Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy to mogła być telekineza?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1

Mast.
  • Postów: 97
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dwa dni temu siedziałem sobie spokojnie przy komputerze.Cos tam czytałem,nagle usłyszałem brata,ż mnie woła.Mam krzesełko obrotowe przy kompie,więc obórciłem się i przy[adkiem spojrzałem na kosz od śmieci.Pokrywka była ruchoma,i o ziwo-ruszała się.Brat mi powiedział,że pokrywka od kosz zaczęła się sama ruszć.Zdziwiło mnie to niezwykle.Bralem pod uwagę rożne możliwości.Drzwi były zamknięte,okno również.Pomyślałem o telekinezie.Przeprowadziłem kilka testów na zdolnści parapsychologiczne brata-myślałem o jednym z 5 plakatówm i musiał zgadnąc o którym.Potem był test,że piszę cyferkę 1-5 i on miał zgadnąc jaką napisałem.Większość rzeczy wiedział.Jak myślicie,czy istnieje jakiekolwiek prawdopodobieństwo,że to była telekineza?
  • 0

#2

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przy zgadywaniu literek nie było żadnej telekinezy, tego jestem pewien. Nie wszystko co się rusza samo musi oznaczać efekty psychokinetyczne, nieprawdaż ?
  • 0

#3

Azure.
  • Postów: 223
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Literki to bardziej telepatia, albo czysty przypadek.
A co do kosza... hmm poltergeist?
  • 0

#4

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Poltergeist to nic innego jak nieświadoma psychokineza... chociaż jak zawsze w takich przypadkach będę sceptyczny (czyżbym tym zdaniem zdziwił sceptic team ?)
  • 0

#5

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

gdy bylam mala probowalam bawic sie w takie rzeczy z mlodsza siostra - powiedzialam jej, ze bede intensywnie myslec o jakiejs rzeczy i ma zgadnac, co powtarzam w myslach. Nie bylo zadnego zawezenia odpowiedzi, zadnego ,,to czy to" - zgadla za pierwszym razem ;] zdarza sie.
  • 0

#6

noer.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no ... moze mi tez pomozecie bo ja ostatnio zauwazylam ze mam jakis dar no i... jak sie intensywnie skupie na jakims wiszacym przedmiocie to on zaczyna sie albo obracac albo kiwac .. :| :o

no i wlasnie mam pytanie jak mozna takie umiejetnosci rozwijac i jak sprawdzic czy posiada sie takowa? x|
  • 0

#7

Jankielek.
  • Postów: 256
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika
Zapewne macie taki lub podobny kosz na smieci gdzie pokrywa zamontowana jest na takim drazku?
Tutaj nie trzeba wiele zeby wprawic w ruch pokrywe.

jak sie intensywnie skupie na jakims wiszacym przedmiocie to on zaczyna sie albo obracac albo kiwac .. worried1.gif eek6.gif

A w jakiej odleglosci jestes od tego przedmiotu?
  • 0

#8

noer.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ehhh... no jestem mniej wiecej 1 m. moze mniej od przedmiotu :) >/
  • 0

#9

..::Marta::...
  • Postów: 151
  • Tematów: 15
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do obracaniu przedmiotu - ja też tak mam, i dlatego za pomocą wahadełka mogę wykrywać żyły wodne i np chore miejsca :)
Ale aż 1 metr? Nie próbowałam... w każdym razie nieźle :)
  • 0

#10

Lopez.
  • Postów: 30
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja też mam wahadełko. Moim największym sukcesem było znalezienie studni :P . Jeżeli to była telekineza to ćwicz i rozwijaj sie dalej. Pozdrawiam :D
  • 0

#11

noer.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie, nie ja nie mam wahadelka po prostu sila woli i skupieniem oczu wprawiam w ruch przedmiot .. i tyle a co do odleglosci to zmierzylam to jest ok.2 m a co do cwiczenia to ja wlasnie kurcze pieczone nie wiem jak to cwiczyc x|
  • 0

#12

..::Marta::...
  • Postów: 151
  • Tematów: 15
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie musi być konkretne wahadełko, raz na działce wzięłam łańcuszek (fałszywa biżuteria :P i przede wszystkim, CUDZY) i też wykazywało gdzie się znajdują żyły.
Co do tego, też potrafię za pomocą wzroku rozruszyć wahadełko (a przynajmniej mój srebrny kolczyk :P )
Sprawdziłam. Na odległość mam problemy, ledwo się rusza ale zawsze coś ^^ W końcu laba się zbliża, to poćwiczę :]

Ćwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz :) jak chcesz możemy na PW lub GG porozmawiać o tym
  • 0

#13

Moon101.
  • Postów: 80
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Poltergeist to nic innego jak nieświadoma psychokineza... chociaż jak zawsze w takich przypadkach będę sceptyczny (czyżbym tym zdaniem zdziwił sceptic team ?)


No nie powiedziałbym
Edit: Asieńka Może trochę uzasadnienia w wypowiedzi. Regulamin stanowi 3.2 Jeśli nie masz nic konkretnego do napisania to nie pisz wcale.
3.12 Wpisy typu "aha", "rozumiem", "ok", "dzięki" są usuwane. Pamiętaj, że poprzednik nie wymaga od Ciebie potwierdzenia, że przeczytałeś jego wpis.
3.13 Staraj się nie umieszczać postów jednozdaniowych, a tym bardziej jednowyrazowych.
Ostrzeżenie słowne.

  • 0

#14

avallach.
  • Postów: 314
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

drogie panie nie przesadziłyście z czarodziejką z księżyca ?

Nie musi być konkretne wahadełko, raz na działce wzięłam łańcuszek (fałszywa biżuteria tongue1.gif i przede wszystkim, CUDZY) i też wykazywało gdzie się znajdują żyły.

Pewnie pani nie słyszała o wodach przypowierzchniowych ?

Co do tego, też potrafię za pomocą wzroku rozruszyć wahadełko

Przestań na nie dmuchać i trzymać je w dłoni

Moim największym sukcesem było znalezienie studni

To może spróbuj na pustyni ? Wiesz ja też wiele razy znajdowałem studnie i to bez wahadełka.

//Kurczę wpakowałem się w stary temat....
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych