Skocz do zawartości


Zdjęcie

Postac w oknie kaplicy cmentarnej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
81 odpowiedzi w tym temacie

#61

bloodprincess.
  • Postów: 166
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to zdjecie zeczywiscie jest ciekawe. Nie moge wykluczyc ze to fake ale skoro drugie zdjecie zostalo zrobione jakies 2 minuty po pierwszym i nic nie bylo na nim niepokojacego to mysle ze ta postac jest jak najbardziej prawdziwa i warta uwag i przemyslen.
  • 0

#62

Erol_Ramon.
  • Postów: 115
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

myślę że to fake.

co tu wiele gadać, ta cała postać jest jakaś dziwna. a co to za potęęężne światło po lewej? mega Orb? :D
  • 0

#63

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szczerze mówiac to naooglądałem sie ostatnio obu fotek tej z "duchem" i tej czystej ... sądze ze to wlasnie duzy orb moze lekko zdeformowany , orb ... lub odbłysk , w koncu nie mozna powiedziec ze to jakas postac bo widac tam jedynie "jajko" , Czesto bywaja niewyjasnione zdjecia ale w wiekszosci takich przypadków nie jest to nic paranormalnego a jedynie niespodzianka jaką zafundowało nam otoczenie po odpowiednim oswietleniu czy kącie fotografowania. ;)
  • 0

#64

Sethx.
  • Postów: 26
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

100% Fake
50% to co napisał vCore :aaa:

Ja mówię wam to Kenny wrócił zza grobu po swojej 43 śmierci :P
  • 0

#65

Constantine.
  • Postów: 292
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Odbicie swiatla od jakiejs powierzchni ??
Wierzę w duchy...ale ten jest jakis dziwny :wow:
Badzmy szczerzy,kazdy ma jakies zdanie na ten temat.
  • 0

#66

Konrad86.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wg mnie to jest po prostu kurz na obiektywie a że jest akurat w tym miejscu wydaje sie co niektórym że to jest jakaś twarz w oknie.
  • 0

#67

Snajper88.

       Były moderator           Były 'szef' tłumaczy

  • Postów: 204
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie to nie tyle ze fake tylko odbicie w oknie tej jasnej latarni. A że taki kształt przybrało to nic nie znaczy.
  • 0



#68

London.
  • Postów: 225
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wg mnie to jest po prostu kurz na obiektywie a że jest akurat w tym miejscu wydaje sie co niektórym że to jest jakaś twarz w oknie.

Na drugim zdjęciu widać, że nic nie ma, żadnego kurzu.

Jak dla mnie to nie tyle ze fake tylko odbicie w oknie tej jasnej latarni. A że taki kształt przybrało to nic nie znaczy.

Tam nie ma szyby, więc nie ma się w czym odbić. :D
  • 0

#69

Snajper88.

       Były moderator           Były 'szef' tłumaczy

  • Postów: 204
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tam nie ma szyby, więc nie ma się w czym odbić.


Ta juz ktos to pisał. Z tym, że ja nadal widze tam tą szybe. Jakby to opisać: takie małe kwadraciki, widać tam takie ciemne obwódki. Wyraźniej jest na 2 zdjęciu.
  • 0



#70

Sim.
  • Postów: 198
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Poza tym dziwne by było, że jest miejsce na okna/witraże. ale tychże nie ma :D

Istnieje możliwość zdobycia zdjęcia kaplicy za dnia?

Imo doróbka w 'fotoszopie' :>
  • 0



#71

Madafaka.
  • Postów: 194
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I czemu zdjęcia są pod takim dziwnym kątem?
  • 0

#72

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Troche nieproporcjonalna ta glowa mnicha, no chyba ze za zycia cierpial na wodoglowie.
  • 0

#73

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Witam własnie przeglądam ten temat i czytam najróżniejsze teorie, moim zdaniem i jestem przekonany w 99.9% jest to zwyczajna flara, blik.

Czyli odbicie w soczewkach obiektywu. Obiektyw nie jest tylko jedną "szybką" ale to cały zestaw kilku do kilkunastu soczewek, kiedy światło pada pod odpowiednim kątem, a soczewki są w odpowiedniej odległości tworzą się takie właśnie bliki.

Na tym akurat zdjęciu nie ma nic dziwnego, jestem pewien, że gdyby ktoś chciał zrobiłby identyczne ustawiając aparat IDENTYCZNIE, to odbicie zawsze tam będzie. To nie kwestia szyby, lecz odbicia swiatła na obiektywie. Kto chce może wziac aparat, czy nawet z komorki i wymierzyć w zapalona swieczke, żarówkę czy choćby w słonce i poodchylac troche aparat. Takie same rzeczy widać też ładnie podczas transmisji różnych sportów motorowych, skoków narciarskich czy w programach przyrodniczych :)

Słowem nic nadnaturalnego, jedynie wada optyczna kazdego aparatu, na którą tak naprawde przeciętny Kowalski nie zwraca uwagi.

Drugie zdjęcie bardziej ciekawe ze wzgledu na orbsa ;-) To ze na nim nie ma "postaci w oknie" nie jest zadnym argumentem, gdyż jest ono inaczej skadrowane, żródło światła jest w innym miejscu przez co blik/flara już nie powstał :)



Pozdrawiam!
  • 0



#74

Flix.
  • Postów: 71
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A mnie od razu sie skojarzyło z tym :lol

Dołączona grafika
  • 0

#75

London.
  • Postów: 225
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Heh. Skoro wszyscy tak sprawnie potrafią wyjaśnić, czym jest rzekomy duch na zdjęciu to czy istnieją jakieś niepodważalne zdjęcia, na którym został uchwycony duch? :D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych