Skocz do zawartości


Zdjęcie

Coś dziwnego się ze mną dzieje ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1

Illuminati.
  • Postów: 35
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam pewien problem już od ponad 3 lat :( Nie wiem do kogo się mam zwrócić, boję się że ktoś uzna mnie za wariata. Często mam coś takiego że czuje ostry ból głowy i coś takiego jak by KTOŚ krzyczał w mojej głowie coś do mnie, nie rozumiem tego to bardzo dziwne ale poprostu boję się że naprawdę jest coś nie tak :( Trwa to najdłużej 15 minut i po tym strasznie jestem zmęczony :(


Myślę że większość uzna mnie za wariata albo kłamcę. Ale naprawdę mam taki problem :( :help2:
  • 0

#2

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dwie możliwości wg mnie - 1) opętanie, 2) masz coś z psychą ;p
  • 0



#3

Lasocki.
  • Postów: 176
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

3) Rak Mózgu

4) Guz Mózgu
  • 0

#4

Grafik NPN.
  • Postów: 71
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

5) Nadciśnienie
  • 0

#5

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Głowa boli, to zamiast do lekarza, to na forum zjawisk paranormalnych z tym problemem... :hmm:

Wygląda na problem czysto medyczny, a silny ból głowy powoduje złudzenie, ze ktoś krzyczy. Tu do lekarza trzeba, a nie do egzorcysty :mlotek:
  • 0

#6

Illuminati.
  • Postów: 35
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Opętany nie jestem :P Być może coś z psychą. Do lekarza nie pujde ponieważ...

"Panie doktorze gdy słysze głosy w mojej głowie to nagle zaczyna mnie boleć głowa, brałem Apap i nic... Co mam zrobić?"
  • 0

#7

Hippo.
  • Postów: 350
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I nagle wchodzą panowie w białych fartuchach i ... wiadomo co dalej.

Najlepiej idź do paru lekarzy, przecież nie mogą ciebie wyśmiać. Oni muszą pomagać ludziom w każdej sytuacji, związanej z ich zawodem...
  • 0

#8

Gside.
  • Postów: 168
  • Tematów: 7
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

bramka numer 1) tętniak
bramka numer 2 ) ZONK :wow:
bramka numer 3) jesteś wariatem :D


:aaa:
  • 0

#9

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Moze masz migreny ? Migrena wywoluje tak okropny bol glowy ze moze ci sie wydawac ze slyszysz glosy. Najlepiej idz do lekarza (napewno nie bedzie sie smial ) i podejzewam zie lekarz takze stwierdzi migrene.
Jedyny problem jest w tym ze na migrene nie ma lekarstwa procz zwyklych srodkow przeciwbolowych ktore i tak nie zawsze dzialaja.
Dodam jeszcze ze istnieja ludzie ktorzy podczas migreny maja tak ostre bole ze razi ich swiatlo i najcichrzy odglos wydaje im sie jakby to byl halas jak podczas remontu ;] . Jest to taka przypadlosc ktora moze ale nie musi sie rozwijac - inaczej mowiac... teraz masz 15 minut bol glowy a w przyszlosci moze to trwac nawet kilka dni :( .
  • 0



#10

niewiat.
  • Postów: 26
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Migrena napewno migrena tez mnie kiedys tak okropnie glowa bolala poszlem na jakies badanie i powiedzieli ze migrena jak pujdziesz to dostaniesz co najwyzej niebieski tabletki po ktorych bul przechodzi :mrgreen: a z czasem samo przejdzie
  • 0

#11

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jeśli boisz się, że skierują Cię do psychiatry, a nie powinni, to nie mów o głosach. Powiedz tylko że miewasz potworne bóle głowy. Muszą Cię poddać odpowiednim badaniom - domagaj się tego!
  • 0

#12

Meledictum.
  • Postów: 222
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Obstawiałbym migrenę, jeżeli bóle głowy pojawiają się tylko po lewej bądź prawej stronie głowy to na 100% migrena. Co do guza mózgu - mózg nie odczuwa bólu (nie posiada on zakończeń nerwowych), więc nawet gdybyś miał nowotwór, i tak byś nic nie poczuł. Poza tym miałbyś inne objawy spowodowanym uciskaniem mózgu przez guza (np. nudności, zaburzenia widzenia, problemy z równowagą itd. itd. - zależy w które części mózgu znajdowałby się głos).
  • 0

#13

Illuminati.
  • Postów: 35
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No nie pozostaje mi nic innego jak zgłosić się do lekarza :( Dzięki
  • 0

#14 Gość_reneq16

Gość_reneq16.
  • Tematów: 0

Napisano

jest jeszcze jedna możliwość: upierd... eee... naprzykrzający się psionik, z którym masz na pieńku ;)
  • 0

#15

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Lepiej na samym początku wykluczyć fizyczne przyczyny, czyli ty czym Cię straszono : rak, tętniak itp, itd. jeżeli się okaże, że wszystko jest w porządku fizycznie to wtedy proponuję psychiatrę. Jeżeli i on nic nie wykaże (a może się mylić) to wtedy możemy wkraczać do akcji snując domysły o podłożu spirytystyczno - opętaniowym :P
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych