Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy rok 2007 jest rokiem 2012?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
60 odpowiedzi w tym temacie

#16

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A zatem powinnismy uznac (biorac pod uwage pomylke) ze zmiany czekaja nas w roku nie 2012 a 2016 lub 2017 zakladajac, ze obecnie mamy rok 2012.
  • 0



#17

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

(...)
kwiecien 2007 to po prostu kwiecien 2012

Uffff :D
Cierpliwość jest ponoć cnotą...
Ale ja się doczekać nie mogę, kiedy Obcy się ujawnią :devil:
Oby ten 2007 faktycznie był 2012 :>
  • 0



#18

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tylko pytanie pozostaje jeszcze odnosnie tego tajeminczego napisu na zboczu Iztaccihuatl i odniesienia do roku 2007. Choc przyznaje wam racje i keniu i mariush. Tak czy siak zostalo 5 lat bez wzgledu na to ktory rok mamy obecnie
  • 0



#19

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jak 2017? Przecież skoro Chrystus narodził parę lat przed narodzeniem Chrystusa, to dokładnie 2007. Nie dodajemy tych 5 lat, ale odejmujemy od 2012. A nie przesuwamy chyba kalendarza majów, po prostu według obliczeń ludzi wyszło nam 2012, ale skoro ten mnich się pomylił to... Ale chyba to nie ma znaczenia, który mamy rok. Hueh, już sam nie wiem.
  • 0

#20

keniu.
  • Postów: 119
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Choc przyznaje wam racje i keniu i mariush.

Ale ja dalej obstję za rokiem 2012, a nie za 2017 :) jak mariush, bo nie wiem jak można zmienić coś co jest constans.

Tylko pytanie pozostaje jeszcze odnosnie tego tajeminczego napisu na zboczu Iztaccihuatl i odniesienia do roku 2007.

Może ma to coś wspólnego z strumieniem światła z kosmosu czy jak kto woli "ścianą" (bo chyba chodzi tu o to samo zjawisko).
  • 0

#21

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale spójrzcie na zmiany klimatyczne w TYM roku, nie ważne 2007/2012 .. cóż za piękna zima w Polsce, prawie zero sniegu na początku...A w Texasie spadł śnieg ... gdzie jest pustynia ! wescie również i to pod uwage...
  • 0

#22

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wracajac do Filipka i jego przepowiedni zwiazanej z trzema dziewiatkami to

2007.09.09 moze byc taką datą -> 9.9.9.

Na stronie: http://snoedel.punt....&..._archief=1

odnosnie roku 2007 mozemy przeczytac o tym, ze "Czas" lub bieg zdarzen przyspieszyl i rok 2007 moze byc takim poczatkiem. W artykule lata 2007 i 2012 sa ze soba powiazane.

A tak swoja droga, czy przeprowadzal ktos jakies ciakawe wyliczenia stronomiczne zwiazane z pozycja planet / slonca w tym roku?
  • 0



#23

badacz.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A zatem powinnismy uznac (biorac pod uwage pomylke) ze zmiany czekaja nas w roku nie 2012 a 2016 lub 2017 zakladajac, ze obecnie mamy rok 2012.

Nie. Jeśli w kalendarzu gregoriańskim zostanie uwzględniony błąd w obliczeniach i z roku 2007 zrobi się 2012 zmiany czekają nas w 2016(2017). Jeśli pozostanie obowiązujące datowanie, czekamy na 2012.
niezleżnie jaki kalendarz wybieramy, i tak czekamy 5 lat.
  • 0

#24

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

badacz,
mam wrażenie, że stwierdziłeś dokładnie to samo, co w cytowanym przez Ciebie fragmencie wypowiedzi Eurycide. :P
  • 0



#25 Gość_jarecki_ole

Gość_jarecki_ole.
  • Tematów: 0

Napisano

No to jedno pomieszanie z poplątaniem jak przy budowie wierzy Babel
ludzie zaczęli mówić w różnych językach, a tera nie wiedzą w którym roku żyją,
przepowiadanie przyszłości to skomplikowana wiedza i nie dla idiotów,
jeszcze parę dni a będą mieli astrolodzy problem z odczytaniem godziny.
Tak już jest na tym świecie kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada.
Chcieli nastraszyć świat wyroczniami i dostali świra z przemęczenia. :drink:
  • 0

#26

mojo.
  • Postów: 355
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wiec jesli teraz mamy rok 2012 to oznacza ze 21-23 to konic swiata. Czyli w tym roku wszystko sie okaze. Czy to prawda czy nie. Mam nadzieje ze to kolejny wymysl badaczy
  • 0

#27

Katon.
  • Postów: 256
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyli, gdy nic się nie wydarzy w grudniu 2007 to ludzie będą czekać na 2012. A gdy nic się wtedy nie wydarzy to będą czekać na 2017. W międzyczasie dojdą nowe "fakty" i koniec świata wyjdzie na 2025 :P

Nie żebym nie wierzył w 2012 ale nieźle artykuł namieszał.
  • 0

#28

----.
  • Postów: 359
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Sluchajcie nie wazne czy teraz jest 2007 czy 2012 , nagla zmiana daty kalendarza zadnego cyklu nie zmieni bo to sa zmiany "ludzkie" a nie "kosmiczne" ze tak sie wyraze.
Kalendarz Majow zostal odczytany i przetlumaczony na nasz aktualny kalendarz , czyli i tak i tak co ma byc ewentualnie to bedzie 2012 naszego kalendarza, wtedy kiedy bedzie specjalne ustawienei planet. Mamy 5 lat.



ps: Dla tych ktorzy czytali temat o Terrencie Mckenna wiedza ze jego "czas" skumuluje sie 2012 aktualnego kalendarza. Kolejny argument za 2012 :P
  • 0

#29

marek666.
  • Postów: 30
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Geryl Patrick w swojej ksiazce opisał ze w naszym (liczonym jak teraz liczymy) 2012 roku bedzie układ planet taki sam jak majowie podawali kiedy nastąpiło ostatnie "przebiegunowanie". Wiec dlaczego miał by byc teraz 2012

ziomallo wyprzedziles mnie :>
  • 0

#30

kamil_d.
  • Postów: 87
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem jak wam ale mi sie wydaje jakby czas przyspieszyl. Dni mijaja szybciej, takie mam wrazenie.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych