Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ks. Panek i jego rewelacje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Być może już kiedyś spotkaliście się z tym człowiekiem, który prowadzi dość nie powiem kontrowersyjną ale głupią stronę internetową gdzie zamieszcza swoje fantazje. Zachęcam szczególnie do zapoznania się z działem przepowiednie. Zastanawia mnie czy to jest jakis żart czy ten facet faktycznie wierzy i przedstawia swoje chore pomysły.

http://www.milosierdzie-boze.com/ -zapraszam
  • 0

#2 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie widziałam wcześniej tej strony, ale jak już na nią zerknęłam to aż mnie poraziły te trzy promienie... :rotfl:
W sumie to mało takich paranoików na Ziemi??? nie..można ich nawet na forum wygrzebać z "cienia" (niektórzy się połapią o co chodzi)...dlatego też i to mnie nie dziwi :mrgreen:
  • 0

#3

snake131.
  • Postów: 162
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jednym słowem nie będzie niczego :mrgreen:
  • 0

#4

kalokja.
  • Postów: 86
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a kto go tam wie może naprawde potrafi coś wyjątkowego
przejrzałem jego strone i zastanawia mnie czy on naprawde tak urósł (są tam zdjęcia) i skoro jest księdzem to czego ma żone ?
  • 0

#5 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Bo to sekta i księdzem tytułuje się tylko z pozoru :P
  • 0

#6

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Facet bardzo intensywnie działa w necie - jak zobaczy że gdzieś o nim mowa zaraz się tam pojawia :) Zdążyłem już natknąć się na niego na kilku forach oraz na gronie.
  • 0

#7

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A co powiecie na to że obraz Jezusa o trzech promieniach pachnie nawet kiełbasą z czosnkiem. To jest dopiero jazda.
  • 0

#8

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Najlepsze jest to:

PO PRZEMIENIENIU PAŃSKIM GDY ZACZNĘ WSKRZESZAĆ ZMARŁYCH, ODMŁADZAĆ LUDZI, BĘDĘ POMNAŻAŁ MATERIALIZOWAŁ, LEWITOWAŁ. MOJE CIŚNIENIE TĘTNICZE BĘDZIE 400/100. Moją stronę będzie odwiedzać 4 000 000 (cztery miliony) ludzi na minutę.


Może będzie wskrzeszał, odmładzał, maerializował, liwitował i miał zajebiste ciśnienie ale na pewno jego strony nie będzie odwiedzało 4 mln ludzi na mimutę bo już przy tysiącu na minutę serwer mu wysiądzie :D :D :D
  • 0

#9

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

niecierpliwie czekamy na jego przybycie na forum :lol
beda jaja :)
fajne ma teorie xD
  • 0

#10

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

KTO PÓJDZIE ZA MNĄ, TEGO UCZYNIĘ NAJWIĘKSZYM RYBAKIEM DUSZ LUDZKICH, BĘDZIE SŁODZIŁ LUDZIOM ŻYCIE. TEGO ODMŁODZĘ, I NIE BĘDZIE MU BRAKOWAŁO PIENIĘDZY.


Oooo... to jest wolny etat. :mrgreen: Szkoda tylko, że nie umiem pływać, zostałbym rybakiem. :/

Tak właściwie to teń koleś jest zdrowo porąbany. Może to kwestia tego, że mieszka w USA? Tamtejsze żarcie zrobiło mu z mózgu frytki.

Dobre są niektóre przepowiednie :D :
-NIE BĘDZIE MAŁYCH, CIASNYCH SKLEPIKÓW
-PO KOŃCU ŚWIATA, W PIŁKĘ NOŻNĄ NIE BĘDZIE ŻÓŁTYCH, CZERWONYCH KARTEK (już nie mogę się doczekać :D )
-GOŁOTA BĘDZIE MISTRZEM ŚWIATA WAGI CIĘŻKIEJ, ALE DOPIERO JAK JA BĘDĘ JEGO, MENADŻEREM, PROMOTOREM.

Potężny koleś, nie ma co. :mrgreen:
  • 0

#11

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak przeglądam tę stronę i nasuwa mi sie taki wniosek:
Jak dla mnie koleś sobie zwykłe jaja robi...
A ubaw pewnie ma dopiero, jak w te swoje "nawiedzone" dyskusje wkręca rzesze internautów.
Taki kombinator-prowokator. ;)

Oczywiście, mogę się mylić.
W końcu świat nie takie rzeczy już widział... :]
  • 0



#12

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Absolutnie nie robi sobie jaj. Miałem kiedyś okazję poczytać jego dyskusje gdzies na jakimś forum i ostro bronił swojego zdania. Są tacy co robią bardziej wyrafinowane kłamstwa (śledzilismy na forum kilka takich spraw) a on wali bez płotków że czerwonych kartek nie będzie :D Pamiętam że miał nawet profil na gronie ale teraz nie mogę znaleźć.
Dobre są fotki na dole tej strony: http://www.milosierd...acja_o_mnie.htm
Zrobił fotki z dwóch różnych ujęć i kituje że urósł :D
  • 0

#13

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

PO głębszym zaznajomieniu się... zmieniam zdanie.
Hmmm,... może i on wierzy w to co mówi i robi. Choć raczej przypomina mi bardziej typowego oszusta i naciągacza. Klaruje mi się nawet obraz osób, które stanowią jego grupę docelową.
Mógłby wpaść tu na forum - z chęcią zamieniłbym z nim kilka słów. :D
  • 0



#14

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ludzie którzy mówią, że ludzie na VRP są chorzy, nie widzieli http://www.milosierdzie-boze.com/ :D

To mnie rozwalilo

BĘDĄ LUDZIE LATAĆ W POWIETRZU, TAK JAK LATAJĄ TERAZ PTAKI, DZIĘKI WKŁADKĄ MAGNETYCZNYM ROMI.


Zastanawiam sie czy ta strona to nie jest jakiś żart?

Tak wyglądałem w dniu 04/15/2001r.
Przed Przemienieniem Pańskim.
PO PRZEMIENIENIU PAŃSKIM GDY ZACZNĘ WSKRZESZAĆ ZMARŁYCH, ODMŁADZAĆ LUDZI, BĘDĘ POMNAŻAŁ MATERIALIZOWAŁ, LEWITOWAŁ. MOJE CIŚNIENIE TĘTNICZE BĘDZIE 400/100. Moją stronę będzie odwiedzać 4 000 000 (cztery miliony) ludzi na minutę.


Czlowiek przy zdrowych zmyslach by tego nie pisal
  • 0



#15

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Może jak ktoś znajdzie jego profil na gronie to zaprosmy go tutaj do rozmowy na forum, bo sam to nie wiem czy trafi.
Ks. Panek będzie wiedział kiedy nastapi koniec świata i 6 godzin przed nim napisze ci smsa.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych