Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obiekt z Sullivan (Missouri)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika


Zdjęcie zostało zrobione 4 lutego 2007 roku (godz. 20:30) przez wnuczka autora treści listu, który zgłosił ową relację serwisowi UFOCasebook. Wnuczek wybrał się zrobić zdjęcia księżyca, który dopiero co pokazywał się na horyzoncie. Gdy spojrzał nad dom ujrzał owy obiekt, który wisiał nieruchomo i nie wydawał żadnych dźwięków. Po zrobieniu zdjęcia obiekt zniknął - nie wiadomo czy tylko wył. oświetlenie czy zniknął całkowicie... po prostu przestał być widoczny.

Na zbliżeniu owy obiekt ma kształt litery V. Jedyną osobą, która widziała obiekt był wnuczek (14 letni Tyler). Autor listu wspomina także o lotnisku, które znajduje się 3 mile od miejsca gdzie zrobiono zdjęcie.

Dołączona grafika


by dj_cinex
Źródło : http://www.ufocasebook.com/

  • 0



#2 Gość_reneq16

Gość_reneq16.
  • Tematów: 0

Napisano

hmm... zdjęcie, nie powiem, ciekawe... lotnisko bliziutko, to może jakiś eksperyment rządowy?
ale jakoś dziwnie rozmazane to zdjęcie...
  • 0

#3

psycholix.
  • Postów: 31
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale jakoś dziwnie rozmazane to zdjęcie...



właśniee.. a jak wiemy machnięcie aparatem daje efekt rozmazania i dla tego mogą wyjść takie smaczki :)

dla mnie mało wiarygodne ;x
  • 0

#4

psxman1 @ hedonist.fora.pl.
  • Postów: 68
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale obiekt nie jest rozmazany..... ciekawe.... chociaż jednak można dostrzec małe rozmazanie. Według mnie foto jest prawdziwe, a co to za obiekt nie mam pojęcia
  • 0

#5

Erol_Ramon.
  • Postów: 115
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wygląda bardzo autentycznie. nie pytanie czy fake tylko co to jest... :devil:
  • 0

#6

sebacyw.
  • Postów: 246
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Z tego co widac na zdjeciu czas naswietlania nie byl krotki...byc moze autor robil zdjecie "z ręki" i przez poruszanie nią wyszedł taki "zong"-w powietrzu mogl leciec jakis samolot i przez to, ze autor nawet lekko poruszyl ręką przy dlugim naswietlaniu wyszylo wlasnie takie cos jak na zdjeciu.
Oczywiscie, nie wykluczam obecnosci UFO na tym zdjęciu ;)
Pozdrawiam
  • 0



#7

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

z listu chłopca wnika, że to prawie na pewno UFO... ale opisom nie zawsze można wierzyć ;) samo zdjęcie niezłe-choć można uznać że to jakaś zabawka USA. albo fake. czyli tak jak zwykle :P
  • 0

#8

snoop.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zdjęcie było robione z długim czasem naświetlania i bez statywu wynika to z tego że jest rozmazane i to może być zwykły samolot a w wyniku rozmazania rozmazał się w kształt litery v, a najdziwniejsze jest to że aparat nie złapał ostrości na dachu domu tylko na tym obiekcie oczywiście nie wykluczam obecności istot pozaziemskich ale jak dla mnie jest to słaby dowód na ich istnienie.
  • 0

#9

Snajper.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Według mnie to zdjęcie jest bardzo dziwne. Rzeczywiście wygląda, że jest poruszone, ale ... no właśnie to ale jeżeli było by to zdjęcie tylko poruszone to na dole byśmy mieli niewyraźny kształt domu, a w rzeczywistości widzimy tak jakby dwa kształty domu, jeden poruszony (czyli ten z prawej strony i trochę wyżej) i jest wyraźne zdjęcie domu na którym możemy zauważyć szczegóły domu, tylko jest to bardzo zaszumione, i wygląda to jakby wycięte z innego zdjęcia.
Co do samego obiektu jest ono na pewno niewyraźne, aparat ustawił ostrość na dom, więc obiekt nei wygląda tak jak powinien.
Więc jestem pewien że nie jest to zdjęcie prosto z aparatu, a sądzę, że jest to mocno przerobione.
  • 0

#10

Kubuś000000.
  • Postów: 20
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi to wygląda na jakiś ulepszony czy coś w tym stylu samolot B-2 :mrgreen:
  • 0

#11

Eye.
  • Postów: 47
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Są takie samoloty USA... Ale nie pamiętam nazwy, identyczny kształt mają... Wiem tyle, że są używane do celów zwiadowczych, nie słychać ich i nie widać w nocy.
  • 0

#12

Matixus.
  • Postów: 99
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

OFFTOP OFFTOP OFFTOP OFFTOP OFFTOP


NO_NAME Napisano 21.05.2007, 19:30
z listu chłopca wnika, że to prawie na pewno UFO... ale opisom nie zawsze można wierzyć wink2.gif samo zdjęcie niezłe-choć można uznać że to jakaś zabawka USA. albo fake. czyli tak jak zwykle tongue1.gif


proszę nie piszcie UFO , bo to czy tak czy tak jest UFO, chyba każdy zna definicje UFO ?? UFO (ang. unidentified flying object, pol. NOL – niezidentyfikowany obiekt latający) (dla tych co niewiedzą). Więc prosze o pisanie np. Obiekt pozaziemski . Z góry THX
  • 0

#13

Magnolia.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli 3 mile od tego miejsca jest lotnisko, to pewnie jest to ich jakiś super tajny samolot... A tak w ogóle to już podobne zdjęcie takiego obiektu gdzieś widziałam... ;>
  • 0

#14

cichy45.
  • Postów: 372
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mi to znowu wygląda na słońce odbite w optyce aparatu, które przypadkowo nabrało kształt litery V przez poruszenie aparatem. Cała historia też jest wg. mnie zmyślona. Lepiej jeśli było by jakieś nagranie.
  • 0



#15

Koper.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem autor zdjęcia po prostu poruszył ręką w trakcje jego wykonywania. Zresztą jak widać reszta zdjęcia jest nieźle zamazana. Mogła to być gwiazda lub lądujący samolot, od którego odbijało się światło, a efekt litery "V" dało poruszenie aparatem.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych