Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cała prawda o projekcie Cheops


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

#16

wieslawo.
  • Postów: 682
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

eeee nie ma co się martwić :) z uwagi na to że to głównie polska wyprawa to polacy to spieprrzą :) euro 2012 czy projekt 2012 who cares, i tak się nie uda :)
  • 0

#17

Nik4ND3R.
  • Postów: 100
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi sie ten cały projekt w ogóle nie podoba...
Tak nawiązując do sesji 64.

Byt: Nie groźnie. Wystarczy pomyśleć – otrzymaliście szansę ratowania siebie – bo o Ziemię to my się zatroszczymy
Lucyna: Co wam złego zrobiliśmy?

Byt: Nic. Potrzebujemy Ziemi, a nie was. Jest was za dużo i trzeba dokonać selekcji - i to znacznej.
Ci, co nie zdołają wyginąć, zrobimy z nich niewolników - takich samych, jak wy dzisiaj traktujecie zwierzęta.
Lucyna: Czy chcesz jeszcze coś powiedzieć?

Byt: Tak. Tworzyć grupy. Pomagajcie sobie wzajemnie. Całego świata nie uratujecie. My już zdecydowaliśmy – potrzebujemy Ziemi i tak będzie. Możemy żyć wspólnie, w zgodzie – ale tylko nieliczni. Mogę odpowiadać na pytania. Dzisiaj daję wam refleksję. Mówi się – dziękuję.


Być może, jednemu się za dużo wymsknęło. :o
"Potrzebujemy Ziemi, a nie was." x| Dla mnie to wszystko tłumaczy. Zobaczymy, czy im się uda. Chyba, że ktoś im zacznie w tym przeszkadzać. :> :> :>
Osobiście zaryzykował bym jak to oni nazywają nie "zabezpieczanie Ziemi" i śmierć milionów (miliardów) ludzi niż niewole prawie 7 miliardów. (czekam, aż zaczniecie mnie wyzywać od psychopatów x] )
  • 0

#18

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Za dużo star gate's...misja cheops to ściema i wszyscy się o tym przekonają jak do 2012 niec nie znajdą w tym egipcie, a po 2012 nic się z Ziemią nie stanie....ale co się napodróżowali to ich...
  • 0

#19 Gość_Miłosz

Gość_Miłosz.
  • Tematów: 0

Napisano

Celem Projektu Cheops jest wyciąganie pieniędzy od naiwnych ludzi.

O mym przekonaniu ostatecznie utwierdził mnie koszt wstępu na sesję Pani Łobos.
Gdzie dla przyjaciół i członków rodziny koszt był wręcz symboliczny a dla reszty to już nie były małe pieniądze.

Poza tym gdyby Pani Łobos rzeczywiście miała na celu ratowanie cywilizacji, jak twierdzi, to za to nie powinna brać żadnych pieniędzy, albo brać, co łaska (jak w kościele).
Ale żeby tworzyć cennik?

Nie przekonuje mnie również stwierdzenie, że pieniążki idą tylko i wyłącznie na wyprawę i wykopaliska w Egipcie.
Nie powiecie mi przecież, że ludzie, którzy z nią współpracują robią to za darmo?

Jeśli chodzi o jej zdolności, myślę również, że jest to zwyczajny szwindel, a ludzie, którzy tak chętnie Panią Łobos wychwalają musieli nieźle zarobić, lub nadal zarabiają z świetnie wyreżyserowanych sesji.

Myślę również, że wszystko wyjdzie na jaw, jeśli do wykopalisk / wyprawy nie dojdzie, a kolejne terminy wyprawy będą odraczane dziwnymi tłumaczeniami typu. „że Samuel jej powiedział, że teraz tam nie może jechać bo uwolni armie ciemności i że za rok będzie mogła” to będzie wszystko jasne.

P.S. Nie dajcie się nabrać!
  • 0

#20

pudzion.
  • Postów: 163
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A są jeszcze jakieś sesje prócz 64 z tym bytem z Syriusza B? Hehe bo ten tekst ładnie mi namieszał w głowie;]
  • 0

#21

pudzion.
  • Postów: 163
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aaa i powiedzcie mi przed czym ma nas chronic to właczenie tych piramid? Bo nie czytałem dokladnie wszystkich sesji PCH, bo chyba nie przeciw przebiegunowaniu ani planecie nibiru bo to jest bzdura.

Po pierwsze, niepamietam dokladnie ale przebiegunowanie jest procesem powolnym i pole magnetyczne dopiero słabnie> Zanim zaniknie to minie ok 2000lat

Po drugie Nibiru jakby mialo przylecieć do nas w 2012 to raczej juz bym je widzial gołym okiem

Więc przed czym ma nas chronic to pole siłowe z tego faraona??

Coraz bardziej mi sie wydaje, ze ten caly enki jest baaarrdzoooo zlym jaszczurem:D:D
  • 0

#22

Luk2222.
  • Postów: 39
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Coś mi tu nie gra!
Według mnie po przeczytaniu wielu treści na różny temat to nie trzyma się kupy!

Według moich spostrzeżeń
Jaszczury czyli Annunaki już rządzą politykami i ta garstką ludzi trzymającą władze nad światem i z tego co wiem to nie chcą by projekt się powiódł Hawas nie dał żadnego zezwolenia na wykopaliska (on sam jest przychylny wykopom ale jego przełożeni nie zezwalają na to!)(Podobno ma stracić stanowisko poczekamy zobaczymy)
Jeśli Anunaki już rządzą ludźmi to po co stwarzać jakąś grupę ludzi która występuje w tv i sieje rozgłos !
Przecież można by to wykonać po cichu bez rozgłosu!
Pamiętacie majów już w tamtych czasach traktowaliśmy annunaki jak bogów ,resztę dopiszcie sobie sami
  • 0

#23

stein.
  • Postów: 35
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja doczytalem dopiero do 40 sesji, ale po przeczytaniu waszych wypowiedzi to mi sie oczy otworzyly i wstyd ze uwierzylem w dobroc PCH... bo sami spojrzcie... bez sensu by bylo jakbysmy mieli byc obiekatami doswiadczalnymi, Bóg Ojciec jest czystym dobrem i wierze ze nie pozwolilby na takie cos... poza tym Samuel czasem dziwnie gada, placze mu sie jezyk... prawdziwy Syn Bozy nie mylilby sie tak latwo... co jeszcze, byty i duchy z jakimi jest mowa wykazuja tendencje do wywyzszania sie... next: Zahi Hawas, mimo iz jest arogancki i nie ma w nim wiele milosci z tego co sie pisze, mialby byc dobrym straznikiem? zdaje mnei sie ze wyzsze poziomy, na ktorych stoja aniolowie nie polegaja na ilosci posiadanej energii ale na milosci jaka posiadaja i na polaczeniu z Panem Bogiem... dziwne ze Samuel i jego ekipa dzialaja w tak dziwny "nasz ziemski" sposob, czyli m.in. tak do zludzenia kapitalistycznie... Naprawde szczerze watpie ze nasza przyszlosc mialaby zalezec od jakiegos urzadzenia... HAHAHAHAHA!!!!! :D tu moznaby to spokojnie wysmiac, dlaczego spytacie? wystarczy logicznie pomyslec... kluczem nie jest zadne urzadzenie zabezpieczajace bo tak ratuja sie ci, ktorzy chca sie ratowac jak bogaci ludzie w bunkrach przed kataklizmami, przeciez to nic im nie pomoze... prawdziwa ochrona miesci sie w Bogu, w Milosci i tylko On moze nam pomoc a nie faraon :o tylko mentalnie mozemy sie ochronic... pozatym co dla Pana Boga stworzyc druga planete? :) i dac nam inne ciala? Bog wszystko moze... dziwi mnie jeszcze sprawa zgromadzenia bogow i tego ze samuel nazywa siebie bogiem... ja bym ewentualnie nazwal ich aniolami lub archaniolami, bo Bogiem jest Bog Ojciec... zgroamdzenie Bogow - smieszne... taka demokracja? take typowo "ludzkie posiedzenie"... o czym oni mieliby tam gadac? przeciez o losach swiata decyduje sam Bóg i jest to najlepsza forma rzadow w calym wszechswiece.... nie mowie tego wszystkiego z katolickich przekonan religijnych, ale z czystego rozsadku... pozatym bardzo mi sie nie spodobalo jak Samuel mowil o posluzeniu sie wojskiem do "oczyszczania" ... prawdziwe dobro nie posluguje sie zlem (czyli wojna) do zadnych celow... tu Samuel mowi jakby wazna byla zasada "cel uswieca srodki" a to przeciez jest nieprawda... No i jeszcze to dziwne brzmienie slowa "oczyszczania" mowione w sesjach... tam mowia o oczyszczaniu jakby to zemia mialaby byc oczyszczona z ludzi, jakby poprostu oni mieli zginac... wg mnie oczyszczanie chodzi bardziej o ducha i polega na tak jakby "wyczyszczeniu" ducha a nie jego wyeliminowania...

To wszystko zle mi pachnie, co wy myslicie o tym co napisalem?
  • 0

#24

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przede wszystkim myślimy, że strasznie trudno się rozeznać w tym, co napisałeś. Proponuję korzystanie z dużych liter i pojedynczych kropek zamiast trzech. Aha, akapity też są fajną sprawą. :)

A co do treści: Zgadzam się z Tobą co do Samuela. Nie lubię go i tyle. Przyjmując dosyć śmiałe założenie, że on istnieje, wydaje mi się, że dobrym bytem to on nie jest. Za dużo kręci. :)

Natomiast co do tego, że Bóg nas obroni... Nie wierzę w takiego Boga jak Ty. Powiedzmy jednak, że jest taki jak mówisz. Dlaczego miałby nas chronić i pomagać? Przecież jeśli stworzył nas to musiał stworzyć też tych drugich. Dlaczego więc miałby opowiadać się po jednej ze stron? Jakoś na ziemi nie mamy boskich interwencji na wojnach, prawda? Że niby to my jesteśmy ci lepsi? Szczerze wątpię. Poprostu bylibyśmy ofiarami, bo jesteśmy słabsi. Na miejscu jaszczurów zrobilibyśmy to samo.

Zapomniałbym dodać, że nie wierzę w tą całą hecę z jaszczurami i piramidami. Zgadzam się z Miłoszem, że to kolejny sposób na wyciągnięcie kasy.
  • 0

#25

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludzie to po prostu zbijanie kasy na New Age..z palca wyssane jakieś totalne głupoty w stylu jaszczurek,astralnych przekazów i innych bredni.Chcecie to wierzcie w to...ja już wole wierzyć w Boga niż coś na co nie ma dowodów i co łamie wszelkie granice rozsądku i logiki.Na Boga może i nie ma dowodów ale jak myśle jaki wielki i misternie zbudowany jest wszechświat,nasza planeta i np my ludzie,to myślę że jest pewien rodzaj Absolutu który to wszystko buduje i zarządza tym.
  • 0

#26 Gość_21:37

Gość_21:37.
  • Tematów: 0

Napisano

jedna wejsciówka na sympozjum 100 zł
sympozja były 2 po 500 osób

100 x 500 x 2 = 100.000 zł
nie licząc tego w chicago = 44 $ za wejscie, oraz dobrowolnych wpłat ludzi wspierających projekt.

To prawdziwa maszyna do zarabiania kasy :/



Ja tam wole poczytać biblie i szukać prawdy sam a nie wpłacać im na konta i wierzyć jakieś chore wizje
nawiedzonej kobiety :/
  • 0

#27

JuliuszCezar.
  • Postów: 48
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To po co latać na mitingi skoro masz sesje na stronie projektu?
  • 0

#28

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Żeby zaspokoić ciekawość, być "tam, gdzie tworzy się historia ludzkości", dla satysfakcji. I jeszcze dla innych powodów. :) Nawet sceptycy pewnie chętnie by tam poszli, żeby zdobyć dowód mystyfikacji.
  • 0

#29

pudzion.
  • Postów: 163
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hehe wpadłem na fajną teorie;] Może ten enki to jest marduk i to jego zwłoki leżą w tej piramidzie i jak sie je włoży do tego sarkofagu to ożyje i zapanuje nad światem:D:D
wiem, że głupie
no comment.......
  • 0

#30

stein.
  • Postów: 35
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja mam jeszcze inna koncepcje. Oglądaliście serial Zagubieni? Tam przez dlugi czas nie wiadomo bylo kto byl obiektem "eksperymentu"... i tak wpadlem na mysl ze tak naprawde to nie ludzie sa tym eksperymentem, o ktorym mowil Samuel, ale inne cywilizacje i te byty. Ci z Syriusza moim zdaniem sa zbyt pewni siebie, niby stoją wyżej w hierarchii od nas, a juz z zwyklej rozmowy widac ze sa bardziej zaslepieni niz ludzie na naszej planecie. Skoro Ziemia jest teraz w centrum uwagi, to moze o to Panu Bogu chodzilo i teraz da nauczke tym zlym istotom :) ? a Ziemia pozostanie z ludzmi juz naprawde oczyszczonymi ale nie w tym senscie ze zostana "sprzatnieci" ale sie nawroca na religie milosci :] ...

Moj przyjaciel, ktory interesuje sie sprawami UFO i tajemnymi organizacjami itp od dosyc dawna i przeczytal sporo ksiazek o tej tematyce sadzi, ze ten caly PCH zostal zmyslony. Wg. niego niemal wszystkie informacje, jakich rzekomo na sesjach udziela Samuel mozna znalezc w ksiazkach jakie czytal, np takich autorow jak Z.Sitchin itp.
Tak jak na to patrzec to tez wydaje sie sensowne wytlumaczenie, bo chociaz to - sami popatrzcie - czemu sesje odbywaja sie z tak wzglednie duzymi odstepami czasu? np temu, zeby pani Lucyna miala czas na przygotowanie sobie wszystiego? :) Co o tym i powyzszym sadzicie? :]
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych