Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czarna Postac Smierc Czy....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1

Matix66.
  • Postów: 13
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moja mama mi niedawno opowiedziała swoją historie.Pewnego dnia jak zawsze wrocila z pracy do domu i poszla spac do pokoju, w nocy coś ją obudziło , otworzyła oczy a tu przednią czarna postac bez twarzy ktora sie patrzy na nią ,niemogla zamknac oczu i sie poruszyc (postac byla bardzo wysoka i w kapturze).Mama mowila ze kiedys w jej pokoju umarla niemka moze to ona albo smierc :/ :/
  • 0

#2

Wisnia.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mysle ze skoro byla czarna , a twoja matka nie mogla sie poruszyc to byl to Kominiarz Hipnotyzer
  • 0

#3

Dedisz.
  • Postów: 130
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja uwarzam jak pewnie wiekszość, że był to paraliż senny.
  • 0

#4

snake131.
  • Postów: 162
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też myśle że to był paraliz senny ale mam jedno pytanko skoro ta postać nie miała twarzy to skąd wiedziała że sie na nią patrzy :hmm: he he
  • 0

#5

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

jaśli ktoś nie ma twarzy lub ma ją zasłoniętą może człowiek rozpoznac czy się patrzy na ciebie czy nie po reszcie ciała... to akurat nie jest nic trudnego.

poczekaj i obacz czy zjawa da osobie znac drugi raz/...
  • 0

#6

Kori.
  • Postów: 217
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cóż, w takich przypadkach mówi się: to nie była śmierć, tylko sam szatan, lepiej opuść natychmiast dom i spal go, bo inaczej będzie Cię nawiedzał do końca życia i w końcu zginiesz straszliwą śmiercią, Twój ulubiony kot popełni samobójstwo, kościół się zawali zabijając proboszcza a podatki wzrosną o 50% - ale nie jest to prawdą :)

Więc powiem lepiej - to paraliż przysenny i tego się trzymajmy ;)
  • 0

#7

Terweten.
  • Postów: 37
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Albo wezwac egzorcystę :o On już sobie z diabłem poradzi :lol

Sam żyje za krótko aby wypowiadac sie na tematy paraliżu sennego itp....
Jednak czytając opisy tego zjawiska mogę powiedziec, że to jest własnie to ( jak już kilka osob przedemną)

Offtop.
Sam z niecierpliwością czekam na paraliż senny, ale zamiast potworów i innych demonów chciałbym zobaczyc coś bardziej.... ładnego :P
  • 0

#8

F-22.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No niewiem moja mama też to miała brat i co gorsze siostra pewnej nocy spałaubidziłą sie bo chciało się pić poszła wraca do pokoju a tu nagle nie mogła się ruszyć a puzniej jak leżała to coś ją tak jagby trzymało za ciało !!! Babcia widziała za mną Janka który powiedział kiedyś że nią odwiedzi!! :/
  • 0

#9

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mi przez ostatni miesiąc zdarzyło się wiele różnych rzeczy min paraliż senny i nie widziałem czarnej postaci a... głupio mi mówić... ale tak jak by nagą białą postać w wokół której latały małe światełka... jak w przypadku paraliżu sennego nie mogłem się ruszyć a po chwili postać zniknęła... więc jeżeli twoja matka widziała czarną postać i nie mogła się ruszyć to jestem pewny na 99,9% że był to paraliż senny
  • 0

#10

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

głupio mi mówić... ale tak jak by nagą białą postać


Zależy jakiej płci ale co źle Ci ? :D

A tak do tematu i na poważnie to to jest paraliż w sumie innego wytłumaczenia nie widzę - zapytaj się czy jeszcze nie odczuwała duszności jeżeli tak to paraliż jeżeli nie to może coś innego :)
  • 0



#11

mojo.
  • Postów: 355
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Też myśle że to był paraliz senny ale mam jedno pytanko skoro ta postać nie miała twarzy to skąd wiedziała że sie na nią patrzy


tez sadze ze byl to paraliz senny....no wiesz.....mozesz rozpoznac kiedy sie na ciebie ktos patrzy.....przeciez ta osoba byla zwrocona w jej kierunku
  • 0

#12

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no płeć żeńska ma się rozumieć :) i no hmm... jakoś nie wiem czemu ale na widok białej emitującej światło nagiej kobiety wokół której latały światełka poczułem jak by to tak w jednym słowie... strach :D
  • 0

#13

Ponura.
  • Postów: 11
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja miałam paraliz senny. Nie mogłam otworzyć oczu, więc niczego nie zobaczyłam.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych