Skocz do zawartości


Zdjęcie

BBC 911 - Tak się wyburza w Ameryce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
322 odpowiedzi w tym temacie

#256

Cthulhu.
  • Postów: 406
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A skąd jest to zdjęcie? :)
  • 0



#257

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

panowie obejrzyjcie i sami zadecydujcie, czy warto dalej się spierać

http://www.livevideo...genghis619.aspx
http://www.livevideo...genghis619.aspx


Nic więcej nie mam już do dodania.

Pozdrawiam.
  • -1

#258

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Quintus, no i co z tym mostem, z ktorym tak walcze...;) ??? To wszystko z nim ok, czy nie, czy jeszcze potrzebujesz czas na odpowiedz???
  • 0

#259

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Quintus, no i co z tym mostem, z ktorym tak walcze...;) ??? To wszystko z nim ok, czy nie, czy jeszcze potrzebujesz czas na odpowiedz???

Z tym będzie pewnie bardzo poważny problem. Quintus stosuje bardzo bezpieczną taktykę: Nie odpowiadać nikomu na nic, dopóki inni nie odpowiedzą mu na wszystko. ;)
  • 1



#260

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A i zapomniałem, że oprócz Teresy macie jeszcze MOST. Nacieszcie się.
  • 0

#261

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A i zapomniałem, że oprócz Teresy macie jeszcze MOST. Nacieszcie się.


Widzisz i w tym podejciu bardzo, ale to bardzo sie roznimy ja wcale Twojego uznania, ze perspektywa i wielkosc mostu na filmach sa wporzadku nie odbieram w kategoriach: "Jest mam go" "Ha, a widzisz..." czy inne tego typu...

Pokazales film i stwierdziles, ze to nie mozliwe, ja jedynie w rozmowie staralem Ci sie dowiesc, ze jednak to jest mozliwe... Jak sam pisales nawet zainstalowales sobie 3d Studio, zeby to sprawdzic..., super bo to jest rzetelniejsze sprawdzanie faktow niz Twoje pierwsze spostrzezenia.
Jak sam sie przekonales teria zawarta w tym filmie w spotakniu z rzeczywistoscia zostala kompletnie obalona...
Dzieki temu jeden z wielu poruszonych tutaj tematow dobiegl konca (chyba, ze ktos ma jeszcze pytania lub watpliwosci, ktore nie zostaly jeszcze wyjasnione) teraz pozwolisz, ze zajme sie kolejnym tematem, ktory mam nadzieje tez zakonczyc: przekonaniem do mojego puntku widzenia albo moze w trakcie DYSKUSJI przyznania racji autorowi filmu czy tez teori (kapelusz mi z glowy nie spadnie jak okaze sie ze nie mam racji).
I uwierz mi nie czerpie satysfakcji na poziomie "nacieszcie sie" z tego, ze ktos mi przyznal racje, jedynie cieszy mnie fakt, ze Ty i moze kilku innych ludzi widzac czy slyszac o tym "magicznym" moscie bedzie innych wyprowadzac z tego magicznego transu...
  • 0

#262

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Widzisz i w tym podejciu bardzo, ale to bardzo sie roznimy ja wcale Twojego uznania, ze perspektywa i wielkosc mostu na filmach sa wporzadku nie odbieram w kategoriach: "Jest mam go" "Ha, a widzisz..." czy inne tego typu...

Cieszę się, że nie reagujesz w ten sposób. Nie na tym dyskusja polega. Byłbym nieuczciwy twierdząc, że jestem w stanie podtrzymać teorię o "dziwnościach" mostu. Nie jestem. Takiej samej uczciwości oczekiwałbym od was, choćby odrobinę. Na odpowiedź na przedostatni mój post #253 trochę już czekam i dziwnie tak... długo jakoś.

Pokazales film i stwierdziles, ze to nie mozliwe, ja jedynie w rozmowie staralem Ci sie dowiesc, ze jednak to jest mozliwe... Jak sam pisales nawet zainstalowales sobie 3d Studio, zeby to sprawdzic..., super bo to jest rzetelniejsze sprawdzanie faktow niz Twoje pierwsze spostrzezenia.
Jak sam sie przekonales teria zawarta w tym filmie w spotakniu z rzeczywistoscia zostala kompletnie obalona...

Teoria z mostem jest 0.5% teorii o GRAFICE KOMPUTEROWEJ, jaką oglądaliśmy na żywo 11 września 2001 r. Z tą teorią nawet nie próbowaliście sobie poradzić. Dlatego też mariush odniósł się jedynie do wybranych fragmentów jedynie części A September Clues. 0.5% to bardzo, bardzo mało, prawie nic. Dobrze, że się z tego wielce nie cieszycie.

Dzieki temu jeden z wielu poruszonych tutaj tematow dobiegl konca (chyba, ze ktos ma jeszcze pytania lub watpliwosci, ktore nie zostaly jeszcze wyjasnione)

Zamknąłeś temat mostu (oczywiście ktoś jeszcze może do niego powrócić) - czyli 0.5% teorii o grafice komputerowej. Pozostało ci 99.5%. Będę z wielką uwagą śledził Twoje dalsze analizy i wyjaśnienia.

teraz pozwolisz, ze zajme sie kolejnym tematem, ktory mam nadzieje tez zakonczyc: przekonaniem do mojego puntku widzenia albo moze w trakcie DYSKUSJI przyznania racji autorowi filmu czy tez teori (kapelusz mi z glowy nie spadnie jak okaze sie ze nie mam racji).

Do dzieła. Dziwię się, że tak długo czekałeś z zajęciem się kolejnym tematem. Mam jednak nadzieję, że w swych badaniach nie będziesz tak jednostronny jak dotychczas.

I uwierz mi nie czerpie satysfakcji na poziomie "nacieszcie sie" z tego, ze ktos mi przyznal racje, jedynie cieszy mnie fakt, ze Ty i moze kilku innych ludzi widzac czy slyszac o tym "magicznym" moscie bedzie innych wyprowadzac z tego magicznego transu...

Zauważ, że po tak długich, wyczerpujących wojażach, przekonaliście mnie jedynie w dwóch kwestiach: Teresy i mostu. Teraz pytanie, w których kwestiach My - spiskowcy - przekonaliśmy was? Tak w ramach klimatu uczciwych zachowań - w jakich punktach Ty, mariush i Aquila odpuścicie? Odpowiedzcie uczciwie, bez wymijania.
  • -1

#263 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Boże, człowieku... Porównaj sobie wielkość Pentagonu do wielkości tego czegoś. Brak słów :roll:


Boże , człowieku... nie ma co porównywac, bo na testach ani jeden samolot nie dotknął celu.. helołłł ! :))
Ja z Was nie mogę :)
  • 0

#264

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

]teraz pozwolisz, ze zajme sie kolejnym tematem, ktory mam nadzieje tez zakonczyc: przekonaniem do mojego puntku widzenia albo moze w trakcie DYSKUSJI przyznania racji autorowi filmu czy tez teori (kapelusz mi z glowy nie spadnie jak okaze sie ze nie mam racji).

Do dzieła. Dziwię się, że tak długo czekałeś z zajęciem się kolejnym tematem. Mam jednak nadzieję, że w swych badaniach nie będziesz tak jednostronny jak dotychczas.


Dziwi Cie...? Widzisz nikt mi nie placi za siedzenie i pisanie, a oprocz tego mam mase innych obowiazkow, ktore zajmuja mi znaczna czesc dnia. Uwierz mi ze nawet jak wiem, ze mam racje to zeby to udowodnic to trzeba sie troche napisac, narysowac i poszukac bo inaczej wszyscy Ci powiedza NIE PRAWDA.

Jednostronny - patrz nizej

I uwierz mi nie czerpie satysfakcji na poziomie "nacieszcie sie" z tego, ze ktos mi przyznal racje, jedynie cieszy mnie fakt, ze Ty i moze kilku innych ludzi widzac czy slyszac o tym "magicznym" moscie bedzie innych wyprowadzac z tego magicznego transu...

Zauważ, że po tak długich, wyczerpujących wojażach, przekonaliście mnie jedynie w dwóch kwestiach: Teresy i mostu. Teraz pytanie, w których kwestiach My - spiskowcy - przekonaliśmy was? Tak w ramach klimatu uczciwych zachowań - w jakich punktach Ty, mariush i Aquila odpuścicie? Odpowiedzcie uczciwie, bez wymijania.


Jednostronny???, ja mam cos odpuscic???, alez ta dyskusja to nie rodzaj rokowac dyplomatycznych: ja zgadzam sie z tym, ale rezygnuje z tego...
Jak Ty sobie to wyobrazasz jesli ja na przykladzie SC nie wierze w ani jedna sekunde tego filmu to co mam jednak stwierdzic, ze w 50% jest ok...???

Nie wiem, moze ktos bedzie rozczarowany, ale bede kolejne tematy, ktore jestem w stanie wytlumaczyc, przedstawial po koleji (i jesli ktos zauwazy moje razace bledy w mysleniu i mi je przedstawi w inny sposob niz mowiac: "nie masz racji." chetnie zastanowie sie nad przyznaniem komus racji.)
Niestety Quintus obawiam sie, ze w wielu przypadkach, jesli tylko bedziesz ucziwie podchodzil to przedstawionych kwestii, rozczarujesz sie teoriami spiskowymi.



Edit: w sprawie Twoich pytan z postu 253, jak zwykle zawarles w nim ich z 10, ale oki postaram sie na nie odpowiedziec...
  • 0

#265 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

To nie do końca zrozumiałem. Jak to "mały samolot" - kiedy ślady wskazują na "coś" większego? Mały samolot pozostawiający "duże" ślady na elewacji budynku?!


Nieważne czy duże czy małe rozpryski na ścianie.. Zarówno coś małego, jak i coś dużego może dac taki efekt. Podejrzewam, że rakieta ma lepszy efekt niż sam samolot :)
Nie czepiaj się tak, bo to bez sensu.

A to jestem zaskoczony! Czyli przyznajesz, że Auqila ma duże kompetencje i to nie tylko w tym temacie?! Chapeau bas!


Zwykłe niepotrzebne dodane - NIE.
Dziękuję za wykrycie mojej pomyłki.

Jednak może to odebrac też ironicznie, jeśli wolisz ;)
  • 0

#266

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dziwi Cie...? Widzisz nikt mi nie placi za siedzenie i pisanie, a oprocz tego mam mase innych obowiazkow, ktore zajmuja mi znaczna czesc dnia.

Czyli sugerujesz, że mariush i Aquila mają posmarowane za siedzenie i pisanie :D Nie Ty jeden odnosisz takie wrażenie. Nie tylko Ty masz masę innych obowiązków. Ja się poświęciłem, bo wierzę, że robię to w słusznej sprawie, aby w przyszłości nasze dzieci i wnuki nie musiały obawiać się ataków ze strony tych, którzy nami rządzą.

Jednostronny???, ja mam cos odpuscic???, alez ta dyskusja to nie rodzaj rokowac dyplomatycznych: ja zgadzam sie z tym, ale rezygnuje z tego...Jak Ty sobie to wyobrazasz jesli ja na przykladzie SC nie wierze w ani jedna sekunde tego filmu to co mam jednak stwierdzic, ze w 50% jest ok...???

Nie wierzysz w ani jedną sekundę :) I nie jesteś jednostronny :D no niech Ci będzie, naprawdę z wielką ochotą poczytam Twoje wyjaśnienia kwestii tam przedstawionych.

Nie wiem, moze ktos bedzie rozczarowany, ale bede kolejne tematy, ktore jestem w stanie wytlumaczyc, przedstawial po koleji (i jesli ktos zauwazy moje razace bledy w mysleniu i mi je przedstawi w inny sposob niz mowiac: "nie masz racji." chetnie zastanowie sie nad przyznaniem komus racji.)

Nikt nie będzie rozczarowany. Okazji do zastanowienia nad przyznaniem komuś racji miałeś już setki, zakładając, że uważnie czytasz to forum. To, że jeszcze ani razu tego nie zrobiłeś, świadczy niestety o Twojej jednostronności.

Niestety Quintus obawiam sie, ze w wielu przypadkach, jesli tylko bedziesz ucziwie podchodzil to przedstawionych kwestii, rozczarujesz sie teoriami spiskowymi.

Ja rozczarowałem się teorią oficjalną. Punkt po punkcie została już obalona. Dowodów jest mnóstwo. Gdybyś podszedł do tych kwestii uczciwie (szybkość zawalania się wież, WTC7, dowody duńskich naukowców, zeznania strażaków itd. itp. etc.) uznałbyś, że dalsze spieranie się o autorstwo 911 nie ma sensu.

Edit: w sprawie Twoich pytan z postu 253, jak zwykle zawarles w nim ich z 10, ale oki postaram sie na nie odpowiedziec...

Przyznam, że czekam głównie na odpowiedź mariusha, który zarzucił mi "zalewanie forum bzdurami z September Clues" i Aquili, który zinterpretował zeznania strażaków w sobie tylko znany sposób, o którym nie chce nas poinformować. Oczywiście bardzo mnie ucieszy również Twoje odniesienie do tego postu.

Pozdrawiam.
  • -1

#267 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

A skąd pewność, że samolot miał się wbić się w przeszkodę na ziemi (podejrzewam, że chodzi Ci o tą czarno-czerwoną konstrukcję)? Bo jakiś pajac na stronie, z której skopiowałeś ten tekst, tak napisał?

Zajrzyj na stronę NASA i dowiedz się, na czym ten test naprawdę polegał. Podpowiem tylko, że wszystko poszło w nim zgodnie z planem.
Ośmieszasz się na każdym kroku.


A Mariushku, a pamiętasz zamach na Papieża? KGB i wywiad bułgarski stał za zamachem na Jana Pawła II i myślisz, że dowiesz się o tym na ich stronie internetowej ?? :lol
To samo dotyczy NASA.
Poza tym gdyby test dotyczył tylko celowych rozbic samolotu, to nie ustawialiby tam przeszkody.


Jakie miękkie korony drzew?
Ja porównuję ze sobą lite pnie znacznej liczby drzew z sześcioma pustymi wewnątrz stalowymi latarniami.



to Twoje zdjęcie nie pokazuje pościnanych drzew. Od góry to Ty sobie możesz co najwyżej popatrzec na panoramę. Poza tym czas od wlotu nad korony drzew do chwili uderzenia jasno sugeruje, że samolot obniżył wysokośc po przekroczeniu 80% trasy, którą pokazałeś, więc jeśli już coś zrobił, to naruszył same korony drzew, które posłużyły mu jako poślizg aniżeli przeszkodę. Fizyk a nie wie...



Poza tym proszę, kolejne kwestie:


1. Prezentacja: (która wręcz ośmiesza wasze szkody przed pentagonem, okna i wiele innych :) )

- minuta po minucie pokazany stan budynku i rzeczy,jakie tam się znajdują. Brak szczątków Pasażerskiego samolotu. Zeznania świadków, którzy słyszeli świst, jak przy odrzutowcu i wiele innych.

2. Proszę porównac sobie te dwie rzeczy:

A: Test crash (odpowiednik 707).. Proszę zobaczyc na, wybuch, barwę i na ilośc ognia itd.

http://www.dfrc.nasa.../EM-0004-03.mov

B: Na nocne zdjęcie zniszczeń pentagonu:

http://fire.nist.gov.../PDF/b03017.pdf

(Na kamerze z pentagonu widac wybuch. W niczym nie przypomina on ani barwą ani wielkością z tego, co jest widoczne na przeprowadzonym teście.)


3. Proszę mi odpowiedziec, jakim cudem idiota, który nie potrafił latac awionetką został oficjalnym pilotem potwora, który wykonał niemożliwy manewr dla najbardziej doświadczonych pilotów??
Nawet w telewizji był wywiad w wielu stacjach z pilotem-instruktorem, który szkolił tego człowieka. Sam powiedział, że takiego beztalencia dawno nie było u niego na kursach.

No proszę. Pochwalcie się swoim pomysłem na wyjaśnienie chociażby tej kwestii.

Jacyś chętni? Aquila? Mariush?

No czekam.
Czy znów będziecie sobie robili jaja, spamowali i robili śmietnik, zalewając znów wymijającymi pierdołami forum? Ile wam za to płacą?

No czekam, czy mam to powtórzyc raz jeszcze?
  • 0

#268

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dziwi Cie...? Widzisz nikt mi nie placi za siedzenie i pisanie, a oprocz tego mam mase innych obowiazkow, ktore zajmuja mi znaczna czesc dnia.

Czyli sugerujesz, że mariush i Aquila mają posmarowane za siedzenie i pisanie :D Nie Ty jeden odnosisz takie wrażenie. ...


Hmmm nie wiem, w ktorym miejscu odniosles wrazenie, ze mi sie wydaje, ze ktos im placi...??? Jesli chcesz znac moje zdanie to nie sadze, zeby im ktos cokolwiek placil. Jest to bajdurzenie i nic wiecej... rownie dobrze mozna by napisac ze vkalemu, muhadowi i innym tez placa za szerzenie dezinformacji i podsycanie tlumow...

]Niestety Quintus obawiam sie, ze w wielu przypadkach, jesli tylko bedziesz ucziwie podchodzil to przedstawionych kwestii, rozczarujesz sie teoriami spiskowymi.

Ja rozczarowałem się teorią oficjalną. Punkt po punkcie została już obalona. Dowodów jest mnóstwo. Gdybyś podszedł do tych kwestii uczciwie (szybkość zawalania się wież, WTC7, dowody duńskich naukowców, zeznania strażaków itd. itp. etc.) uznałbyś, że dalsze spieranie się o autorstwo 911 nie ma sensu.


Ja juz to z 10 razy pisalem: ja sie nie spieram o autorswo 911 (czytaj: na czyje zlecenie) ja dyskutuje jakimi srodkami to zostalo dokanane (czyt: samoloty)...
  • 0

#269

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hmmm nie wiem, w ktorym miejscu odniosles wrazenie, ze mi sie wydaje, ze ktos im placi...??? Jesli chcesz znac moje zdanie to nie sadze, zeby im ktos cokolwiek placil. Jest to bajdurzenie i nic wiecej... rownie dobrze mozna by napisac ze vkalemu, muhadowi i innym tez placa za szerzenie dezinformacji i podsycanie tlumow...

Iron, uważałem Cię za choć odrobinę obiektywnego do momentu, kiedy stwierdziłem, że jesteś jednostronny. Tym co tutaj napisałeś tylko to potwierdzasz. Nie mam żadnych dowodów, że mariush z Aquilą są opłacani. Po prostu ciężko znaleźć mi jakieś sensowne wytłumaczenie ich zachowania, zakładając, że robią to za darmo. Czy stawianie prostych pytań jest szerzeniem dezinformacji? Podsycaniem tłumów? Zlituj się i zastanów się zanim ponownie coś takiego napiszesz. Kto pyta nie błądzi.

Ja juz to z 10 razy pisalem: ja sie nie spieram o autorswo 911 (czytaj: na czyje zlecenie) ja dyskutuje jakimi srodkami to zostalo dokanane (czyt: samoloty)...

No ok. To może podarujmy sobie to nic nie wnoszące do dyskusji gadanie i zajmijmy się merytoryczną dyskusją. Myślę, że już dostatecznie nam wyjaśniłeś, jakie jest Twoje podejście do tematu i czym będziesz się zajmował. Fajnie się z Tobą rozmawia, ale wolałbym abyśmy skoncentrowali się na meritum.

Pozdrawiam.
  • -1

#270

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A Mariushku, a pamiętasz zamach na Papieża? KGB i wywiad bułgarski stał za zamachem na Jana Pawła II i myślisz, że dowiesz się o tym na ich stronie internetowej ??
To samo dotyczy NASA.
Poza tym gdyby test dotyczył tylko celowych rozbic samolotu, to nie ustawialiby tam przeszkody.

Ta "przeszkoda" to tylko cienka atrapa mająca na celu ułatwić pilotowi orientację. Zgodnie z założeniami eksperymentu samolot miał przyziemić na schowanym podwoziu, a następnie jego skrzydła i silniki miały zostać rozorane przez przytwierdzone do pasa startowego stalowe zadziory.

A Twoich bezpodstawnych insynuacji dotyczących wiarygodności informacji na stronach NASA i porównań testu z zamachem na papieża nie ośmielę się nawet komentować. Jakiś poziom dyskusji trzeba zachować...

Zeznania świadków, którzy słyszeli świst, jak przy odrzutowcu i wiele innych.

I co w tym dziwnego? Przecież Boeing 757 to odrzutowiec... :lol

to Twoje zdjęcie nie pokazuje pościnanych drzew. Od góry to Ty sobie możesz co najwyżej popatrzec na panoramę. Poza tym czas od wlotu nad korony drzew do chwili uderzenia jasno sugeruje, że samolot obniżył wysokośc po przekroczeniu 80% trasy, którą pokazałeś, więc jeśli już coś zrobił, to naruszył same korony drzew, które posłużyły mu jako poślizg aniżeli przeszkodę. Fizyk a nie wie...

Jesteś irytujący. Zamiast poszukać w sieci informacji nt. tej katastrofy (Air France 296), wolisz zmyślać.

Tymczasem poniżej masz zdjęcie lasu zniszczonego przez inny samolot:
Zdjęcie satelitarne
Należący do LOT-u samolot IŁ-62M, rozbijając się w 1987 roku w Lesie Kabackim ściął drzewa na dystansie ok. 350 m i w pasie o szerokości ok. 50 m. Też się tylko po drzewach ślizgał?
  • 1




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych