Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFO nad Szanghajem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dziwny obiekt wyglądał jak litera "v". Zmieniając kolory światełek, dwie godziny latał nad Szanghajem. Mieszkańcy chińskiego miasta są przekonani, że widzieli UFO.

"Przypominał pięknego motyla ze świecącymi skrzydłami" - mówi jeden z mieszkańców. Inni potwierdzają, że to nie mógł być samolot. Co dwie sekundy zmieniał się kolor świateł - z czerwonego, przez niebieski, zielony, na żółty. Potem cały cykl powtarzał się, jakby obiekt chciał nam coś przekazać.

Po dwóch godzinach niezidentyfikowany pojazd pomachał skrzydłami Chińczykom i odleciał. Dokąd? Szanghajczycy są pewni, że wrócił na swoją planetę.

tekst: http://www.dziennik....ArticleId=39752

Żródlo i fotki: http://www.jongonews...zgcorjB6Jf.html
  • 0

#2

snake131.
  • Postów: 162
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chciałbym to zobaczyć w rzeczywistości bo z tego co widać na zdjęciach to jest ładny :D
  • 0

#3

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Taaa... i jak tu można coś takiego traktować poważnie ? Napisy typu : "Mars Attacks!" , "... pomachał skrzydłami..." , "poleciał na swoją planetę" etc.

Mi to śmierdzi tanią sensacją...

Poczekam, aż jakiś uznawany przeze mnie serwis wspomni o tym wydarzeniu...
  • 0



#4

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak widać art zamieszczony jest w rubryce "Życie na luzie" co świadczy niestety o niezmieniającym się podejściu ludzi do zagadnienia UFO.
Ignorancja,niedowierzanie,sceptycyzm....
  • 0



#5

snake131.
  • Postów: 162
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak widać art zamieszczony jest w rubryce "Życie na luzie" co świadczy niestety o niezmieniającym się podejściu ludzi do zagadnienia UFO.
Ignorancja,niedowierzanie,sceptycyzm....


Zgadzm się z tobą Jarecki w 100% i tak samo denerwuje mnie takie podejście ludzi do sprawy UFO .
  • 0

#6

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Podejście może denerwować, ważne że ludzie nie boja się tego tematu, no chyba że z tego drwią własnie ze strachu. Przyznam że maszyna piekna.
  • 0

#7

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Powoli Panowie... swego czasu w ogóle o tym nie wspominano, od jakiegoś czasu się z tego śmieją ale to oznacza że informowanie o takich zjawiskach idzie w dobrym kierunku.
  • 0

#8

Refusion.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm... mnie jakoś nie przekonują te fotki, wyglądają tak, jakby była to symulacja robiona np. w 3ds maxie... Żadnych gwiazd nie widać, ani nic... szkoda że zdjęcia nie są większe. W każdym razie, skoro ten kosmitolot latał aż przez 2 godziny, może to oznaczać że rzeczywiście spełni się to co przepowiadział ten facet w temacie "Kontakt już wkrótce?"

PS. Na marginesie... widzieliście logo Google? Są na nim kosmaci, hehe...
  • 0

#9

Rysiek_INFRA.
  • Postów: 71
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyli jednak dolecieli w terminie :> To byla moja pierwsza mysl, poza tym swiatelka faktycznie sa piekne..
A juz tak zupelnie serio, to trzeba poczekac na doniesienia z innych serwisow, jezeli to cos latalo przez 2 godziny nad jednym z najwiekszych miast na swiecie to musi pojawic sie masa fotek i moze nawet filmy, trzeba wziac oddech :)

A na logo googla jest kapsula i ziemia bo jest rocznica pierwszego lotu czlowieka w kosmos... ale czemu sa ufoludki to nie wiem, bardzo mnie to zaskoczylo dzis :D
  • 0

#10

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Do logo googla - dokładniej to dzisiaj jest 40 roicznica lotu Gagarina w kosmos.
  • 0

#11

ravers.
  • Postów: 67
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chiński raport UFO
:ufo:
Po szesnastu latach milczenia ujawniono materiał z obserwacji tajemniczego obiektu latającego w Chinach.

"Porusza się bardzo szybko na północ rozprzestrzenia ogień, przekształca się w dwa obiekty; kulę i sześcian" - to nie fragment filmu science-fiction ale rozmowa kontrolera lotów z pilotem samolotu pasażerskiego, który szesnaście lat temu nad Szanghajem zauważył tajemnicze zjawisko.

Kaseta - jedyny namacalny dowód w sprawie - została upubliczniona podczas seminarium dotyczącego UFO, które miało miejsce w dniu wczorajszym w Szanghaju - donosi Beijing Legal Times.

Nagranie posiada Wu Jialu, starszy inżynier z Shanghai Aircraft Design and Research Institut. Twierdzi on, że do dzisiejszego dnia nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na pytanie, czym dokładnie było tajemnicze zjawisko.

"26-minutowe nagranie dokonane 18 marca 1991 roku zawiera całościowy zapis głosu pilota widzącego obiekt latający niewiadomego pochodzenia, który nagle zniknął" - mówi Wu, obecnie dyrektor instytutu zajmującego się badaniami UFO.

Wu przekazał nagranie prasie. Oto częściowy zapis nagrania:

KL: kontroler lotów
3603: pilot samolotu

KL: 3603, co widziałeś?

3603: Wystartowałem, przeleciałem około siedem mil morskich (13 kilometrów) na kursie 28 stopni. Zauważyłem niezidentyfikowany obiekt latający po mojej prawej stronie. Miał trzy do pięciu metrów długości. Był czerwony i wyglądał jakby rozprzestrzeniał ogień. Leciał na północny-wschód. Skręciłem więc łagodnie na północ no i ten obiekt zaczął się oddalać i oddalać od mojego samolotu. Przemieszczał się szybko. Nagle zawrócił.

3603: Byłem już w odległości 20 mil morskich (37 km). Obiekt poruszał się na południowy-wschód. Leciał coraz niżej i niżej. Skręciłem lekko na wschód. Znów zmienił kierunek na północ zmieniając kolor na czarny.

Rozdzielił się na dwie części; jedną kulę w części górnej i sześcian w części dolnej. Te dwa obiekty poleciały na północny-wschód. Wspięły się i zniknęły. Pojawiły się jeszcze raz i znów zniknęły.

KL: Zrozumiałem.

KL: Kiedy widziałeś ostatni obiekt?

3603: Około 18:26, 10 mil morskich od Wuxi City.

KL: Jakie było jego położenie?

3603: Naprzeciwko mnie.

KL: 3603, czy potrafisz określić jego prędkość?

3603: Prędkość, hmmm, maksymalna prędkość. Trudne do powiedzenia. Od 600 do 700 kilometrów na godzinę. Czułem że leci z prędkością dużego samolotu.

... ...

Cyi Yilin, dziennikarz szanghajskiego Xinmin Evening News zeznał, że w dniu 19 marca 1991 roku jego redakcja otrzymywała wiele telefonów od mieszkańców z najbliższych okolic o czerwonej kuli ognia widzianej poprzedniego dnia.

"Było pełno telefonów z Wusong, Xinzhuang i okolic Bund. Jeden jednak przykuł moją uwagę. To był telefon z portu lotniczego Hongqiao Airport" - mówi Cui.

Jin Xin, kontroler lotów w głównej wieży lotniska Hongqiao Airport, powiedział że widział dziwny latający obiekt świecący czerwonym światłem.

"Natychmiast poprosiłem pilota do śledzenia obiektu" - powiedział wówczas kontroler.

Zhu Zhaoyuan, pilot samolotu 3603 należącego do linii lotniczych Jinan Airlines pracuje obecnie w firmie China Eastern Airlines, która przejęła wcześniejsze linie.

"Pilotował mały pasażerski samolot kiedy natrafił na obiekt" - mówi Jin. Zhu był wówczas doświadczonym pilotem w średnim wieku. Zhu niestety nie może się obecnie wypowiadać na ten temat.
Źródło: http://news.eastday....u1a2992016.html
  • 0

#12

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jak widać art zamieszczony jest w rubryce "Życie na luzie" co świadczy niestety o niezmieniającym się podejściu ludzi do zagadnienia UFO. Ignorancja,niedowierzanie,sceptycyzm....

A co maja dac taki artykul na pierwszej stronie jako glowny temat ? to nie jest "Fakt". Pozatym zycie na luzie nie oznacza zaraz niedowierzania ani ignorancji. Niestety jesli sa luzne dowody w sprawie, to i luzny artykul parozdaniowy. Gdyby dowody byly mocne, mozesz mi wierzyc, artyklul bylby na pierwszych stronach nie tylko gazet ale i TV informacyjnych. Zadna szanujaca sie stacja ani gazeta nie pozwoli sobie na robienie sensacji z niepotwierdzonych informacji, niewazne czy to ufo, czy chupacabra, czy inne duchy.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych