Skocz do zawartości


Zdjęcie

XI UFO Forum


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1

snake131.
  • Postów: 162
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Największa tego typu cykliczna impreza w Europie!

Goście między innymi z USA, Węgier, Łotwy, Słowacji

XI UFO Forum

Organizator: Ośrodek Edukacji Janusz Zagórski
przy współpracy CK AGORA i FNC

Sponsorzy: Kręgielnia MIRAŻ, UNI-DOM Nieruchomości

Patronat medialny: TVK Wrocław, Radio „APLAUZ”, „Echo Miasta”, miesięcznik „Czwarty Wymiar”, miesięcznik „CRYSTAL”
oraz witryny internetowe:
www.ufotv.pl www.ndv.v.pl www.grawitacja.org www.npn.ehost.pl www.cbza.blog.onet.pl



28 kwietnia (sobota) 2007 roku
od godz. 14.00


Centrum Kultury AGORA, Wrocław,
plac J. Piłsudskiego 2 (Karłowice)

Program:



14.00 - Muzyczne wprowadzenie Marcina Kaczmarka (Mckey) (FNC)

14.05 - Oficjalne otwarcie Forum przez Janusza Zagórskiego, przedstawicieli
CK AGORY, FNC, sponsorów i patronów medialnych

14.10 - Zdjęcia UFO i obserwacje NOL-i w Polsce (2006 rok) – Marcin Mizera

14.30 - UFO i grawitacja – inż. Andrzej Kraśnicki

14.50 - Protony i antygrawitacja – dr Zbigniew Osiak

15.10 - Kosmiczne technologie ze Wschodu – pokaz działania niezwykłego
„pistoletu” plazmowego – Dionizy Pietroń

15.20 - Wylatowo, Wylatowo … - filmiki Bolesława Kuli (1)

15.25 - Niezwykłe doświadczenia i rejestracje UFO z Wylatowa 2006 –
Ireneusz Krokowski (FNC)

15.40 - Raport z badań i eksperymentów w Wylatowie 2006 dr Jana
Szymańskiego i Romana Tabaki

16.00 - Wylatowo, Wylatowo – filmiki B. Kuli (2)

16.05 - Mało znane epizody Wylatowa (AMJZ) –
prezentacja Janusza
Zagórskiego. (Czy pierwszy piktogram w Wylatowie powstawał na
„raty”? Kto pierwszy odnalazł piktogram ”rozeta” w 2003 roku -
wywiad ze „szczęśliwcami”. Wywiad z grupą młodych ludzi, którzy
pierwsi zobaczyli piktogram z 10 lipca 2004 roku.)

16.20 - Premierowy pokaz dokumentalnego filmu o
ludziach
uczestniczących w Akcji Wylatowo 2006

17.00 - Projekt największej na świecie akcji monitoringu on line zjawiska
piktogramów i UFO „Wylatowo 2007”– prezentacja
J. Zagórskiego

17.10 - Tajemnicze dziury w lodach łotewskich jezior – wystąpienie
Jewgienij Sidorow (UFO Lats, Łotwa)

17.40 - Przypadki spotkań z UFO na Węgrzech I. Nemere (Węgry)

18.10 - Skandynawska fala UFO w latach 40-tych – Robert Leśniakiewcz

18.30 - Incydent nad poligonem wojskowym w Nadarzycach – sensacyjny
fakt sfilmowania wojskowego śledztwa - mjr pil. Jerzy Makieła

18.55 - Odpowiedź Kancelarii Prezydenta RP na List otwarty sprawie UFO
Korespondencja z Kancelarią Prezydenta RP - Janusz Zagórski

19.00 - Stosunki międzynarodowe a udział pozaziemskich sił nadzorczych –
Grzegorz Michałowski

19.30 - Kosmos a świat dźwięków – prezentacja multimedialna Irmy Pyszniak i
Janusza Zagórskiego

19.40 - Kosmos a podróże mentalne w inne światy - Bruce Moen (USA)

20.10 - Kosmos z duchowej perspektywy – Jędrzej i Małgorzata Soporowska,
redakcji miesięcznika CRYSTAL

20.30 - Projekt WING MAKERS – niezwykły „testament” kosmicznej rasy? –
prezentacja Tomasza Ćwieka

20.50 - Kosmos a cywilizacja Nowej Ery – Jarosław Ziółkowski

21.10 - Przypadki rejestracji i obserwacji UFO:

UFO nad Szwajcarią – nagrania Huberta Kozłowskiego ze Szwajcarii
Obserwacja z 7 lipca 2007 z Wilczkowa – B. Szlanta
Inne zdjęcia i opisy

21.40 - Przypadek Chupacabry w Polsce? - Rafał Lipski

21.55 - Materiały filmowe



Info: Janusz Zagórski, tel.: 0691 558259, www.ufotv.pl oraz [email protected] Przedsprzedaż biletów: Ośrodek Kultury i Sztuki, Wrocław, Rynek 24 oraz CK AGORA, pl. J. Piłsudskiego 2 (Karłowice). Cena biletu – 20 zł.

Źródło:www.npn.ehost.pl
  • 0

#2

5k18a.
  • Postów: 37
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich, ponieważ piszę pierwszy raz na forum.

I od razu szybka recenzja UFO Forum. Dotarłem na godzinę 18, kiedy to zaczynał się opis incydentu na poligonie, prowadzony przez emerytowanego pilota. Cóż wiele słyszeć się nie udało, bo w sali obok trwały próby jakiegoś zespołu, który to skutecznie zagłuszał prelegentów. Szczególnie rozmowy telefonicznej nie dało się usłyszeć. Dudnienie towarzyszyło nam prawie że do samego końca. Pierwsze na co zwróciłem uwagę to, fakt że prowadzący nie skupiał sie specjalnie na problemie, tylko rozwijał wątki poboczne. Co też było przypadłością zdecydowanej większości prowadzących. Przypadek na poligonie nawet ciekawy, ale ja bym nie określił go za przełomowy.
Generalnie mam podejście do obserwacji NOL takie, że nie jest to nic nadzwyczajnego. Sam miałem okazję widzieć w swoim życiu 2x obiekty NOL z czego pewność 100% że był to NOL mam w jednym przypadku.

No ale wracając do tematu. Bardzo ciekawy był wykład o "Stosunki międzynarodowe a udział pozaziemskich sił nadzorczych" Może dla tego, że lubię wątki political-fiction wymieszane z teoriami spiskowymi. Gdzie wszystko może być prawdą lub wymysłem chorego umysłu :) ale przynajmniej naprawdę miło się słuchało. I szkoda, że było tak krótko.

"Kosmos a świat dźwięków" hmmm.... Może był by to i ciekawy temat, gdyby nie to, że nie lubię kiedy ktoś tak mocno stara się mnie przekonać, że ma rację, że aż mnie zniechęca. Generalnie chodziło o wpływ różnych dźwięków generowanych przez gongi, tybetańskie misy i kamertony na np leczenie chorób. Za dowód wyleczenia raka posłużył artykuł w gazecie Nexus i jakieś smętne tłumaczenia. Ponadto dowiedziałem się że dźwięk kamertonu niszczy komórki rakowe w 30 sekund a umacnia komórki zdrowe :wall: To ciekawa teoria nie zbadana jeszcze przez naukę, ale to nie istotne prelegentce wystarczyły tylko pozytywne opinie środowiska. No tak... Generalnie uważam to za bullshit

Kolejny wykład należał do Brucea Moena. Powiem, że spodziewałem się czegoś ciekawszego. Nie powiedział w zasadzie nic zajmując tylko czas. w skrócie chodziło o to, że istnieją różne wymiary i inne byty. Nic na temat technik koncentracji czy jego własnych przeżyć. Poblablał tylko o aniołkach i o tym że wszyscy powinniśmy z nimi rozmawiać :rotfl: Nie chcę być złośliwy ale cieszę się, że nie spędziłem tam całego dnia tylko pół. Ale najlepsze przed nami! :]

Teraz zaczyna sie hardcore! :) Na scenę wyszła parka z pisma Crystal. Robiąc świetną antyreklamę swojej gazetki. Generalnie poważnie wyglądający ludzie, którzy pieprzyli takie bzdety że aż się d... przewracało. Musiałem zrobić przerwę bo nie wytrzymałem. Chodziło o to, że -o zgrozo! Zamieniamy się w ISTOTY KRZEMOWE! a do tego odżywiające sie światłem, może chodzi im o rośliny popularnie zwane skrzypami? One zawierają sporo krzemu i odżywiają się światłem. Nie wytrzymałem kiedy to babka zaczęła opowiadać jak to jaszczury wprowadziły do naszego DNA program który ma nas zniszczyć. Dowiedziałem się że od roku 2000 rodzą się dzieci ze zmienionym DNA. Hmmm pomyślałem, że to niezwykle ciekawe. Zapewne jakaś mutacja :) Sądzę, że ta kobieta musi mieć jakieś niezwykle zaawansowane laboratorium, żeby opowiadać takie dyrdymały, bo mi przydały by sie jakieś dowody na poparcie tej tezy. Ale nie, te rewelacje są propagowane przez media, channelingowców i kosmitów. Taką niezwykłą informacją powinni zająć się naukowcy, ale zapewne oni skrzętnie ukrywają prawdę, na pewno o tym wiedzą, że dzieciaki mają inne DNA ale nikomu nie mówią, itd... Generalnie odlot totalny bez żadnych używek. Mimo wszystko ona jeszcze mnie nie rozłożyła na łopatki.

"Projekt Wing Makers" Jak by to powiedzieć znam to już od ładnych kilku lat mam na kompie wszystkie grafiki, teksty i utwory muzyczne. Szczerze to nawet mi się to podoba. Lubię tego typu malarstwo i ambientową muzykę. Ale za grosz nie wierzę w historię. Dlaczego nie wierzę? To już sprawa na osobny wątek, ale generalnie jest to tylko zgrzebnie ułożona bajeczka. I powiem, że byłem w szoku że ktoś wierzy w tą bajeczkę tak mocno jak prowadzący. Generalnie wykład nie był zły, szkoda, że trema trochę zrzerała prelegenta.

A teraz GWÓŹDŹ PROGRAMU!!!!! "Kosmos a cywilizacja Nowej Ery – Jarosław Ziółkowski" Powiem tylko tyle. Byłem w szoku i inaczej nie potrafię oddać swoich odczuć :) Prowadzący to moim zdaniem mocno przytęmpawy gościu, który całą filozofię opracował w czasie pomiędzy wstaniem z krzesła a wzięciem mikrofonu do ręki. czyli jakieś 10 sekund. Cóż można powiedzieć? Streszczę to tak:

- jeżeli nie lubimy swojej pracy to powinniśmy się zwolnić i poszukać takiej, która będzie nas satysfakcjonowała. Tak będzie lepiej dla świata
- dzieci w szkole nie powinny uczyć się na pamięć tylko rzeczy użytecznych w życiu
- nie powinniśmy otwierać stacji benzynowych bo to szkodzi środowisku

i tak dalej. Było to zaiste niezwykle odkrywcze i błyskotliwe hehe. W zasadzie jedyne na czym skupiłem wtedy uwagę to na samym prowadzącym. Bo wyglądał jak by przed chwilą wypalił trawkę i w taki sam sposób się wysławiał (mocno zubożony zasób słów). Reprezentował poziom 15 latka (nie ubliżając oczywiście młodzieży) A to co opowiadał było tak naiwne, że jeszcze z takim poziomem naiwności i dziecinności sie nie spotkałem. Ponadto mogliśmy się dowiedzieć zaskakującej rzecz, że rozmawia on z różnymi bytami, które są jego przewodnikami. Na pytanie skąd pochodzą i jak mają na imię, odpowiedział że to nie kto inny jak Plejadianie. Znowu! - pomyślałem to już mi wygląda na szeroko zakrojony spisek kosmitów hehe. Nie dowiedzieliśmy sie niestety jak maja na imię, może prowadzący był zestresowany, a może zapomniał. Ehhh... szkoda słów Gościu był bomba hehe a tu jest jego stronka http://www.cne.com.pl/

Kolejny był hipnotyzer, który specjalizował sie w regresji. Przekazywał kasandryczne wizje. Wierzcie lub nie ale do roku 2019 wszyscy umrzemy, ale nie martwcie sie taki jest plan boga. Pamiętajcie idźcie za światłem! A opierał te rewelacje na podstawie rozmowy z zahipnotyzowaną kobietą, która to należy do RADY DWUNASTU! (nie pytajcie co to takiego) Jest najstarszą duszą we wszechświecie. I to właśnie ta najstarsza dusza powiedziała, jaka czeka nas przyszłość. Rok 2012 ma być tylko początkiem. Wtedy to najwięcej ludzi (miliony) będzie umierać na raka mózgu i białaczkę. A apogeum osiągnie to w roku 2014. Powodem tego będzie zbliżanie się naszej galaktyki do boskiej energii, która zmieni naszą gęstość na wyższy poziom. Taka kolejna wersja końca świata. No i tak truł trzy po trzy, kiedy na koniec puścił nagranie z jednej z sesji hipnotycznych z tą wspaniałą osobą. Powiem wam, że myślałem, że te super istoty to kiedy są na tak wysokim poziomie to potrafią się przynajmniej logicznie wysłowić, a do tego, skoro jest polką, to używają poprawnej polszczyzny a nie popełnia błędów w stylu "paczałam" :rotfl: No i oczywiście, że będzie potrafiła wytłumaczyć co się będzie działo i dla czego, ale myliłem się. Takich istot na najwyższym poziomie jest całkiem sporo w zakładach zamkniętych i założę się, że zmontowały by bardziej spójną historyjkę...

No to tyle jeżeli chodzi o streszczenie, bo więcej grzechów nie pamiętam. A na zakończenie powiem, że chciałem sie wybrać na UFO Forum jakieś 6 czy 7 lat temu ale nie złożyło się z powodu pracy. Dlatego też wybrałem się dopiero teraz. I stwierdzam, że szkoda mi było wydanych 15 zł bo wolał bym zainwestować je w ochronę zimnych Żubrów. Ciekawsze rzeczy można znaleźć w internecie. Ma to tą zaletę, że wtedy nie poznajesz osobiście autora i jesteś jeszcze w miarę pozytywnie nastawiony. Bo kiedy stajesz z nim oko w oko to uwierzcie mi czar czasami pryska...
  • 0

#3

Lasocki.
  • Postów: 176
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

żenada ........ !
  • 0

#4

5k18a.
  • Postów: 37
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dokładnie, byłem trochę tym zniesmaczony. Od dawna ciekawią minie tematy związane z UFO, przepowiedniami itd, ale gdybym miał się zająć zawodowo taką tematyką, to unikał bym jak ognia osób występujących na UFO Forum. Chociażby ze względu na ślepą wiarę i niską wiarygodność, nie popieranie swoich tez niczym po za ktoś tam coś słyszał że wujek Jurka powiedział. A przerywniki w stylu "No pan ...[jakiś tam] za rok na pewno opowie nam jakąś historię. Ja będę mu kupował piwo a on gawędził" :wall: Liczyłem na jakiś chociaż lekki profesjonalizm. Główny prowadzący był naprawdę dobrze przygotowany, ale goście.... szkoda słów.

Dziwi mnie fakt, że wierzą oni ślepo w wykreowany przez siebie obraz świata. I zdaje się że nie interesuje ich opinia naukowców. Bo jak uznać coś za dowód, bo tak było powiedziane w jakimś channelingu, albo taki był przekaz kosmitów?! Trzeba mieć ostre kuku na muniu.
A do tego takie teorie mogą być bardzo niebezpieczne dla zdrowia, jak chociażby leczenie raka kamertonem. Ktoś kto tonie i chwyta się brzytwy, może uwierzyć w takie bzdety przerwać leczenie i zacząć testować tego typu new ageowe techniki na sobie, z oczywistym skutkiem. Badania nad dźwiękiem były prowadzone przez dziesiątki lat i jakoś żaden z naukowców nie zaobserwował, takich możliwych skutków terapii, jak niszczenie komórek rakowych i umacnianie zdrowych. Na czym polega to umacnianie komórek, już nie dowiedziałem.
  • 0

#5

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ciekawe... Mam nadzieję na jakąś inną relację, tak dla równowagi, oraz dla uzupełniania wcześniejszych prelekcji.
I tylko 15 złotych za bilet? Miało być 20.
  • 0

#6

5k18a.
  • Postów: 37
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I tylko 15 złotych za bilet? Miało być 20.


Tak jak powiedziałem, przyszedłem dosyć późno i w związku z tym cena wejściówki była obniżona do 15 zł
  • 0

#7 Gość_reneq16

Gość_reneq16.
  • Tematów: 0

Napisano

to jest żałosne... po prostu szkoda słów :(

ozmawia on z różnymi bytami, które są jego przewodnikami. Na pytanie skąd pochodzą i jak mają na imię, odpowiedział że to nie kto inny jak Plejadianie.

najlepszy fragment wg mnie ;) gościu musiał mieć nieźle na bani... że też ludzie potrafią bez cienia wątpliwości wierzyć w takie bzdety...
  • 0

#8

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Cieszę się, że nie wybrałem się tam, chociaż miałem taki zamiar. Przynajmniej oszczędziłem trochę kasy.
Ten przykład pokazuje nam, dlaczego tak wiele osób nie wierzy w UFO i rzeczy paranormalne. Kiedy ktoś po raz pierwszy styka się z tematem i widzi takiego oszołoma to oczywiste jest, że się zrazi. A swoją drogą: nikt nie sprawdzał o czym i jak mają zamiar mówić poszczególni prelegenci?
  • 0

#9

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

no, spowiedziewałam się czegoś lepszego. przynajmniej mamy przestroge, że to impreza nie warta nawet 15 zł.
  • 0

#10

art.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Właściwie to nie rozumiem po co chodzisz na tego typu spotkania. Nie mam czasu na komentarz dla ciebie. Myślę jednak że dla takich jak ty, ziemia w dalszym ciągu jest płaska a Kopernik to zblazowany idiota. Posłuchaj tylko - jeżeli ktoś mówi aby nie otwierać stacji benzynowych to mądry człowiek zrozumie to tak że należy poszukiwać alternatywnych źródeł energii, głupi natomiast będzie sie martwił gdzie zatankuje samochód.
Początki nowego zawsze nosiły znamię niedowierzania, dzisiaj niewiele się zmieniło. Ignoranci są jak chwasty, niczego nie wnoszą i hamują wszystko i wszystkich.
Nie oznacza to że ja we wszystko wierzę, ale bardziej drażnią mnie tacy jak ty niż infantylni mówcy.
  • 0

#11

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

art...
ale po co ten bulwers :/ każdy ma prawo do własnego zdania, a to że jest ono inne niż twoje, nie znaczy że ta osoba jest "chamującym wszystko chwastem" :/ właśnie bez sceptyków, który poświącają swój czas na szukania odpowiednich dowodów i faktów, to forum by już dawno upadło. a poza tym, troche kultury zawsze się przyda :/
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych