Skocz do zawartości


Zdjęcie

Postac w oknie kaplicy cmentarnej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
81 odpowiedzi w tym temacie

#16

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ha a może to Orb ? :D Bo w ducha ziemniaka - jeszcze pochowanego w kaplicy to nie uwierzę :D .
  • 0



#17

Percepcja.
  • Postów: 363
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi to wogóle nie przypomina postaci. Wygląda raczej jak taka wielka kulka ikry. :mrgreen:
  • 0

#18

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mi tez przypomina ziemniaka ale chcialam troche lagodniej :P na poczatku zdjecie mnie zaciekawilo, ale potem stwierdzilam ze ta postac wyglada tak jakby to autor sam ja tam wstawil i jeszcze ten jezor wystawiony po pytaniu co o tym sadzimy :P
  • 0

#19

RedHousePainters.
  • Postów: 182
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie to wygląda na grafikę komputerową... ale może sie nie znam ;)

Pozdro:]
  • 0

#20

bonifacy_krak.
  • Postów: 232
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mi to southpark trochę przypomina. no ale na poważnie to jest prawdopodobnie refleksja świetlna. nieraz takie różne kółka się widzi jak się robi zdjęcia w stronę jakiegoś światła.
  • 0

#21

eros_14.
  • Postów: 86
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moje zdolności wykrywające kłamstwo przewidują że to napawdę duch a wystarczy dobrze popatrzeć to widać twarz.
  • 0

#22

Radar.
  • Postów: 89
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mi to przypomina coś ale w żadnym wypadku postać :) i nie wygląda mi to żeby wyglądało spoza okna. i tak wogóle czemu ktoś robi zdjęcie kaplicy cmentarnej w nocy i to pod kątem
  • 0

#23

Seboolek.
  • Postów: 239
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A co TO jest?
Dołączona grafika

:| Jakaś małpa? czy co? :D heh mi to małpe przypomina... albo jakiegos demonka... Krzaki to raczej nie są ;) Bo zobaczcie ze one są nizej. Ale jaja...
  • 0

#24

Dung.
  • Postów: 58
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi to wyglada na grafike z jakiejs gry. Ewentulanie obarz stworzony tak sobie dla jaj ;p
  • 0

#25

Percepcja.
  • Postów: 363
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A co TO jest?
Dołączona grafika

:| Jakaś małpa? czy co? :D heh mi to małpe przypomina... albo jakiegos demonka... Krzaki to raczej nie są ;) Bo zobaczcie ze one są nizej. Ale jaja...


Przypadkowe ułorzenie badyli. Na prawie każdym zdjęciu można się dopatrzyć rużnych przedziwnych struktur. Nie można nadinterpretowywać.

mi to przypomina coś ale w żadnym wypadku postać :) i nie wygląda mi to żeby wyglądało spoza okna. i tak wogóle czemu ktoś robi zdjęcie kaplicy cmentarnej w nocy i to pod kątem


Mogłoby to być zdjęcie robione w celach artystycznych. Ja często robie zdjęcia najprzedziwniejszych rzeczy w najprzedziwniejszych sytuacjach dla zabawy toteż nie wykluczam i tu takiej sytuacji.
  • 0

#26

Wlokus.
  • Postów: 111
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moje zdolności wykrywające kłamstwo przewidują że to napawdę duch a wystarczy dobrze popatrzeć to widać twarz.

Większość zdjęć duchów ma twarz, a są to fake więc twoje zdolności wykrywające kłamstwo nie są nie omylne.
  • 0

#27

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sebolek a nie pomyslales ze to cos co wydaje ci sie demonkiem jest wykute na tym pomniku, z przodu?
  • 0

#28

Kori.
  • Postów: 217
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moje zdolności wykrywające kłamstwo przewidują że to napawdę duch a wystarczy dobrze popatrzeć to widać twarz.


To już mnie rozwaliło doszczętnie :D Głowa w oknie przypominająca muminka, demonek koło pomnika i zdolności wykrywające kłamstwo.... Za duże skupisko zjawisk para jak na jeden temat ;)
  • 0

#29

Wlokus.
  • Postów: 111
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moje zdolności wykrywające kłamstwo przewidują że to napawdę duch a wystarczy dobrze popatrzeć to widać twarz.

To jakie kłamstwa nam jeszcze wykryjesz.Śmieszny jesteś :lol
  • 0

#30

Kori.
  • Postów: 217
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z drugiej strony... Czemu miałyby to być zdolności wykrywające kłamstwo? Autor nie twierdzi, że nie jest to duch, więc nie ma mowy o prawdzie czy kłamstwie...

Dobra, skończmy ten offtop i skupmy się na zdjęciu.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych