Skocz do zawartości


Zdjęcie

NOL nad Lublinem


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1

Fredzik.
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wczoraj ok. godziny 16 nad zalewem zemborzyckim na obrzeżach Lublina zaobserwowałem pewien dziwny obiekt. Udało mi się zrobić zdjęcie:
Dołączona grafika
Niestety rozdzielczość jest wręcz mikroskopijna, bo w pośpiechu zapomniałem, że zoomowanie w mojej Motoroli zmniejsza zdjęcie. Poniżej więc zamiesznczam wersję powiększoną na komputerze do 640x480:
http://images22.foto...d9043987f7d.jpg

A teraz kilka słów o całym zdarzeniu. Postanowiłem wybrać się z koleżanką na 'wycieczkę' rowerową nad ów zalew. Objeżdżając go zatrzymaliśmy się na chwilę zeby pokontemplować okolicę i odpocząć. Po chwili dostrzeliśmy unoszący się dość wysoko obiekt o dziwnym kształcie, który przemieszczał się po linii prostej nad wodą zatrzymując się conajmniej dwukotnie. Z początku go nie widzieliśmy, bo słońce było już dość nisko, a obiekt nadlatywał z zachodu - siłą rzeczy 'przyćmiło' go słońce. Gdy zatrzymał się po raz drugi skorzystałem z okazji, że trzymałem w dłoni telefon i zrobiłem zdjęcie. Chwilę potem przemieścił się w naszym kierunku i zniknął za drzewami (staliśmy przy brzegu, na skraju lasu).
Zdjęcie zostało zrobione o godzinie 15:57, jednak pliki wrzucone tu przeze mnie mają zapisaną datę modyfikacji 11 marca. Powodem tego jest przepuszczenie przez sterownik Bluetooth, BlueSoleil...

Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia co to było :wall:
  • 0

#2 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Gdybyś nie widział go w takiej postaci na żywo, powiedziałabym że to ptak.........ale w takiej sytuacji to chyba NOL... :o
albo baba jaga na miotle :rotfl:
  • 0

#3

rhade.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mi to przypomina latający kawał drewna :P
  • 0

#4

takitam.
  • Postów: 271
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

szczeże mówiąc nic w tym dziwnego nie ma ponieważ podobnych sytuacji jest setki, wystarczy wejść na npn. Lecz przyznam, iż obiekt ma ciekawy kształt.
  • 0

#5

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

takie takie takie coś z tym czymś :P nie no wygląda jak jakiś latający do góry ptak :/
  • 0

#6

pieczywo.
  • Postów: 65
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

chyba juz gdzies widzialem na tym forum temat o latajacych humanoidach.
  • 0

#7

Fredzik.
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No co jak co ale to mi na humanoida nie wyglądało :P
  • 0

#8

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Niech każdy sobie sam odpowie. Zamykam.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych