Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niezwykła podróż w czasie Hakana Nordkvista


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
74 odpowiedzi w tym temacie

#31

Xoxo.
  • Postów: 30
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziwne, ale ja jestem na 99,00% pewna, że to prawda ;) Dalczego nei na 100%? ponieważ tatuaż po tylu latach powinien wyblaknąć. pozdrawiam Xoxo :victory: !
  • 0

#32

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dziwne, ale ja jestem na 99,00% pewna, że to prawda ;) Dalczego nei na 100%? ponieważ tatuaż po tylu latach powinien wyblaknąć. pozdrawiam Xoxo :victory: !



No wybacz, ale istnieje coś takiego jak wznowienie sobie tatuaża, czyż nie?
  • 0

#33

vulkan.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Super.... brawo za znalezienie tego matejału , ja wiezre ze to jest prawda , pewnie jeszcze usłyszymy cos o tym kolesiu . I braow teraz dla ludzi co wierza w 2012 i inne daty z koncem śwata :rotfl: :rotfl: :rotfl: A wierze bo np w Strefie 11 były juz program poswiacony o takich zjawiskach , a mi sie przytrafiło cos podobnego ale o tym sie nie rozpisuje . Jeszcze raz 2012 heheheheh :wall: :wall: :rotfl:
  • 0

#34

eLDreamer.
  • Postów: 39
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hej zaraz zaraz z tej krotkiej opowiesci tego Hakana Nordkvista wynika ze to on- z przyszlosci cofnal sie w przeszlosc. 70letni Hakan Nordkvist cofnal sie i spotkal siebie w naszych czasach. Dlaczego on twierdzi ze przeniosl sie do przyszlosci? Po czym to wnosi przeciez otoczenie wokol niego sie nie zmienilo. A jesli tak to powinien to sfilmowac. Wogole to uwazam ze powinien nagrac rozmowe ze swoim ''przyszlym ja'' a nie tylko zrobil krotkie ujecie na tatuazyk. No przeciez jak juz sie ma mozliwosc filmowania takiego wydarzenia to powinno sie wykozystac mozliwosci maxymalnie, np. przeprowadzic wywiad z samym soba o przyszosci. Przynajmniej ja bym tak zrobil. Chyba ze Hakana kompletnie nie interesuje to co pomysla inni nt. jego spotkania z samym soba z przyszlosci. Ale jesli tak to po co wogole ujawni£ ten filmik.
...a moze jest jeszcze ciag dalszy tego filmiku tylko skrywany przez agencje rzadowe ;)
  • 0

#35

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To, że wyglądają jego uczucia autentycznie, to nie dowód, wystarczy odrobina dobrego aktorstwa.

Bez jaj - dzisiaj są bardzo dobre kamery w aparatach, więc nie ma co już więcej dyskutować na ten temat.

Ciekawe jak wrócił, znowu pod zlewem?

Gdybym się przeniósł w przyszłość, filmowałbym też otoczenie. Pokazał jakąś technologię, gazetę z przyszłości albo się zapytał co się działo, żeby mieć dowód na to przeniesienie.

Po co miałby kłamać? Dla rozgłosu, sławy, dla potrzeb psychologicznych.

IMO bzdura...
  • 0

#36

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wasze teoretyczno spiskowe umysły wszędzie dojżą spisek... ech
  • 0

#37

Shark.
  • Postów: 56
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widać, że facet jest naprawde szczęsliwy. Nie dziwie mu się i wierze w to iż rzeczywiście zobaczył siebie jako starszą osobe. Chciałbym poznać własnego "ja" za kilkadziesiąt lat. Wydaje mi sie, że on mówi prawde. Być może to trwało chwile i on nagrywał siebie teraźniejszego i z przyszłości bo chciał udowodnić, że mówi prawde(a nie pokazywać okolice). Mam tylko jedno zastrzeżenie. Jak to jest możliwe że trafił akurat na siebie w przyszłości i wiedział, że to jest on a telefon to on chyba miał przy sobie :hmm: . Mimo to wierze mu. Postawcie sie w jego sytuacji (was też by krytykowano).
  • 0

#38

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Skoro zajście jest prawdziwe to z pewnością rzuca na kolana teorię roku 2012 i tym podobnych.
  • 0

#39

RedHousePainters.
  • Postów: 182
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmm...: ] W takim razie ten facet za kilkadziesiat lat bedzie odwiedzony przez siebie samego?!? Moze wtedy powie swojemu przybyszowi by nakrecił coś wiecej... :D a wówczas nasza rozmowa na tym forum tylko ze w przyszłości albo przeszłości :D bedzie lekko inna ;)

Pozdrawiam
  • 0

#40

Shark.
  • Postów: 56
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Teraz dostrzegłem iż podczas wypowiedzi Hakana Nordkvista ma tę samą niebieską koszule co ten facet z przyszłości. Chyba specialnie ją włożył. :]
  • 0

#41

tom3k.
  • Postów: 127
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może gdzieś było, ale nie doczytałem...tak czy siak minuta w Google i trafiamy na blog Hakana Nordkvist'a. Ciekawy tekst:

This is my story.

It all happened on the afternoon the 30th of August. It was a beutiful day and I was on my way home from a job in Färjestaden. When I got home, I found water on the kitchen floor. Somehow there was a leak. I got my tools and opened up the doors to the sink. And started to work.

When I reached in to examine the pipes, they seemed to be futher in than I remembered. I had to crawl inside the cabinet, and as I did so, I discovered that it just continued. So I kept on crawling further and further into the cabinet. In the end of the tunnel I saw a light, and when I got there, I realized I was in the future. I meet myself as 72 years old, the year was 2042. I did a lot of tests on him to see if he was really me. And the strange thing is that he knew everything about me. Where I hid my secret stuff when I was in first grade, and what the score was in the soccer match against Växjö Norra in the summer of -88. He knew it all.

We even had the same tatoo, although he's was a litte faded. He told me some of the stuff that will happen, but not so much. And I promised not to tell anyone. I made a film with my mobile phone. Unfortunately the quality is not the best. But it´s what I have got. Actually I dont´care if people thinks I am a lier. I know I'm not. I met myself in the future, and I was fine. That's all I know.

But if it happened to me it probably must have happened to someone else.


Wychodzi na to, że o przyszłych wydarzeniach dowiedział się niewiele i przyrzekł, że zachowa te informacje w tajemnicy(może stąd też nagranie z komórki, które nie pokazuje otaczającego świata).
Więc odnosząc się do tego można wysnuć dwie rzeczy:

1. Fake, czyli ściema mająca przysporzyć Hakanowi sławy.

2. Możliwe, że dużo w przyszłości się zmieni, bynajmniej tyle, że na razie nie powinniśmy tego widzieć.
Sądząc po uśmiechu na twarzy Hakana(jeżeli nie jest wynikiem gry aktorskiej) zmienić się może wiele i
to na lepsze.

Ale to tylko taka moja teoria ;p .

PS. Ah, fakt - strona pana Nordkvista:

http://ingentrormig.webbhotell.tv/

EDIT:

Dobra, kolejna teoria:

Całość to tylko kampania marketingowa jakiegoś filmu(zresztą widziałem lepsze stylizowane na prawdę ;p ), albo ktoś był tak poruszony tą historią, że postanowił ją zekranizować ;) :

Dołączona grafika
  • 0

#42

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jezeli gosciu byl faktycznie w przyszlosci, i zrobil tylko to kilkusekundowe nagranie, to chce mu serdecznie pogratulowac :wall:

Nie wierze mu ani troche, kolejny kretacz i naciagac. A zadowolony to on jest, bo juz ma pewnie w planach napisanie ksiazki o swojej podrozy w przyszlosc, i wizja $ go tak raduje.

A co do ngranie- na komorke to nie wyglada, a starszy osobnik specjalnie ma glowe ustawiona tuz przy sloncu, zeby bylo widac mniej szczegolow. Podsumowujac: FAKE :sux:
  • 0

#43

some.
  • Postów: 125
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A co do ngranie- na komorke to nie wyglada, a starszy osobnik specjalnie ma glowe ustawiona tuz przy sloncu, zeby bylo widac mniej szczegolow. Podsumowujac: FAKE :sux:


wiadomo, ze jak sie jest starszy to ma sie wiecej zmarszczek etc wiec po co mialby byc mniej widoczny.
a tak IMHO to jest bardzo podobny: ksztalt nosa, w 1:15 widac ich glowy z boku i widac taki sam ksztalt czaszki...
  • 0

#44

lukasz.8881.
  • Postów: 95
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja w to wierze , niewiem czemu niektórzy odrazu 2012 wykluczają ... Moze tak bedzie po 2012 jak na tym filmiku ... Chcialbym sie z tym gosciem spotkac i pogadac , chcialbym tez zeby to byla prawda :) Wierze w to ale być może to nie prawda :(

p.s. Jak ktoś zna Angielski to niech napisze temu gościowi coś (jakies pytania itp) tu macie jego adres emeil : [email protected] .
  • 0

#45

Michał.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak na mój gust, to nie jest to do końca... albo i w ogóle prawdą...
Nie wiem czy ktoś z was widział tatuaż po kilku[nastu?] latach? nie odnawiany przeważnie matowieje i traci kolory... a te tatuaże były o ile mnie wzrok nie myli - takie same, pod względem kolorów oczywiście :-)


Racja. To niemożliwe aby po kilku/kilkunastu latach tatuaż wyglądał tak samo jak kilka/kilkanaście lat wstecz ... A drugie co mnie dziwi to to że nikt nie zauważył że on nagle zniknął ? Rodzina nie zorientowała się że wszedł do szafki i nie wyszedł ? Nie wiemy przecież ile czasu tam był ...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych