Skocz do zawartości


Zdjęcie

Coś Ale co to to nie wiem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1

niewiat.
  • Postów: 26
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bylem na zawodach z taekwondo w obornikach slaskich na 3 dni no i w hotelu dosalem pokuj z 2 kolegami i dziadkem kolegi no i ostaniego dnia w nocy obudzilem sie spojzalem w strone drzwi od pokoju i zobaczylem ze sie zamykajom ale bylem zaspany wiec sie tym nie przejelem i po chwili zasnelem. Rano sie obudzilem i muwie ze w nocy ktos byl w pokoju i zeby se wszyscy sprawdzili czy im nic nie zginelo. Dziadek ktory byl z nami w pokoju powiedzial ze wieczorem zamknol drzwi na klucz. Muwie niemozliwe jestem pewien ze ktos byl. Co mnie w tym wszystkim zadziwilo dzien po powrocie z zawodow Dzaiadek ktory byl z nami w pokoju zmarl :( czy to byl jakis znak czy co?
  • 0

#2

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wątpię aby to był znak. Jak sam mówisz byłeś zaspany, chociaż nie można wykluczyć że... Śmierć się po domu przechadzała?
  • 0

#3

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A na co dziadek zmarl ? byc moze byl juz w takim stanie, ze nie pamietal czy zamknal te drzwi na klucz ostatniej nocy czy nie.
  • 0

#4

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Off-top ON

Gramatyka i ortografia...

Off-top OFF
  • 0



#5

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Może i jakaś manifestacja ;p duszy dziadka jeszcze przed jego śmiercią jak się dzieje w wielu przypadkach.
  • 0



#6

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

w wielu kulturach jest mowa o tym, że śmierć daje wcześniej znać o tym, że niedługo ktoś odejdzie.
właśnie dobrze by było gdybyś odp. na pytanie

A na co dziadek zmarł ? być może był już w takim stanie, ze nie pamiętał czy zamknął te drzwi na klucz ostatniej nocy czy nie.


tylko ściągnij sobie Mozillę która poprawia błędy.
  • 0

#7

niewiat.
  • Postów: 26
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a dziadek mial wylew
  • 0

#8

Picu.
  • Postów: 91
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kurcze blade! Tylko nowi użytkownicy piszą takie historie?
Przyznam że mogła to być...śmierć, być może chciała was jakoś uprzedzić o śmierci dziadka...
  • 0

#9

Gside.
  • Postów: 168
  • Tematów: 7
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Kiedyś, gdy prowadziłem swoją stronkę , pisałem o przekonaniach i tradycjach związanych z śmiercią i pogrzebem w ubiegłym stuleciu. Co prawda nie wierzę w to, ale jedną ( z wielu ) rzeczy jakie w tym arcie pisałem było właśnie o tym że kostucha trzaskała drzwiami i pukała w okna. :wow:

A biorąc to na realnie .. może ktoś z was lunatykował / musiał iść do baru czy coś ?
  • 0

#10

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No wariant z tym że śmierć dawała o sobie znać albo to wędrowała dusza dziadka są prawdopodobne. Nie można jeszcze wykluczyć włascicieli osrodka, którzy posiadaja drugi klucz.
  • 0

#11

Piotrek.
  • Postów: 290
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem jest większe prawdopodobieństwo ,że to duch dziadka. W kostuchę zabardzo niewierzę. A niejest tak, że anioły przychodzą po dobre dusze, a kostuchy po złe?
  • 0

#12 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

A może któremuś z was siku się zachciało... :D
Powiem wam tak: żadne postacie ze świata paranormalnego raczej nie używają drzwi...równie dobrze mogłyby robić ze mną zakupy w pobliskim sklepie...
Może dziadek miał sklerozę...skoro miał wylew to i pewnie miał nadciśnienie, a o to wyraźni objaw zwężania się świateł naczyń krwionośnych...dlatego też to, że zapomniał zamknąć drzwi jest bardzo prawdopodobne...
Z tych oto dwóch powodów będę przychylna racjonalnym wytłumaczeniom powyżej...łącznie z "potrzebą" :mrgreen:
  • 0

#13

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Staram się szanować poglądy innych, ale Piotruś mnie rozwalił. Ty chłopaku w kostuchę wierzysz?
  • 0

#14

Piotrek.
  • Postów: 290
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Berith: niewiem czy istnieje, jakbyś uważnie czytał posty to byś zauważył ,że napisałem "W kostuchę zabardzo niewierzę".
A po drugie sam napisałeś "chociaż nie można wykluczyć że... Śmierć się po domu przechadzała?" a śmierć to jest kostucha.
  • 0

#15

Gside.
  • Postów: 168
  • Tematów: 7
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Ok. Wyjaśnię pojęcie kostuchy , bo robi się tu niebezpiecznie . Najprościej mówiąc to ta Kostucha = Śmierć :D Nie jest to jakiś trup z kosą ;D hehehe .... ludowe przesądy RLZ . Szkoda, że nie zapisałem sobie nigdzie na dysku tego arta .. oj byłoby ciekawie :D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych