Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co się wtedy stało?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1

Sagerath.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Około rok temu umawialiśmy się w kilka osób na basen dosyć często. W końcu wpadliśmy na pomysł żeby zabrać ze sobą koleżankę. Nie chciała długo z nami pójśc ale w końcu się zgodziła. Poszliśmy na basen pamiętamy urywek czasu drogi, później wcięcie i znowu urywek czasu. Pamiętamy szatnię, a nie pamiętamy basenu i zakończenia dnia. Nie było by w tym nic dziwnego ale każdy z nas pamięta zarys tego dnia do momentu przebrania się. Nie pamiętamy pływania w basenie, wyjścia z wody, ani reszty całego dnia, od tego momentu nie pamiętamy kompletnie NIC! Co to może być?

PS
Zastanawiam się czy tego dnia stało się coś strasznoge lub szokującego że nie chcemy tego pamiętać lub coś nie chce żebyśmy pamiętali. Proszę odpiszcie.
  • 0

#2

Gside.
  • Postów: 168
  • Tematów: 7
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Może byliście tak podekscytowani , tym że ona z wami poszła że aż zapomnieliście co robiliście na basenie .. Albo .. czy ona częstowała was jakimiś cukierkami :lol ?
  • 0

#3

Jack Bauer.
  • Postów: 174
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zapewne byliście na "Żeromie"...
Tam się dzieją rzeczy niewyjaśnione przez żadną naukę. :P

Cóż nie zaprzeczyłeś, ani nie wspomniałeś o alkoholu, więc to jest jedyna racjonalna przyczyna. :)
  • 0

#4

Sagerath.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzięki za odpowiedź, faktycznie koleżanka niczego sobie :P ale właśnie dlatego byśmy pamiętali :mrgreen: Pytam tylko jaka jest twoja (wasza) hipoteza na ten temat. Co myślisz też na przykład o udaniu się do hipnotyzera bo jeden z kolegów twierdzi że niedługo zwariuje.

Mamy 15 lat i nie ma mowy o alkoholu i innych używkach. Jesteśmy grzecznymi dziećmi, a cukierków od 15 letniej koleżanki też nie braliśmy. A było to na krytej pływalni w klimontowie a nie na "niezwykłym" żeromiu :P
  • 0

#5

Jack Bauer.
  • Postów: 174
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mało wiarygodna historia... Porady mówisz?
Ja bym spróbował sobie przypomnieć jak najwięcej szczegółów, bo wtedy utracone wspomnienia wracają.
A może popytacie ratownika czy nie musiał was ratować? :P
btw:
Ja znaju tą pływalnię. :)
  • 0

#6

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Co się niby mogło stać na tym basenie? Przecież byli tam inni ludzie, więc możliwe jest jedynie porwanie przez ufo ;p Coś mi się wydaje że po tym basenie zaprosiliście koleżankę na piwo, albo ze 7 piw i tak oto film się urwał :D

Skoro nie pamiętacie co robiliście, to może piliście :P Nie możemy tego wykluczyć - nic złego się nie stało na 99,9%.
  • 0

#7

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Uhh, nic nie odpowiem xD bo nie wiem, nie potrafię i nie umiem. Nigdy nie słyszałem by ktoś się zdarzył z takim przypadkiem.
  • 0



#8

Sagerath.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Siedzimy już od kilku godzin nad tym tematem i pamiętamy tylko tyle. W końcu nie chcemy sobie tego tylko przypomniec ale wyjaśnić dlaczego tak się stało. Bo skąd byście wiedzieli co się stało skoro was tam nie było? A gdybym wiedział jaki tam był ratownik to bym go zapytał. Był z nami na pewno ktoś jeszcze ale nie pamiętamy kto. Pytaliśmy kilku kolegów ale oni "nic nie wiedzą".
  • 0

#9

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Takie nurtujące mnie pytanie: Dlaczego dopiero po roku, zaczęliście nad tym rozmyślać?
  • 0

#10

Sagerath.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja jakby miałem to gdzieś w pamięci, ale dopiero jeden z kolegów przypomniał mi o tym i wtedy się zorientowałem, że cos takiego miało miejsce. Poszliśmy do jeszcze jedej osoby, której obecności byliśmy pewni na 100% i ona też pamięta tylko urywki :/ . Też się nad tym zastanawiam, że nie zauważyłem braku jednego dnia. Dlatego w temacie napisałem o możliwości snu, ale mało prawdopodobne że wyśniły to 3 osoby. Ponadto niektóre wydarzenia pamiętam bardzo wyraźnie np. jak pokłóciłem się z kolegą kiedy marudził że ma tylko 2 godziny czasu.
  • 0

#11

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Minął rok, przedtem nie zwróciliście uwagi na to co się działo. Po roku człowiek wiele rzeczy zapomina, jeśli jednak wierzysz że coś się wtedy wydarzyło i chcesz to sobie przypomnieć, polecam jeszcze raz taką samą ekipą wybrać się na ten basen.
  • 0

#12

Kasalagupagu.
  • Postów: 163
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziwne ze pamietaie tylko urywki
A jeszze dziwniejsze to ze po roku pamietacie ze byliscie na tym basenie :/
  • 0

#13

Gside.
  • Postów: 168
  • Tematów: 7
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Hipnotyzer to dobry pomysł , ale najpierw sprobowałbym rady Berith .. może znów to się wydarzy , a jak nie , to ... heh ... może koleżanka zawróciła wam w głowie ... w tym wieku hormony u was szaleją ;D

PS. A pytaliście koleżanki co ona z tego pamięta :D Może jakaś tabletka gwałtu czy coś :P
  • 0

#14

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Koleżanka to by raczej ich zgwałcić nie chciała, ale kto wie.

Nie mówię że wydarzy się coś podobnego, będzie po prostu łatwiej to sobie przypomnieć.
  • 0

#15

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Hipnoza i po problemie ;p powinno podziałać. Takie spotkanie kosztuje ok 100 zł.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych