Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przepowiednia Niemieckiego mnicha


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
164 odpowiedzi w tym temacie

#136

rumun91.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Frost nikt nie mówi że to o czymś świadczy:P ,tylko został przytoczony przykład:).Przecież to może też być zwykły zbieg okoliczności:)
  • 0

#137

Matix66.
  • Postów: 13
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Straszne to i ciekawe co ameryka zrobi z rosją ??
  • 0

#138

absolut-not-vodka.
  • Postów: 42
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ehhh, stosujac polityczna poprawnosc widze tylko jaskrawe barwy... czy to innosc ?
  • 0

#139

mathew-1447.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy mozecie powiedziec kiedydokładnie przyjdzie do nas switatlo z kosmosu(odBoga) O KTOREJ GODZINIE I TP. BO WIEM TYLKO ZE MA BYC 9 MARCA (CZYLI JJUTRO)
  • 0

#140

Bizmut.
  • Postów: 60
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wiem, że to co napiszę może się wydawać bez sensu, ale pomyślcie:"Słup światła". Jak Wy sobie to wyobrażacie, że z ziemi do nieba będzie unosił się słup światła? Według mnie przepowiedni, obojętnie czy prawdziwych czy nie powinno się nie traktować dosłownie. To tylko moja interpretacja, ale dzisiaj jest 9 marca, dzień, kiedy miał przyjść sławny słup światła, ja zamiast tego mam po raz pierwszy od długiego czasu słoneczną pogodę na dworze. Słonko świeci i zrzuca na nas promienie światła...prawda?
  • 0



#141

Luck4sh.
  • Postów: 115
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ziom no racja u mnie tez jest bardzo slonecznie xD
  • 0

#142

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Codziennie gdzieś na świecie jest słonecznie, więc taka interpretacja wg mnie jest trochę naciągnięta.
  • 0

#143

golibroda.
  • Postów: 430
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Marzec sie konczy, na poczatku mial byc atak USA na Iran. I co? .... I NIC.

Z tym "slupem swiatla" zinterpretowanym jako sloneczny dzien zmiazdzyliscie mi glowe :lol :lol :lol

Ja dzisiaj daje wam przepowiednie. We wrzesniu slup swiatla pojawi sie w Ameryce Polnocnej. :lol
Jak ktos jest choc troche bystry to zorientuje sie o co chodzi.
  • 0

#144

Alkazam.
  • Postów: 90
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No z tym slupem swiata troche przegieli :) a co do przepowiedni to juz chyba jest nie akualna ale bym jeszcze nie wykluczal ze w tym miesiocu
niebedzie wojny z iranem troche ci brytyjscy marynarze na mieszali...
  • 0

#145

mrOlympia.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[url="http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=...ArticleId=37739"]http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=...ArticleId=37739[/url]
  • 0

#146

Laserdance.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

otwieram gazete i patrze... " 6 kwietnia atak powietrzny USA na Iran?"

:/
  • 0

#147

redfive.
  • Postów: 339
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Marzec sie konczy, na poczatku mial byc atak USA na Iran. I co? .... I NIC.

Z tym "slupem swiatla" zinterpretowanym jako sloneczny dzien zmiazdzyliscie mi glowe :lol :lol :lol

Ja dzisiaj daje wam przepowiednie. We wrzesniu slup swiatla pojawi sie w Ameryce Polnocnej. :lol
Jak ktos jest choc troche bystry to zorientuje sie o co chodzi.



No nie wiem. Jest kilka przypadków do wypunktowania.
Ja stawiam na park Jelowstone, baza antyrakietowa na Alasce. Jestem pewny że przynajmniej jedna rakieta ma ładunek. Ci idioci 35 lat temu zdetonowali próbny ładunek do niszczenia satelitów i rakiet -tylko 1 Megatona.
Wyobraźcie sobie co by się teraz stało gdyby powtórzyli dzisiaj próbę , siadła by na pewno sieć komórkowa a ich GPS mogli by od razu wyrzucić na złom. Ciekawe że Rosjanie w swoim Glonasie montowali osłony przeciwpromienne na satelitach i system obrony, a wszyscy sie śmieją ,że duże i ciężkie.
  • 0

#148

Gside.
  • Postów: 168
  • Tematów: 7
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

To wszystko ma sens . Czy dla was rozpoczęciem wojny musi być dzień , w którym spadnie pierwsza bomba ? USA planuje atak na 6 kwietnia tj. WIELKI PIĄTEK . Może na początku marca zapadła decyzja o rozpoczęciu ataku ?

I HATE BUSH :/
  • 0

#149 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

jedo jest pewne.Jeśli dojdzie do wojny z Iranem to do tej wojny dołączą się inne kraje arabskie i będzie jedna, wielka rozpierducha.
  • 0

#150

Dantom.
  • Postów: 64
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:cafe: Nie wierzę w żadne przepowiednie, które podają dokładną datę mającego nastąpić wydarzenia. Z tych co znałem nie sprawdziła się żadna co do podanego terminu. Ale to nie znaczy, że wizje wydarzeń - także te co miał niemiecki mnich, to stek bzdur czy nic nie znaczących majaków. Nie oznacza to także, że są to proroctwa, które się na pewno spełnią. W końcu przyszłość zależy od naszej wolnej woli zarówno indywidualnej jak i kształtowanej zbiorową świadomością i odpowiedzialnością za podejmowane przedsięwzięcia.
Ale opisywane przez niemieckiego mnicha wydarzenia nie są czymś nowym w historii proroctw i przepowiedni.
1. Światła z kosmosu - czy ktoś czytał np. książkę "Przesłanie Maryi dla Świata" Annie Kirkwood ? Polecam. Jest tam nie tylko o dziwnych światłach z Kosmosu, których uczeni nie będą potrafili wytłumaczyć, ale i o fali nieznanej energii, która dotrze do naszego układu słonecznego zapoczątkowując serię ogromnych zmian.
2. Zrzucenie bomby atomowej na Nowy Jork jest od dawna przytaczane w wielu przepowiedniach - dosłownie jak i w metaforach. O "Babilonie" nad oceanem zniszczonym przez jakiś kataklizm pisze także Biblia. Czy będzie to atak rosyjski, czy akt obłędnego terroryzmu nie ma tu żadnego znaczenia.
3. Atak wojsk rosyjskich na Europę, także na Włochy jest przepowiadany wiele razy i to w proroctwach z przed wielu wieków. Zainteresowanych odsyłam n.p. do przepowiedni bawarskiego chłopa Irlmayera - teksty są dostępne w internecie - mówią o trzech kolumnach wojsk (jedna na pewno z Królewca) atakujących zachodnią Europę i w dalszej fazie wojny odciętych od terenów Rosji pasem na który zrzucona będzie broń chemiczna. Ta sama przepowiednia mówi o wizji eksplozji (prawdopodobnie jądrowej) dokonanej przez samolot lecący ze wschodu w wyniku której potężna fala wody zaleje południową Anglię i tereny przybrzeżne Europy.
4. Rewolucja we Włoszech w wyniku której nastąpi atak na Watykan, to też znane fakty z wielu przepowiedni. Różnią się one przebiegiem i skutkami wydarzeń ale w swej zasadniczej formie są ze sobą zbieżne. Co gorsza wiele z nich wiąże się właśnie z okresem Świąt Wielkanocy (mam nadzieję, że nie tych !).

Oczywiście można by tak straszyć dalej, ale przecież nie o strach tu idzie. Zakodowanie w umyśle możliwości tak ogromnych zmian, które - jeśli nadejdą ( a mogą!!) - i rozegrają się na pewno niespodziewanie i z dużą intensywnością, to także pewnego rodzaju samoobrona naszej psychiki, która może nie wytrzymać takiego nawału zdarzeń.
Czego nikomu i sobie samemu po prostu nie życzę. :o
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych