Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bardzo dziwne sny...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1

maximka.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ostatnio miewam bardzo dziwne sny... Oto jeden z nich...:

Wszystko widzę z perspektywy osoby trzeciej... Na ponury i pusty peron podjeżdża pociąg... Wysiadam z niego. W dłoni trzymam dość spory kawał trójkątnego szkła... Staję na środku peronu, pociąg powoli i cicho odjeżdża. Ubrana jestem w szare spodnie oraz czarną, trochę dziwną bluzę. Stoję ze spuszczoną głową. I nagle dostrzegam mężczyznę. Siedzi lekko pochylony, kapeluszu i długim, czarnym płaszczu. Twarz jego pozostaje za kurtyną włosów, sięgających ramion... Podnoszę wzrok, patrzę na niego i mówię cicho: "Masz, czego chciałeś. Oto sądny dzień; dzień ostateczny". Podnoszę rękę, podwijam rękaw i przecinam nadgarstek tym szkłem.. Najpierw powoli na ziemię spada pojedyncza kropla krwi. Mężczyzna podnosi wzrok, śledząc ją z lekkim uśmiechem. Gdy ta spada na ziemię, on spogląda mi w oczy. Wstaje, uśmiecha się szyderczo. Podchodzi do mnie... Kawał szkła, który trzymałam w dłoni opada na ziemię, ręce opadają wzdłuż ciała. Krew z nadgarstka spływa obficie... Opuszczam głowę, z moich oczu płyną łzy... On podchodzi do mnie, łapie za podbródek i unosi lekko moją twarz. Skrzywiłam się tak, jakby jego dotyk sprawiał mi ból... On przybliża swą twarz do mojej, uśmiecha się jeszcze szerzej i mówi...: "Patrzajcie, tak oto umiera niewinna dusza. To koniec wszelkiej nadziei dla was, kochających głupców"... Wtedy wywraca mnie za ziemię... Budzę się...

Bardzo zaintrygował mnie ten sen, tym bardziej, że w dzień po nim na moim ręku pojawiła się rana (skąd ona się wzięła - nie wiem), całe przedramiona miałam zaczerwienione... W dwa dni po nim, zostały mi siniaki, a po sporej ranie została mi tylko mała szrama...
Martwi mnie to... Inaczej nie zawracałabym Wam tym głowy... ;p Macie jakieś sugestie...?



Ps. Od razu mówię: nie oglądałam żadnych filmów, które tak mogłyby na mnie wpłynąć... I raczej nie miałam ''wypadku'', w wyniku którego mogłabym mieć tak poturbowane ręce... ;p



Dzięki za jakiekolwiek odpowiedzi...

#2

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ciekawy sen, gdybyś tylko poszukała wzrokiem jeszcze jakiejś daty, albo nazwy...

Sen intrygujący. Choć bardzo przypomina jakiś film...

Co do tamtych znaków, to mogłaś sobie coś zrobić podczas spania, zadrapałaś się czy coś.



#3

maximka.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jedyne co jeszcze pamiętam, to zegar o dwóch wskazówkach, wskazujący godzinę 11.59... No i jeszcze jakaś złamana tablica, ale nie wiem, co i czy w ogóle coś było na niej napisane... A co do zadrapania... Możliwe, iż zrobiłam je paznokciem ;-) Choć wyglądało bardziej, jak rana zrobiona czymś ostrym... A nie trzymam w obrębie łóżka nic ostrego ;p

#4

kassia13.
  • Postów: 81
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

może skoro on zwraca sie do ciebie ,że to dzień sądny i ostateczny i jest godzina 11.59 to być może
czeka nas za niedługo apokalipsa , bądź coś ważnego wydarzy się w twoim życiu (może nawet śmierć)

Ale to jest tylko moja interpretacja , każdy może to odczytać inaczej

#5

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie bawilas sie w wywolywanie duchow?

#6

zaks.
  • Postów: 137
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak na moje to za duzo metalu. :P Wiem ze to troszke obrazliwe ale tak czasem wine ponosi muzyka ktora sluchamy.

#7

maximka.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Viatora, ostatnio nie :) Zaks - kiedyś słuchałam gothic metalu, ale teraz już prawie w ogóle mi się to nie zdarza ;p W przeciągu ostatniego półtora miesiąca nie słuchałam. Kassia - nie strasz mnie... ;|

#8

zaks.
  • Postów: 137
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hehe Moze to pozostalosci po nim bo szklo moim zdaniem jak najbardziej pasuje do metalu. :P

#9

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

szkło pasuje do metalu? o.O a co pasuje do innych gatunków muzyki? :D

#10

zaks.
  • Postów: 137
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie rozumiesz. :D To taka metoda skojarzen. Szklo + podcinanie = samo-okaleczenie. Samo-okaleczen dokonuja w wyzszym procencie ludzie majacy zwiazek Satanizmem. Moga to byc rownierz osoby kierowane podobnymi pobudkami, badz tokiem wewnetrznej kontemplacji powiazanej z przeslaniami ktore wydostaja sie z tekstow zrodlowych opiewanych nutka innych sfer myslowych. Tak czy siak niektore takie "przeslania" maja np. teksty piosenek roznych kapel: Metalowych, Death Metalowych badz chociazby Gothic Metalu. Nie winie Metalu, Bo jak wiadomo muzyka jest dla wszystkich... Tylko kazdy umysl pojedynczego czlowieka rozni sie znacznie od umyslu nastepnego czlowieka. Pewnie zaraz zacznie sie ktos hihrotac, ale to moje zdanie na ten temat. Jesli sie myle to mnie skorygujcie. :P

#11

kassia13.
  • Postów: 81
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja cie nie strasze :) to tylko moja interpretacja twojego snu :)
każdy może inaczej go odczytać ...
Ale na wszelki wypadek sie przygotuj na najgorsze

#12 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Mnie to przypomina jakąś animę, ale nie pamiętam....A jeśli chodzi o ranę to ja mam mnóstwo blizn, które wzięły się nie wiem skąd...Tak więc luzik...miejmy nadzieję że jakimś wybrańcem powodującym koniec świata nie jesteś.... :P

#13 Gość_Vestor

Gość_Vestor.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja uwarzam ten sen za poważny
bo ja jaestem miłośnikiem fantasyi niepuszcze tego płazem

intepretacja czy ten koleś miał długie włosy i czarnom długom szate

#14

meth777yl.
  • Postów: 116
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

sen jak sen ale jak Ty go ładnie opisałaś :)

sama musisz go zinterpretować. ja już ledwo nadążam za tym co na jawie

#15

Xoxo.
  • Postów: 30
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziwne, ze tak wszystko dobrze pamiętasz. Ja (prawie) zawsze zapominam :P Chociaż, to i dobrze dla Tych, którzy są tym bardzo wciagnięci. W sumie trochę się znam na interpretacji snu, ale nigdy o czymś takim nie słyszałam! ok, mam lekkie blizny, tu między szyją, a piersią też niewiem skad się wzieły.To napewno nie jest śmierć, ponieważ sen bierze się w przenośni,a w śnie było dokładnie powiedziane, że umierasz,a w snach nigdy nic do słownie!!! Wg mnie, to jest powtarzam Bardzo Dziwne!
Znajomi mojej mamy, mówili że sny powinno, brac się na dowrót, ale nie zawsze, mozna to robić tylko w przypadku: pogrzeb = Ślub, i na dowrót. Jeszcze raz powtarzam : SNÓW NIE BIERZE SIĘ DOSŁOWNIE TYLKO W PRZENOŚNI!!!! Pozdrawiam Xoxo :victory: !


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych