Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moja obserwacja...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

Mast.
  • Postów: 97
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

....stało się coś dziwnego.Było to 5 lat temu.Przyjechali do mnie bracia cioteczni.Pamiętaie zapewne magazyn "Faktor X",prawda?Mój tata kupował go dośc regularnie,i własnie z braćmi ciotecznymi oraz bratem rodzonym postanowiliśmy urządzic sobie czytelnię na balkonie.Dyskutowaliśmy akurat o UFO.Ja powiedziałem,że wierze,że istnieja cywilizacje pozaziemskie.Wtedy jeden z braci ciotecznych spytał się:"I może mi powiesz,że to jest UFO??" i wskazał na pewien jasny obiekt.Była to kula,bardzo jasna o metalicznym połysku.Z balkonu jest widok na drugi blok.Kula znajdowała się trochę na prawo od tego bloku.Przez chwile stała w miejscu,potem powoli przesunęła się na prawo,by za moment BŁYSKAWICZNIE przemieścić się za blok.Potem pojawiła się jeszcze raz.Swoimi powolnymi ruchami stworzyła cos w rodzaju trójkąta,po czym znów z ogromna prędkością oddaliła sie za blok.Uznałbym to za przywidzenia,byłem mały,brat miał ok. 4 lat.Ale jest kilka rzeczy wskazujących na to,że to stało sie naprawdę:
-obaj pamiętamy to zdarznie IDENCZTYNIE ze szczegółami
-na tym forum zobaczyłem,jak kilka osób opisywało podobne historie
-i to najwazniejsze-zobaczyłem filmik na youtube.com na którym znajdował sie NOL wyglądający identycznie jak ten,który widziałem z bratem,poruszający się w identyczny sposób.

Przepraszam,jesli temat założyłem w nieodpowiednim dziel,ale prosze o wyrozumiałość-jestem nowy na forum.Chciałbym sie dowiedzieć co sądzicie o mojej historii :)

dj_cinex : Temat przeniesiony do odpowiedniego działu + zmiana nazwy...
  • 0

#2

swistak22.
  • Postów: 35
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zapomnij o tym co widziałeś, to było odbicie wenus w gazach bagiennych ;p
<blink> ;p

swoją drogą całkiem ciekawa obserwacja, chociaż skłaniałbym sie ku wyjaśnieniu o bujnej wyobraźni, nie jestem sceptykiem ale czytanie o ufo na balkonie i do tego jego obserwacja to takie jakieś z przymrużeniem oka ;)
  • 0

#3

Dawidek.
  • Postów: 32
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie to balon meteorologiczny.
  • 0

#4

Mast.
  • Postów: 97
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmmm... swistak no raczej nie z przymrużeniem oka,ja to tak pamiętam,mój brat też.Zapewne przypadek,że czytalismy o UFO,a tu akurat taki obiekt sie pojawił :) Dawidek hmm.....taka możliwość rózniez istnieje,ale biorąc pod uwagę tor i szybkość lotu tego obiektu,taka możliwośc raczej odpada
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych