzec albo kapłan, lub że jest to napisane w jakimś świętym piśmie. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że brzmi prawdopodobnie. Nie wierzcie w wizje lub wyobrażenia, które uważacie za zesłane przez boga. Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu, do tego, co przynosi powodzenie wam i innym.
- Budda -
  • 0



#22 Gość_reneq16

Gość_reneq16.
  • Tematów: 0

Napisano

@up

więc nie powinniśmy wierzyć także Buddzie :)

Jeżeli plecie sie takie bzdury-to jak można inaczej do tego podejść ?!.

może tak zdusić w sobie emocje i nic nie pisać, zamiast obrażać bogu winnych ludzi...

a i cierpliwość Ojca w niebiosach tym Bardziej .

ale skoro ojciec w niebiosach jest wieczny, to co mu po tym poście ;)

jestem przeciwny plecenia takich bzdur ,bo tworzy nam się nowe wyznanie ,a może i nowy nurt .

hehehe, już się utworzył i to nie jeden :D

a kto wie, czy na Marsie nie ma Atlantów... ;)
  • 0

#23

Toperz.
  • Postów: 112
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pozostaje nam wybrać między tolerancją, a racjonalnym, sensownym i logicznym myśleniem :)

]a kto wie, czy na Marsie nie ma Atlantów...

Nie ma. Król Marsjan był wczoraj u mnie na obiedzie i nic nie wspominał. Ale przypuszczam, że Atlantydzi razem z kosmitami i Yeti siedzą we wnętrzu Ziemi i zajadają sie pieczonymi dinozaurami...
  • 0

#24

Wysłannik Boga.
  • Postów: 188
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

TAA :o -a Świstak siedzi i zawija w te sreberka,by mieć na później . :lol


Pozdrawiam ;)
  • 0

#25

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

bez sensu jest sie tak klocic kto ma racje w takich sprawach !
  • 0

#26

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

bez sensu jest sie tak klocic kto ma racje w takich sprawach !


Rację maja ci, którzy nie wierzą w bajki o Marsjanach.
  • 0



#27

Wysłannik Boga.
  • Postów: 188
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam !

viatora-ładny ten avatar -to jesteś ty ? :) .


Kłótnia ,bójka ,wielka wrzawa,
dam ja tobie w zęby lub kopnę w tyłek,
dam cios taki na ile mam sił,
byś pamiętał kto jest kim mały młokosie,
Bo ja jestem silny i pojętny ,
gdzie zemną Nikt nie może sie zmierzyć.
chodże po stadionach by szukać zaczepki ,
by tym sposobem odegrać się na tobie,
chodzę po Barach i piję piwo,
by później mieć odwagę lutnąć komuś,
chodzę wszędzie tam i,gdzie tylko mogę
tam sie odgrywam,
na wszystkim ,kto stoi Mi na drodze.

Ale czy tedy droga do wyzwolenia
z siebie siły nad rodzonej,siły tworzonej
przez gniew swój do wszystkich ludzi,
do wszystkiego co jest na tej ziemi,
bom życie trudne miał ,to ja oddam com ja wziął,
oddam wszystko z nawiązką,
bo tyle od niego dostałem ,co pies kość.
No to nam się porobiło ze teraz przez
sile będziemy tworzyć przyszły świat .
To się dzieci małe zdziwi ,gdy jego mama i tata
będą garnkami do siebie rzucać,
aż skończy sie wszystko i zaczną dzieckiem .

Pozdrawiam
:hmm:
  • 0

#28

angelo.
  • Postów: 386
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wysłannik Boga

Czyli atlantydzki są bogami ,którzy decydują co im pasuje -a pasuje Im trochę nabałaganić ,bo jest za czysto wall.gif

Atlantydzi też są duszami,tylko pochodzą z czasów Atlantydy.To,że o nich nie pisze w Biblii nie znaczy,ze ich nie było.W Biblii też nie pisze o dinozaurach,a przecież one były na Ziemii.A dzieje Atlantydy sa bardzo ciekawe,jak dla mnie.

viatora-ładny ten avatar -to jesteś ty .

Zajmij się raczej sprawami duchowno-duchowymi,a nie myśl o sprawach doczesnych jako Wysłannik...My jako bardziej ziemscy, możemy potwierdzić,że avatar jest ładny.
  • 0

#29

Wysłannik Boga.
  • Postów: 188
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam !

A czy ja nie jestem na ziemi i nie jestem człowiekiem ?!


Jeżeli jestem tak jak i ty jesteś -to jesteśmy z tej samej gliny ulepieni i mamy takie same potrzeby, jak inny człowiek tego ziemskiego życia,
Jesteśmy Tylko ludźmi i ludzkie jest by myśleć jak człowiek i robić jak człowiek ,
a tym bardziej Stwórca Nas tak stworzył by tym żyć i z tego korzystać na tworzenie miłości i doczesnego życia
w tym ziemskim raju we wszechświecie .

Miłość jest dla wszystkich i nie można jej sie wyrzekać i brzydzić - bo to jest moim zdaniem grzech, nie zgodny z dusza twoją i ludzkim pragnieniem .

>Nie wstydźmy sie tego ,co jest w Nas już stworzone .< :)


Pozdrawiam
  • 0

#30

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Poprawka: w bibli pisze o dinozaurach :P

A pan, panie wyslanniku Boga, nikogo nie przekonasz sowimi teoriami na tym forum, wkoncu to forum okultystyczne, nie wiem do czego dazysz :P
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych