Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFO z Falkville


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1

mickej.
  • Postów: 41
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam.

Znalazłem relację z obserwacji, która miała miejsce 17 października 1973r w Falkville w Alabamie (USA). Oto jej przebieg.
17 października 1973r. mieszkaniec Falkville zadzwonił do szefa miejscowej policji (i jednocześnie jedynego policjanta w miasteczku) Jeffa Greenshawa i powiedział, że na pobliskim polu wylądował właśnie świetlisty obiekt. Greenshaw natychmiast pojechał we wskazane miejsce i rzekomo natknął się tam na dwumetrowego, metalicznego humanoida. Próbował nawiązać z nim kontakt, niestety bez rezultatu. Udało mu się natomiast wykonać serię zdjęć. Na fotografiach widać sylwetkę dziwnej, człekokształtnej postaci o charakterystycznym, metalicznym pobłysku. Po chwili Obcy uciekł. Stawiając wielkie kroki uciekał tak szybko, że Greenshaw nie zdołał go dogonić nawet policyjnym wozem patrolowym.

Oto zdjęcia jakie udało się wykonać Jeffowi:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Oprócz tego znalazłem jeszcze takie zdjęcie:

Dołączona grafika

Zdjęcie wykonał Howard Menger 2 sierpnia 1956r. tuż przed godziną 1:00 w nocy.Ma ono przedstawiać rzekomego wenusjanina. Jak mówi autor, Obcy, którego sylwetka widoczna jest na tle świecącego pojazdu kosmicznego, miał "szerokie ramiona, wąskie biodra i smukłe, proste nogi, a jego długie, jasne włosy rozwiewał ciepły, letni wietrzyk". Przyczyną złej jakości technicznej zdjęcia było pole magnetyczne emitowane przez pozaziemski statek kosmiczny.

Pozdrawiam
  • 0

#2

Luck4sh.
  • Postów: 115
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zdjecia sa zalosne, ale takie tez byly aparaty <lol> przeciez to moze byc rownie dobrze manekin, kawalek blachy, czy rysunek, szkoda gadac :)
  • 0

#3 Gość_Qłak

Gość_Qłak.
  • Tematów: 0

Napisano

Śmiem wątpić. Ostatnie zdjęcie wygląda na malunek ;)
  • 0

#4

Gside.
  • Postów: 168
  • Tematów: 7
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Dla mnie na ostatniom zdjęciu to jest jakaś altana a;bo świątynia w w rzymie :) Coś w tylu panteonu od tył
Dołączona grafika

I w dodatku podświetlone :)
  • 0

#5 Gość_reneq16

Gość_reneq16.
  • Tematów: 0

Napisano

masz wyobraźnię :D
te dwa pierwsze zdjęcia wyglądają jak gościu w kombinezonie ze sreberek na którego ktoś świeci latarką :D
a ostatni rysunek... w moich oczach nie jest ani trochę wiarygodny - strasznie rozmyty i nie widać żadnych konkretnych obiektów, cóż prawdopodobnie wina tamtejszych aparatów ;)
  • 0

#6

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z tego co czytalem postac na zdjeciu (1 i 2) to zwyczajny przebieraniec.
  • 0



#7

Gagatek.
  • Postów: 233
  • Tematów: 17
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a o zdjęciu nr 1 co wiesz? Biedne zdjęcia, koleś wygląda jak z filmu o ufo z tamtego okresu, odpustowo ;)

"szerokie ramiona, wąskie biodra i smukłe, proste nogi, a jego długie, jasne włosy rozwiewał ciepły, letni wietrzyk". - ptaszki wesoło śpiewały, trawa się zieleniła, pszczółki wesolo skakały z kwiatka na kwiatek :P
  • 0

#8

Lupus.
  • Postów: 28
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe.
[attachment=387:attachment]
  • 0

#9

mickej.
  • Postów: 41
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam.

Widać, że obiekty z załącznika mają ze sobą wiele wspólnego :) Widać całkiem spore podobieństwo.

Pozdrawiam
  • 0

#10

Korhil.
  • Postów: 106
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla mnie na ostatniom zdjęciu to jest jakaś altana a;bo świątynia w w rzymie :) Coś w tylu panteonu od tyłu



Dla mnie dokładnie to samo, jakby jakąs altane podświetlił. Takie coś sam moge zrobić. Osobiście nie wierze w żadno z tych zdjęć.
  • 0

#11

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dla mnie postać nr 1 i 2 wygląda jak jakiś doktorek w stroju z filmów o epidemiach czy coś , noszący taki kombinezon :P

Nr 3 - wygląda jak cień "kogoś" na tle czegoś co ma przypominać stereotypowy kształt UFO - nie dyskoidalny lecz taki ... jakby to nazwać ... dysk + kopuła = kopulasty (?) :P

Ogólnie stare rzeczy wyglądają na z deczka "chamskie"... jakie czasy taka technika... poprzez co konkretnych wniosków brak :)

No ale z tym porównaniem do kopuły kaplicy to masakra... (chyba to dam do maliny... ;) ).
  • 0



#12

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie wierzę w zadne z tych zdjęć. 2 pierwsze wyglądają jakby ktoś owinął się folią aluminiową. Obiekt na trzecim kojarzy mi się z filmem "Kapuśniaczek" z de Funes (chyba najlepszy film o zjawiskach paranormalnych :D ). Ogólnie jedna wielka ściema.
  • 0

#13

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

jakość zdjęć zwala z nóg. a to ostatnie wygąda jak ludzik z Lego na tle podświatlonego garnka. właśnie takie było moje pierwsze skojarzenie :P
historia mało prawdopodobna, również dlatego że ufol stał i cierpliwie czakał aż facet zrtobi mu zdjęcia, a potem dał noge. no, chyba że tam taki zaskok mają że muszą wszysko sobie dokładnie przemysleć, ale wątpie...
  • 0

#14

twinsen.
  • Postów: 171
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z taką jakością niestety nie możemy chyba podać jakiejkolwiek wiarygodnej interpretacji.
  • 0

#15

saruamn.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak sie przyjżeć to widać maske gazowó starego typu Dołączona grafika
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych