Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lustro


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
131 odpowiedzi w tym temacie

#76

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Podpinam się pod post tabi'ego :)
  • 0



#77

11001011.
  • Postów: 95
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wspomnialem juz, ze wszystko o czym pisz jest poprzedzone praktyka badz bedzie praktykowane... Nie moge wrzucac wszystkiego bo jakis gosc sobie przywola dla zabawy demona, znajac tylko "jak", a o innych aspektach zapomni.
  • 0

#78

fakolpet.
  • Postów: 125
  • Tematów: 10
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Peace panowie! Mam nowe wieści z frontu

Po około 15 minutach lustro znowu zblakło :) ZNowu poczułem paraliż, ale już byłem na to przygotowany. "Wyłączyłem świadomośc" a raczej sie staralem i znalazłem się w jakimś ciemnym pomieszczeniu na 1 sec. Po tym znowu poczułem szarpnięcie, ale już tylko leciutkie. o jest wspaniałe :D Niesamowite rzeczy x.X
  • 0

#79

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Takie efekty możesz osiągnąć bez lustra, ja nie wierzę w te sprawy z lustrami, sranie w banie. Poprostu doszedłeś do stanu theta :) wchodziłeś w paraliż i 'szarpnęło' twoim ciałem eterycznym.
  • 0



#80

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Refsed masz racje.
on by zrobil to bez lustra, ale to jest wlasnie wiara (wiara czyni cuda).
Fakolpet wierzy ze dzieki lustrze ma takie efekty paralizu, i pomaga mu to, bo gdyby patrzyl sie na szczotke do wlosow, mial by ten sam efekt.
Mogl by nawet sam w sobie to wywolac, ale jednak wierzac ze lustro ma jakies magiczne wlasciwosci, pomaga mu :)
  • 0

#81

redfive.
  • Postów: 339
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No dobrze.
Lustra używałem do zamykania wyjątkowo wrednych pasożytów. Bardzo ciężko jest w grupie znaleźć osobę dostrojoną do siebie, trzeba się wspomagać innymi metodami. O tym dowiedziałem się od swojej babci, plus praktyka.
Niestety moja specjalizacja to byty umarłe i jak najbardziej przywiązane do naszej rzeczywistości. Ponieważ moje możliwości zaczęły się mi wymykać z pod kontroli postanowiłem,że powrócę do tematu kiedy moja sytuacja duchowa i materialna będzie ustabilizowana czyli za jakieś 5 lat.
Celowo odciąłem się od jakichkolwiek materiałów i przekazów by nie ulegać niepotrzebnym projekcjom.
Tak więc wszystkie moje posty płyną z tego co doświadczyłem lub "pamiętam".
  • 0

#82

11001011.
  • Postów: 95
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Redfive

Brawo, jako jedyny rzeczesz madre slowa z bandy plebstwa i tru uber enerdżi-lazer-beam-smoko-zorda-t3h-l33t-psionz0f.

@Tabi

Nie zrobil by tego patrzac na szczotke, bo szczotke ma inna symbolike niz lustro...
  • 0

#83

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jaka znów symbolika? lustro jak i szczotka to jedno i to samo pole energoinformacyjne, na które możemy oddziaływać ! Nie ma w tym żadnej magii cudownej czy symboli. Są symbole kulturowe - lustro służy do przeglądania się a szczotka do czesania, zamiatania, ale w końcu to rzecz materialna z pokładami energii.
  • 0



#84

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie zrobil by tego patrzac na szczotke, bo szczotke ma inna symbolike niz lustro...

A slyszales a autosugesti?
Nie ma zadnej symboliki, jesli w cos mocno uwierzysz, to to sie stanie :P
  • 0

#85

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Widzę że już coraz więcej mądrych osób się zbiera. Prawdziwie mądrych, wręcz prawie 'oświeconych' ludzi :D Dobrze, Tabi.

Lustro to tylko punkt, na którym Wy się skupiacie, a zamiast tego głupiego lustra może być muzyka przykładowo. To jedno i to samo. Wszystko kreuje wasza świadomość nie żadne "symbole"...
  • 0



#86

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzieki Refused :)
Na forum PEA czytalem o jednym gosciu, ktory dostal razem z gazeta jakies wachadełko.
Mowil ze zawsze wychodzil z nim do ogródka, wykonywal jakies gesty, i wymawial zyczenie :)
Wszytskie zyczenia ku jemu wielkiemu zdziwieniu sie spelanialy.

Potem zgubil to wahadelko, i pytal skad wziasc takie drugie.

Widac chlopak mocno uwierzyl ze wahadelko jest magiczne, i jak widac zadzialalo.
Tak samo jest z lusterm i ze szczotką :D
  • 0

#87

redfive.
  • Postów: 339
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widzę że już coraz więcej mądrych osób się zbiera. Prawdziwie mądrych, wręcz prawie 'oświeconych' ludzi :D Dobrze, Tabi.

Lustro to tylko punkt, na którym Wy się skupiacie, a zamiast tego głupiego lustra może być muzyka przykładowo. To jedno i to samo. Wszystko kreuje wasza świadomość nie żadne "symbole"...


I co w związku z tym.
  • 0

#88

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I co w związku z tym.

A to ze wyjasniamy pewnemu niedoswiadczonemu userowi, (ktoremu zdaje sie ze wszystko wie) jak jest naprawde :P
  • 0

#89

fakolpet.
  • Postów: 125
  • Tematów: 10
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Czy to do mnie ten niedoswiadczony? xD
Jesli tak, to ja jestem bardziej doswiadczony niz myslisz ; p Czego ja juz nie probowalem x.X Tylko do lutro jest ciekawe, bo kiedys gapilem się w lyzke i nic takiego mi sie nie stalo :P A zjawisko, niezaleznie do tego na co sie gapic bedziemy, jest ciekawym zjawiskiem
  • 0

#90

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To nie było do Ciebie... xD Ale cóż.... i tak masz ciekawe poglądy ;p i zgodne.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych