Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne 6(6?)6 i 99 na zdjęciu?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#16

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Podsumuje: wszyscy twierdzą że to nic dziwnego, więc to nic dziwnego. Na pierwszym zdjęciu nic nie ma, na drugim jak dla mnie foto-moto albo machałes aparatem. :closed:
  • 0

#17

thomas94.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wg mnie to obiektyw był ubrudzony, zdjęcie mało ostre i wogule to jakaś to jakaś chała. T.MOSIENIAK :sux:
  • 0

#18

frog.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przy robieniu zdjęcia trzęsła sie ręka, a że komórki maja dosc krotka przesłone powstaje taki wzorek.
  • 0

#19

mAc_cm.
  • Postów: 43
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nic nadzwyczajnego...po pierwsze to na pewno nie ma nic wspólnego z diabłem, bo cyfry 666 nie są tak naprawdę związane z szatanem, ale by trzeba było długo tłumaczyć, mniejsza z tym. Moim zdaniem zdjęcie nie musi być przerabiane tylko na obiektywie "aparatu :P " osiadły pyłki z materiału sztucznego i przy napływie światła z odpowiedniego kata . pyłki te zaczęły świecić i akurat zrobiłeś fotkę (albo po prostu szukasz szumu wokół siebie i porobiłeś w jakimś programiku)
  • 0

#20

GAL.
  • Postów: 29
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Krótka przesłona to jaka to?
  • 0

#21

Normand.
  • Postów: 123
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wg mnie to zależy od czasu naświetlania. Jeśli w aparacie jest ustawiono wystarczająco długo to można "rysować" w powietrzu i to zostaje na zdjęciu. Możliwe że te liczby to jest efekt spiralnego ruchu ręki.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych