Skocz do zawartości


Zdjęcie

Baby alien - dziecko obcego?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

a kto by chcial sie taki urodzic? :/


P.s: mam pytanie co to za paski sa pod moim avatarem?

jakis zielony, jasny niebieski i czerwony?
  • 0

#17

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

Przecież to jest Harleqiun taka, mutacja genetyczna a wy wszedzie obcych widzicie :)
  • 0

#18

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

nie wiem czy zauważyłeś, ale jest temat o Harlequinach, a ten temat powastał dużo wcześniej :P
  • 0



#19

Tengron.
  • Postów: 177
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A może to dziecko człeka i obcego??Przecie kosmicie uprawiali sex z ludzimi podobno.Może to wyszło.
  • 0

#20

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A może to dziecko człeka i obcego??Przecie kosmicie uprawiali sex z ludzimi podobno.Może to wyszło.


To jedna z opcji :)
  • 0



#21

audiofil.
  • Postów: 55
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja myślę, że ojciec lub matka za dużo ćpali no albo po kabelkach dawali helene. Potem mieli ochote na sex i się właśnie tak skończyło.
  • 0

#22

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zgadzam się z Audiofilem - to może być efekt zażywania narkotyków - widziałem niejednokrotnie bardziej przerażające zdjęcia dzieci ćpających matek...

Zresztą fotka 'baby aliena' narzuca pewne skojarzenia z płodem arlekina, mimo że są to skojarzenia dość luźne.
  • 0



#23

eXo.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A jeśli wrócić do obcych to może podkreślam może oni już nie rozmnazaja sie przez stosunek tylko za pomoca klonowania i moze ich gatunkowi grozi wymarcie z powodu niedoskonalosci tej technologii i poszukuja sposobu na jakąś genetyczna modyfikacje/przystosowanie plodu do przeniesienia ich kurde jak to napisać... no świadomości! : P
  • 0

#24

berniaki.
  • Postów: 91
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A jeśli wrócić do obcych to może podkreślam może oni już nie rozmnazaja sie przez stosunek tylko za pomoca klonowania i moze ich gatunkowi grozi wymarcie z powodu niedoskonalosci tej technologii i poszukuja sposobu na jakąś genetyczna modyfikacje/przystosowanie plodu do przeniesienia ich kurde jak to napisać... no świadomości! : P


Hehe ciekawa teoria :smile: wcale nie nieprawdopodobna ... :-D pozdro
  • 0

#25

RavCor.
  • Postów: 24
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale niektórzy z was piszą bzdury... Tak się dzieje jak u człowieka kończy się wiedza a zaczyna się wyobraźnia. Tak wyglądają dzieci rodzące z zespołem chorób np wodogłowie i nadczynnoś tarczycy to na tym zdjęciu tłumaczy wyłupiaste oczy i dużą głowę. Skończyłem szkołę medyczną więc wiem o czym mówie. Ale każdy ma już pewnie własną teorię. To nie jest płod obcych jeśli by tak było to by znaczyło że wiele kobiet zostało zapłodnionych przez kosmitów a to jest bzdura... Są na świecie tak dziwne choroby że wam się w głowach by nie pomieściło :crazy: Powaga!!!
  • 0

#26

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Urghh ... cóż za wygląd ... współczucia :-|

Nikt tu za pewnika nie podaje że to dziecko obce, obcego ... to tylko spekulacje ... nie ma co się więc irytować.
  • 0

#27

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja to powiem tak... UFOczłek... mam pytanie czy ten płód żyje ?
  • 0

#28

tybysh.
  • Postów: 330
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mam pytanie czy ten płód żyje


A widziales gdzies wiecej jego zdjec?Pewnie zrobili jedno i do krematorium(czy gdzie tam pala zwloki).
  • 0

#29

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

RavCor, medyku jak taki mądry jesteś,to podaj przyczynę i skąd taka mutacja sie bierze?Dlaczego geny się "paprają"?
Jak wielu wierzy zostaliśmy stworzeni przez obcych poprzez inżynierię genetyczną,ale za nim dobrano odpowiedni "skład" genów,dochodziło do wielu pomyłek i próba szukania idealnej "mieszanki" genów trawała jakiś czas.w końcu się udało,ale efekty tych eksperymentów są widoczne do dziś-właśnie poprzez takie mutacje....
Taka jest moja teoria.
  • 0

#30

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tak wyglądają dzieci rodzące z zespołem chorób np wodogłowie i nadczynnoś tarczycy to na tym zdjęciu tłumaczy wyłupiaste oczy i dużą głowę.

Nie w przypadku takiej deformacji. Bardzo możliwe, że matka tego dziecka zażywała narkotyki, poniewaz często przygoda z dragami w ciąży tak się kończy.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych