Skocz do zawartości


Zdjęcie

Potężne Uderzenie - 2012


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
87 odpowiedzi w tym temacie

#1

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Potężne Uderzenie - 2012

część I
www.paranormalne.pl



Dołączona grafika


Czasami fikcja jest po prostu fikcją. Czasami życie naśladuje sztukę. Czasami... rzeczywistość i fantazja są tym samym - w prawdziwym czasie.

Powyższe zdjęcia są klatkami z epizodu serialu Battlestar Galactica, który wyemitowany został 8 grudnia 2006 roku na kanale SciFi. Odcinek zatytułowany "The Passage" miał prostą fabułę: zapasy żywności floty zostały zanieczyszczone promieniowaniem, co skłoniło flotę do lądowania na określonej planecie. Aby się tam dostać, załoga musiała przebić się przez wysoko radioaktywną grupę gwiazd, a piloci otrzymali ośmiokątne odznaki do monitoringu poziomu promieniowania (promieniowanie zaczerniało odznakę)...

W prawdziwym świecie, tego samego dnia (8 grudnia 2006 roku), Ziemia doświadczyła potężnej burzy słonecznej, która trafiła do nas za pośrednictwem dwóch rozbłysków Słonecznych klasy X (tzw. X-class Solar Flare). Do wybuchów Słonecznych doszło 5 i 6 grudnia oraz 13 i 14 grudnia ubiegłego roku. Rozbłyski były na tyle silne, że serwisy takie jak SPACE.COM informowały o możliwym zagrożeniu ziemskiej elektroniki. Najbardziej narażone były satelity orbitujące wokół Ziemi.

patrz temat na forum

Dołączona grafika


Dołączona grafika Dołączona grafika


Informacje na ten temat można znaleźć m.in na stronach:

http://space.com/sci...olar_flare.html

http://space.com/sci...ar_tsunami.html


Przebieg wydarzeń z grudnia przedstawiał się następująco:

* grudzień: 14-15: Burza geomagnetyczna
* grudzień: 14: czwarta X-class solar flare
* grudzień: 12/13: trzecia X-class solar flare:

w tym momencie serwisy donosiły o zagrożeniu wymierzonym w kierunku satelit i stacji Alpha

http://www.space.com...tion_storm.html

informowały o zbliżającej się do ziemi fali magnetycznej:

http://space.com/sci...olar_storm.html

* grudzień 7-8: burza na Słoncu
* grudzień: 6: druga X-class solar flare
* grudzień: 5: pierwsza X-class solar flare


Rozbłyski typu X (X-Class Flare) są najpotężniejszymi w kategorii rozbłysków słonecznych (patrz: http://spaceweather....reclasses.html) i choć nie zdarzają się często to ostatnie 4 rozbłyski typu X, które miały miejsce w krótkim czasie pozostawiły naszą planetę kompletnie bez ochrony i jak zauważono w serwisie SPACE.COM (http://www.space.com...tion_storm.html)

"Ostatnie wydarzenie wyzwoliło burzę radiacyjną, uniemożliwiając niektórym satelitom obserwującym Słońce na wykonywanie swoich zadań. Takie słoneczne burze są powszechne podczas największej aktywności Słonecznej, ale są rzadkim wydarzeniem podczas niskiego poziomu aktywności Słońca jaki mamy obecnie - z jego 11 letniego cyklu aktywności."

Rozbłyski pojawiły się znikąd...


Dołączona grafika


Przez siedem dni wielka gwiazda będzie płonąć,
Chmura spowoduje ze pojawią się dwa słońca,
Duży Mastif będzie wył przez całą noc,
Kiedy wielki arcykapłan zmieni kraje.


Nostradamus, Centuria 2 - czterowiersz 41.



C.D.N

.
  • 0



#2

Percepcja.
  • Postów: 363
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przebłyski słoneczne są były i będą. Już z 10 lat temu zanim ktokolwiek myślał o tym 2012 wogóle był rozbłysk i to taki że pozbawił pół ameryki prądu. I co z tego. Zupełnie natuaralnie zjawisko. A to że to kolejny pasujący puzel do układanki p.t. "2012" to już tylko nadinterpretacja.

Ja już przerzyłem tyle końcuw świata i to tych "ostatecznych już" że nic mnie nie wzruszy.
  • 0

#3

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Potężne Uderzenie - 2012

część II
www.paranormalne.pl



Motyw "Dwóch Słońc" albo "Podwójnego Słońca" może zostać wyrażony przez dwa bliźniacze rozbłyski typu X. Aktualnie na przełomie roku 2006/2007 Słońce znajdowało się w minimum swojej aktywności czyli w fazie najspokojniejszej.

Okres spokojny jest początkiem nowego słonecznego cyklu. Jeden z takich cykli rozpoczął się w ubiegłym roku i oznaczono go "Cyklem 24" (http://www.space.com..._sun_cycle.html) z przewidywanym maksimum, przypadającym na lata 2010-2012, co zaskakująco zbiega się z "końcem" kalendarza Majów.

Dołączona grafika


Te powiązania stają się intensywniejsze kiedy zwrócimy uwagę na nowy film Mela Gibsona poruszający temat cywilizacji Majów o nazwie: "Apocalypto". Film ten ukazał się 8 grudnia, w tym samym dniu, w którym na Słońcu doszło do potężnej burzy i wyemitowany został epizod Battlestar Galactica.

Dołączona grafika



Przyjrzyjmy się teraz Apokalipsie Św. Jana, w szczególności rozdziałowi 12 - który koresponduje z 12 miesiącem - czyli grudniem. Warto zwrócić uwagę na pierwsze wersy apokalipsy tego rozdziału - które opowiadają historię zaskakująco podobną do tej jaka przedstawiona została podczas ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Atenach w 2004 roku... roku przejścia Wenus przed tarczą słoneczną.


Z Apokalipsy Św. Jana

r. 12

1 Potem wielki znak się ukazał na niebie:
Niewiasta obleczona w słońce
i księżyc pod jej stopami,

a na jej głowie wieniec z gwiazd dwunastu.
2 A jest brzemienna.
I woła cierpiąc bóle i męki rodzenia.



Dołączona grafika Dołączona grafika



3 I inny znak się ukazał na niebie:
Oto wielki Smok barwy ognia,

mający siedem głów i dziesięć rogów
- a na głowach jego siedem diademów.
4 I ogon jego zmiata trzecią część gwiazd nieba:
i rzucił je na ziemię.
I stanął Smok przed mającą rodzić Niewiastą,
ażeby skoro porodzi, pożreć jej dziecię.



Dołączona grafika



5 I porodziła Syna - Mężczyznę,
który wszystkie narody będzie pasł rózgą żelazną.
I zostało porwane jej Dziecię do Boga
i do Jego tronu.

6 A Niewiasta zbiegła na pustynię,
gdzie miejsce ma przygotowane przez Boga,
aby ją tam żywiono przez tysiąc dwieście sześćdziesiąt dni.
7 I nastąpiła walka na niebie:
Michał i jego aniołowie mieli walczyć ze Smokiem.
I wystąpił do walki Smok i jego aniołowie,
8 ale nie przemógł,
i już się miejsce dla nich w niebie nie znalazło.
9 I został strącony wielki Smok,
Wąż starodawny,
który się zwie diabeł i szatan,
zwodzący całą zamieszkałą ziemię,
został strącony na ziemię,
a z nim strąceni zostali jego aniołowie.



Wenus to ucieleśnienie kobiety ciężarnej dającej życie - tu kobieta "obleczona w Słońce" (w nawiązaniu do zjawiska astronomicznego), rodząca mesjanistycznego syna Słońca lub Horusa w kontekście mitologii Egipskiej. Symbolika do planety Wenus nie jest przypadkowa.

Kobieta "ubrana w Słońce" oznacza rzadkie astronomiczne wydarzenie - przejście Wenus przed tarczą słoneczną - nazwane "Przejściem Wenus" lub "Transit of Venus". Zdarzenie to, zachodzące niezmiernie rzadko, było w 2004 niesamowitym astronomicznym wydarzeniem - na kilka miesięcy przed tym gdy zostało ponownie odegrane przy ceremonii otwarcia Olimpiady w Atenach.

Dlaczego to zdarzenie ma jakiekolwiek znaczenie? Odpowiedź jest bardzo prosta. Przejście Wenus to wydarzenie, które zachodzi w parach. "Druga część widowiska" i kolejne przejście Wenus będzie miało miejsce w 2012 roku. Kolejne dopiero w roku 2117.

Innymi słowy scenariusz zdarzeń dopiero przed nami, w kierunku końca kalendarza Majów.


C.D.N


.
  • 0



#4

Wolfenstein211.
  • Postów: 65
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe - z niecierpliwością czekam na następne części. Brawo Eury!
  • 0

#5

Halley.
  • Postów: 316
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fascynujące :) Czekam z niecierpliwością.
  • 0

#6 Gość_jarecki_ole

Gość_jarecki_ole.
  • Tematów: 0

Napisano

Aż włos mi się najeżył :kevin: ,
ja przecież w grudniu będę miał kolejne urodziny a tu takie mocne słońce, jak dwa słońca i kobieta ciężarna. Ci Majowie to już wszystko wymyślili, nawet cykle słoneczne, fazy księżyca, kalendarz, biblię pewnie też napisali, a ten wąż to motyw religijny co z raju nas wygoni za zły sex i będzie to nie 2012 ale 13 marca 2013 jeszcze nie wiem co się zdarzy ale poszukam w internecie tę totalną zagładę co czarne koty wywołają :doom2:

EDIT admin:
warn za ęteligencję

  • 0

#7

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

hehe super ja tam wiem ze bedzie dobrze :) juz nam sie kiedys w czasie komety SW-3 duzo zeczy zgadzało ale nic sie nie stało, ale to nie oznacza ze jestem sceptykiem, to by było zbyt piekne zeby było prawdziwe :devil:
  • 0

#8

makaryn.
  • Postów: 59
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiadomo, że wielu będzie uważało to za nadinterpretację. Ja jednak będę czekał z niecierpliwością na kolejne części tekstu. Następne puzzle do układanki "2012" dochodzą i są całkiem ciekawe...Czy to przypadek, że tyle nam się szykuje na 2012?...Nie sądzę. Nie wierzę ślepo w to co mi się przedstawia -> spokojna głowa. Lecz jednak moim zdaniem 2012 nie będzie zwykłym rokiem :) ...Zresztą, wszystko się okaże ;)
  • 0

#9

absolut-not-vodka.
  • Postów: 42
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jezeli jawimy sie jako interpretatorzy to polecam te oto piosnke


3 timr left ...
  • 0

#10 Gość_jarecki_ole

Gość_jarecki_ole.
  • Tematów: 0

Napisano

No dobra dostałem plusa za entelegencję bo chciałem rozbawić towarzycho przed końcem i wcale się nie obraziłem bo tylko debile się obrażają. Ale obiecałem znaleźć cosik na internecie i mam fajne słuchowisko radiowe, o Majach, Egipcjanach i WAŻNE LABIRYNT !!!

http://proroctwo.ori...wiata.patrz.pl/

Dla mnie podoba się stwierdzenie tego astrofizyka: przeczytałem dwie książki o Majach....

A teraz pomyślcie sami czy naukowcy mają prawo ogłosić taki kataklizm już teraz i jakie skutki uboczne może to wywołać ?
  • 0

#11

aph.
  • Postów: 684
  • Tematów: 3
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powyższe zdjęcia są klatkami z epizodu serialu Battlestar Galactica, który wyemitowany został 8 grudnia
[chrup]
W prawdziwym świecie, tego samego dnia (8 grudnia 2006 roku), Ziemia doświadczyła potężnej burzy słonecznej, która trafiła do nas za pośrednictwem dwóch rozbłysków Słonecznych klasy X (tzw. X-class Solar Flare). Do wybuchów Słonecznych doszło 5 i 6 grudnia oraz 13 i 14 grudnia ubiegłego roku. Rozbłyski były na tyle silne, że serwisy takie jak SPACE.COM informowały o możliwym zagrożeniu ziemskiej elektroniki. Najbardziej narażone były satelity orbitujące wokół Ziemi.

co ma jakis serial do tego? bo chyba nic?
poza tym, tak sie sklada, ze jestesmy juz po tym rozblysku i powinnismy mowic nie o tym co moglo sie stac, ale o tym co sie stalo. czy mozesz powiedziec reszcie, czy jakikolwiek satelita lub jakakolwiek "ziemska elektronika" zostala uszkodzona?

"Ostatnie wydarzenie wyzwoliło burzę radiacyjną, uniemożliwiając niektórym satelitom obserwującym Słońce na wykonywanie swoich zadań. Takie słoneczne burze są powszechne podczas największej aktywności Słonecznej, ale są rzadkim wydarzeniem podczas niskiego poziomu aktywności Słońca jaki mamy obecnie - z jego 11 letniego cyklu aktywności."

wprost - ktorym satelitom?

Te powiązania stają się intensywniejsze kiedy zwrócimy uwagę na nowy film Mela Gibsona poruszający temat cywilizacji Majów o nazwie: "Apocalypto". Film ten ukazał się 8 grudnia, w tym samym dniu, w którym na Słońcu doszło do potężnej burzy i wyemitowany został epizod Battlestar Galactica.

dalej nie widze powiazania filmow z rzeczywistoscia?
daty emisji i wydan filmow sa ustalane duzo wczesniej. nikt sie nie spodzwiewal, ze akurat tego dnia na sloncu cos sie wydarzy. czy mam przez to rozumiec, ze zarowno autorzy tego serialu, jak i mel gibson posiadaja wiedze na temat przyszlych wydarzen na sloncu?
prosze, rozwin te teorie bo to chyba jedna z bardziej brawurowych jakie mialem okazje tu przeczytac.

poza tym, pytanie osobiste - czemu wiem, ze nie odpowiesz na tego posta, tylko wkleisz kolejna czesc, a gdy atmosfera w temacie stanie sie zbyt sceptyczna, przeniesiesz sie do innego ciagnac za soba ekipe krzykaczy, ktorzy po raz kolejny powiedza "łał, ale to wszystko idealnie pasuje!"?
  • 0

#12

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie skonczylem calego tlumaczenia - a sporo jeszcze do wrzucenia, ale jesli oczekujesz odpowiedzi na pytania typu:

"daty emisji i wydan filmow sa ustalane duzo wczesniej"

"dalej nie widze powiazania filmow z rzeczywistoscia"

to Ci jej nie udziele z prostego powodu. Istnieja pewne widoczne powiazania pomiedzy niektorymi wydarzeniami na swiecie, a tym co sie dzieje w naturze. Nie wiem czy jest to celowe, czy "to sie po prostu samo uklada", ale wszystko toczy sie w pewnym porzadku i nawet tak odlegle tematy jak serial vs. burze na sloncu dotykaja poniekad tego samego zagadnienia. Dla jednych powiazania tego typu beda mocno widoczne, inni byc moze nazwa to "spiskiem cywilizacyjnym", a jeszcze dla innych beda to wziete z nieba porownania.

W seriach tych artykulow przedstawiam fakty, a ideologie do nich kazdy moze dorobic sobie samemu. Temat jest trudny i opiera sie takze w duzej mierze na proroctwach - ale takiż to wlasnie dzial forum.

poza tym, tak sie sklada, ze jestesmy juz po tym rozblysku i powinnismy mowic nie o tym co moglo sie stac, ale o tym co sie stalo. czy mozesz powiedziec reszcie, czy jakikolwiek satelita lub jakakolwiek "ziemska elektronika" zostala uszkodzona?


chyba sobie zartujesz. Zawsze nalezy brac pod uwage co moze sie stac i co moglo sie stac. Moze sam poszukasz informacji o skutkach tych wydarzen?

http://www.paranorma...m...ost&p=95716

wprost - ktorym satelitom?


pytaj panow z NASA http://www.space.com...tion_storm.html




jedyne co mnie dziwi to krzykliwy charakter Twoich (i nie tylko Twoich) wypowiedzi, ktory probuje za wszelka cene bagatelizowac cokolwiek by sie nie dzialo. Zauwazylem, ze kazdy "niewygodny temat" albo typowe fakty ze swiata sa niemalze "opluwane" gdy w 1 poscie znajdzie sie jakiekolwiek ostrzezenie, informacja o zagrozeniu i to nie moja informacja ale informacja plynaca ze swiatowych agencji (patrz temat o rozblysku z grudnia i 2 krzykliwy post sceptyka). Wydaje mi sie, ze na sile probujecie utrzymac swoj swiatopoglad na solidnych filarach "prawdy".

Z mojej strony EOT, glownie po wypowiedziach Aquili z tematu o amerykanskim wiezieniu.
  • 0



#13

aph.
  • Postów: 684
  • Tematów: 3
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to Ci jej nie udziele z prostego powodu. Istnieja pewne widoczne powiazania pomiedzy niektorymi wydarzeniami na swiecie, a tym co sie dzieje w naturze. Nie wiem czy jest to celowe, czy "to sie po prostu samo uklada", ale wszystko toczy sie w pewnym porzadku i nawet tak odlegle tematy jak serial vs. burze na sloncu dotykaja poniekad tego samego zagadnienia. Dla jednych powiazania tego typu beda mocno widoczne, inni byc moze nazwa to "spiskiem cywilizacyjnym", a jeszcze dla innych beda to wziete z nieba porownania.

rozumiem o co chodzi, ale nawet jesli tak jest, to i tak nie wiemy czy akurat ta korelacja faktow jest poprawna. bo skad mamy wiedziec, czy jakis splot wydarzen jest "proroctwem" albo "znakiem", skoro moze byc przypadkiem.
z proroctwami jest tak, ze zwykle mozna powiedzec, ze cos zostalo przewidziane dopiero po tym jak sie dana rzecz wydarzy. nie wiem czy sie w tej chwili nie myle, ale nie jestem w stanie sobie przypomniec ani jednego proroctwa, ktore zostalo uznane PRZED wydarzeniem za pewnik, a potem sie spelnilo. wszystkie doniesienia jakie mialem okazje uslyszec powstawaly juz PO wydarzeniu co stwarza oczywista mozliwosc, ze proroctwo zostalo pozniej spreparowane, albo, ze odpowiednia duza ilosc proroctw oraz ich odpowiednie naciaganie gwarantuje sukces. (swoja droga to jest ciekawy temat na tego typu topici. mysle, ze warto zajac sie takim czyms, niz walkowaniem n-ty raz tego samego tematu)

chyba sobie zartujesz. Zawsze nalezy brac pod uwage co moze sie stac i co moglo sie stac. Moze sam poszukasz informacji o skutkach tych wydarzen?
http://www.paranorma...m...ost&p=95716

fakt, jest doniesienie, ze cos sie moglo przez to zepsuc. nie chce mi sie teraz szukac jak akurat ten problem wyglada z perspektywy czasu, ale mimo wszystko - to jest malo.
wszystko jest kwestia proporcji. jesli podczas burzy przewroci sie jedno drzewo i zniszczy jeden samochod, to nie mozemy jeszcze mowic o huraganie.
zreszta o ile sie nie myle w tym samym topicu ktos udowodnil, ze taki rozblysk wcale nie jest niczym AZ tak wyjatkowym. jest czyms wyjatkowym w skali kilku-kilkunastu lat.

jedyne co mnie dziwi to krzykliwy charakter Twoich (i nie tylko Twoich) wypowiedzi, ktory probuje za wszelka cene bagatelizowac cokolwiek by sie nie dzialo. Zauwazylem, ze kazdy "niewygodny temat" albo typowe fakty ze swiata sa niemalze "opluwane" gdy w 1 poscie znajdzie sie jakiekolwiek ostrzezenie, informacja o zagrozeniu i to nie moja informacja ale informacja plynaca ze swiatowych agencji (patrz temat o rozblysku z grudnia i 2 krzykliwy post sceptyka). Wydaje mi sie, ze na sile probujecie utrzymac swoj swiatopoglad na solidnych filarach "prawdy".

krzykliwy? moze.
przykro mi, ale nie lubie jesli ktos przedstawia informacje w taki sposob, ze nieobeznane w temacie osoby, ktore w nie uwierza, mogly by sie mocno zdziwic gdyby sie na tym temacie poznaly. powiedzmy sobie szczerze - osoby z tego forum to nie sa naukowcy. kazdy majacy jakiekolwiek pojecie na dany temat, moze wcisnac ludziom najwieksza bzdure, jesli tylko je ubierze w odpowiednie slowa.
i wcale nie trzeba tego robic swiadomie. wystarczy, ze na scisle naukowej stronie o aktywnosci slonca podskoczy jakis slupek, a serwis popularno-naukowy napisze o tym newsa, ktory zostanie podchwycony przez agencje, ktore dodadza typowe formulki o zagrozeniach, podlapane przez serwisy ufo-spiskowo-majo-logiczne, ktore potem trafia na to forum w formie, jak by juz mial byc koniec swiata.
tak wyglada dzisiejsza informacja i przestrzegam, ze warto wlaczyc u siebie myslenie, zamiast polegac na mysleniu innych (zwlaszcza, jesli ktos sie szczyci, ze patrzy otwarcie na swiat)
  • 0

#14

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pojawiające się pytania...

Filmy, seriale, Słońce, NASA, ośmiościan, apokalipsa, Majowie, rok 2012. Jak i "czy" to wszystko łączy się ze sobą?

A jeśli tak, a jeśli istnieją ukryte pozornie powiązania, to czy oznacza to, że nasza wolna wola to fikcja? Czy może raczej Ci, którzy rządzą tym światem wiedzą więcej od nas. Co jeśli plany każdego z nas i pewne światowe wydarzenia zostały z góry ustalone?

W końcu czy zbliżamy się nieuchronnie do przeogromnych zmian?

Ideologii może być wiele, tak wiele jak wielu czytających te słowa. Odrzucając jednak na chwilę myśl o spokojnej przyszłości i poukładanym świecie, w którym każdy jest kowalem własnego losu. Zastanówmy się. Co jeśli ONI wiedzą, co jeśli organizacje takie jak NASA, światowe mocarstwa, w końcu nieliczne rody od których wywodzi się wolnomularstwo - Iluminaci - czyli Oświeceni - wiedzą.

Ukryte powiązania, pojawiające się ostatnio seriale SCI-FI (Battlestar Galactica, LOST, 4400, Heroes i inne), misje NASA, gra słów, manipulacje i milczenie mediów (Kometa McNaught 2007) - czy to wszystko może mieć ukryty związek?

Być może...

odrzucając uprzedzenia zapraszam do dalszej lektury


Potężne Uderzenie - 2012

część III
www.paranormalne.pl


Wróćmy jeszcze na chwilę do daty 8 grudnia 2004 roku. Tego dnia Słońce przecięło Galaktyczny Południk (Galactic Meridian) albo inaczej Długość Geograficzną 0st. Drogi Mlecznej obiegającej Centrum Galaktyki. To powód dla którego ta data wydaje się interesująca z uwagi na to iż podczas Przejścia Wenus przed Tarczą Słoneczną, Słońce ponownie przecięło ten sam południk po przeciwległej stronie nieba. Innymi słowy grudniowe okno było blisko powiązane z Przejściem Wenus na tle tarczy Słonecznej.

Dołączona grafika


Zauważmy, że rok 2004 był rokiem przestępnym, co oznacza, że gdyby był rokiem nieprzestępnym jak np. rok 2006, wtedy Słońce przecięłoby Południk Galaktyczny 9 grudnia, zamiast 8. NASA przesunęła start misji Discovery STS-116 (2006 rok; http://www.nasa.gov/...ain/index.html) z planowanego 7 na 9 grudnia...


Jeśli chodzi o Wenus to technicznie patrząc tylko na pozycję tej planety, podczas zjawiska Przejścia Wenus przed tarczą słońca, planeta minęła południk galaktyczny - przecinając go nieco później, bo 11 czerwca - dokładnie w dniu "Rytuału Przekazania Flagi" od Ronalda Reagana dla Arnolda - w Kalifornii, jako część okoliczności pogrzebowych dawnego prezydenta USA - Ronalda Reagana (zmarłego 5 czerwca 2004).

Dołączona grafika


Dołączona grafika Dołączona grafika


W świetle wszystkich ukrytych wzorów,

przejdźmy do innego "Galaktycznego wydarzenia" - powiązanego z Galaktycznym Równikiem; cywilizacją Majów i datą 2012 roku. Jest to teoria poruszana najbardziej przez badacza Johna Major Jenkinsa, który zaobserwował, iż podczas zimowego przesilenia (22.12.2012) Słońce ustawi się w szeregu z Drogą Mleczną (konkretnie przecinając galaktyczny równik w linii z centrum galaktyki). Data ta i teoria zostały powszechnie przyjęte jako fakt - czyniąc datę końca kalendarza Majów jeszcze bardziej znaczącą.

MIMO TO

Większość z nas nie zdaje sobie sprawy, że Jenkins nie był zbyt dokładny a to astronomiczne zdarzenie miało już miejsce w roku 1998, jak widać na poniższym rysunku:

Dołączona grafika

http://alignment2012.com/whatisGA.htm

Ta nieścisłość jakkolwiek wciąż ma znaczenie i daje kolejne tropy. W roku 1998 wydane zostały filmy "Deep Impact" (Dzień Zagłady) oraz Armageddon - obydwa poruszające identyczną tematykę zagłady Ziemi związanej z upadkiem asteroidy. Tytuł filmu "Deep Impact" zwraca naszą uwagę na misję NASA jaka miała miejsce w realnym świecie. Misję o nazwie.. "Deep Impact" - polegającej na uwolnieniu ze statku kosmicznego sondy zderzającej się z jądrem komety Tempel 1 - 4 lipca 2005 roku.

więcej o misji Deep Impact: http://en.wikipedia....(space_mission)

Dołączona grafika


Pierwszym punktem jest kolejna zgodność i powiązanie z Wenus. Planeta przecinała Galaktyczny Południk po raz trzeci (z uwagi na zygzakowaty ruch w tamtym okresie) tamtego lata dokładnie w.. Dzień Niepodległości (4 lipca), dokładnie rok przed zderzeniem sondy misji Deep Impact z jądrem komety.

Dołączona grafika


Kolejną interpretacją jest nawiązanie nazwy komety Tempel 1 do Temple 1 (czyli "Pierwszej Świątyni"), którą jest Świątynia Salomona w Jerozolimie - nazywaną obecnie Meczetem Skały (Dome of the Rock). Świątynia ta posiada ośmiościenny plan o jaki opiera się konstrukcja kopuły.

Dołączona grafika


http://en.wikipedia....ome_of_the_Rock

Dołączona grafika


4 lipca 2006 w Dzień Niepodległości, NASA wystrzeliła wahadłowiec Discovery w misji STS-121 (http://pl.wikipedia.org/wiki/STS-121) dokładnie w rok po "Deep Impact" i nadała mu ośmiokątny znak graficzny misji. Znak pokrywa się z planem świątyni Dome of the Rock

Dołączona grafika


Dołączona grafika


Jakby powiązań było mało, powrót wahadłowca (17 lipca) został dokładnie zaplanowany i powiązany z planetarnym układem i miejscem wypełnienia misji Deep Impact z przed roku - włączając w to ustawienie w linii prostej Merkurego, Ziemi, Słońca i miejsca w którym doszło do wypełnienia misji Deep Impact.

Dołączona grafika



To dlatego w tym magicznym kontekście poruszyliśmy wcześniej temat misji NASA, STS-116 z 9 grudnia 2006 roku, której start również został zsynchronizowany z przejściem Słońca przez galaktyczny południk oraz dokładnie w czasie silnych burz słonecznych i epizodu serialu BattleStar Galactica. O ośmiokątnych przyrządach z tego serialu już nie będę nawet wspominał...

Czy zatem to pewien schemat, gra, teatr NASA, teatr Świata, w którym my jesteśmy tylko widzami?

Dołączona grafika


Dołączona grafika

STS-116 (9.12)


Dołączona grafika


I znów, w tym miejscu powrót wahadłowca został dokładnie zsynchronizowany w czasie. Powrócił on w dniu przesilenia Zimowego (22.12) lub inaczej w momencie gdy Słońce przecinało galaktyczny Równik.

9 grudnia - STS-116 start: Słońce Przecina Galaktyczny Południk

22 grudnia - STS-116 lądowanie: Słońce przecina Galaktyczny Równik

Dołączona grafika


Zwróćmy uwagę, że przecięcie galaktycznego równika i galaktycznego południka wskazuje dokładnie Środek Galaktyki - czarną dziurę, znak - hieroglif Majów.

Dołączona grafika


Czy to wszystko to tylko zbiegi okoliczności? Jeśli uważacie, ze Słońce nie jest tak ważne dla NASA to zwróćcie jeszcze uwagę na to:

Pierwszą piosenką jaką NASA puściła załodze misji STS-116 na powitanie (tzw. wakeup call) było "Here Comes The Sun" - Beatlesów - http://spaceflight.n...l/ndxpage1.html

http://www.expressin...hp?newsid=78112



Gdy mawiają - patrz, szukaj znaków na niebie i ziemi, czyż nie widzimy ich od dawna?



C.D.N

.
  • 0



#15

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Po prostu niesamowite, ludzie muszą byc ostro porąbani, że szukają takich znaków i zauważają rzeczy które wprost trudno załapac... Szacunek, naprawde. Tacy ludzie chyba nie spia nigdy, wyciskaja z mozgu ostatnie resztki sily i kombinuja, co tutaj jest jeszcze znakiem na 2012.

Ostre artykuły. Dają do myślenia, dzisiaj się z nimi prześpię i przemyślę sobie to wszystko. Ale ogólnie rzecz ujmując, 2012 roku MUSI się coś stac, i to raczej jest dla mnie pewne :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych