Skocz do zawartości


Zdjęcie

PIERWSZE KRĘGI W TRAWIE – 2007


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1

Mao.
  • Postów: 88
  • Tematów: 61
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zobaczie.

13 marca br. na znajdującym się na obrzeżach holenderskiego Hoeven polu znaleziona została odciśnięta w trawie formacja składająca się z 3 okręgów, z których największy mierzył 7 m. średnicy. Pierwsze w 2007 roku kręgi odnaleziono w miejscu, gdzie wcześniej pojawiły się podobne formacje.

Ponieżej przytaczamy opis, który pojawił się w raporcie organizacji BLT Research:


Kręgi pojawiły się z 12 na 13 marca 2007 roku a odnalezione został 13 marca około godz. 21:30 na przedmieściach Hoeven w Holandii. Formacja składa się z okręgu 7-metrowej średnicy i 2 mniejszych o średnicy ok. 1, oddalonych od większego o ok. 12 m.


Diagram Andreasa Mullerasporządzony na podstawie pomiarów.

Peter van den Broeke donosi, że popołudniem, 12 marca jego syn Robert (który w ciągu ostatnich 14 lat był świadkiem pojawiania się wielu zbożowych formacji), miał dziwne przeczucie, że „coś” może się wydarzyć. W przeszłości, gdy Robert doświadczał tego "uczucia" (które zwykle intensyfikuje się przez kilka dni), zawsze w pobliżu Hoeven pojawiał się nieznanego pochodzenia krąg, po czym ów dziwny stan ustępował.

Robert powiedział swym rodzicom, że tego dnia „uczucie” było niezwykle silne i dlatego udał się on rowerem na poszukiwanie nowych kręgów.


Zbliżenie centrum kręgu.
Odwiedził kilka miejsc, gdzie w przeszłości pojawiały się, nic nie jednak nie znalazł. Wracając do domu późnym popołudniem, wciąż odczuwał dziwny stan, pomimo faktu, że nie natrafił na żaden nowy krąg.

12 marca około godz. 21:30 Robert, siedząc na kanapie w pokoju, doznał wizji formowania się kręgu zbożowego. Ujrzał on w niej znacznych rozmiarów obiekt UFO unoszący się nad pobliskim polem położonym na krańcach Hoeven, gdzie w przeszłości miało miejsce wiele anomalnych zdarzeń. NOL wysyłał na pole liczne kule światła, które tworzyły krąg. Co ciekawe Robert nazwał kule „satelitami”, którego to terminu wcześniej nie używał. Syn poinformował następnie rodziców o swej „wizji” i sporządził szkic piktogramu. Formację następnego ranka odnalazł ojciec Peter van den Broeke.

W ubiegłym roku krąg w pobliżu Hoeven odnaleziony został 7 lipca. Składał się z dwóch kręgów, z których większy mierzył 9 m. średnicy.

Opracowanie: Serwis NPN

Źródło: Nancy Talbott na: rense.com, 17/03/07 / Zdjęcia i szkice: Peter Vanlearhoven, Andreas Muller.

Przeczytaj także: KOLEJNE KRĘGI W HOLANDII
19 Mar 2007 by NPN


Zdjecia są tutaj: http://www.npn.ehost...o...amp;ucat=1
  • 0

#2

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dziwnie to brzmi - osoba potrafiąca przepowiedzieć pojawienie się piktogramów. Pierwsze o tym słyszę, ale wskazywałoby to na to, że piktogramy mogą mieć pochodzenie parapsychologiczne (chłopak mógłby sam je wygenerować). Ot, takie moje gdybanie.
  • 0

#3

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

xD być moze i sam je zrobił, wygenerował jakieś eteryczne lub astralne postacie i jakoś mu się udało xD . Albo zmyśla.
  • 0



#4

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie wiem czemu, ale jak to przeczytalem to zaraz przypomniala mi sie akcja z "Nie do wiary" jak koles "materializowal" wode na suficie, a potem go nagrali ze strzykaweczka w reku :P
  • 0

#5

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Podobne kręgi robiłem z kumplami na wakacjach =] Była sensacja w okolicy, że kosmici przylecieli. Dla mnie kręgi same, jak na zdjęciach są najmniej wiarygodnymi piktogramami.


PS. Centrum kręgu robi się najfajniej :D
  • 0



#6

Mast.
  • Postów: 97
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ah,ta ludzka wyobraźnia.Koleś zrobił sobie z kumplami kilka okręgów na trawie,zaczął chrzanic o "wyjątkowo silnym uczuciu tego dnia" i już jest sensacja.Nieprawda jak dla mnie.
EDIT:poza tym-koles pojechał niby na rowerze szukać znaków,w tym czasie je zrobił (miał przecie.z czas) i potem wieczorem (dla udoskonalenia efektu) powiedział o wizji.Śmieszne.
  • 0

#7

Xoxo.
  • Postów: 30
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widać, zę fake
  • 0

#8 Gość_reneq16

Gość_reneq16.
  • Tematów: 0

Napisano

też mi piktogram... chłopak mógł się troszkę bardziej przyłożyć i wymyślić jakiś ciekawszy wzór ;) widać że fake :D
  • 0

#9

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zwykle kolo, zade piktogram, takie to sie robi deka i szurkiem.
Ja tez moge przepowiedziec ze za 2 tygodnie zrobie taki piktagram na polu u babki :P
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych